Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 16/KY-29/

  • 31 077
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 238

Ей ,забравила съм,така ли Езел съобщи че Сару е бащатата?
Не, тук Есмер осъзна какво значи да имаш семейство! Тук Езел и Мехмед поднасят подаръка си за Денят на бащата. А това че Есмер е бащата на Мехмед, Езо искаше да му го каже на плажа, но там само потвърди неговите разсъждения и призна, че наистина е баща на сина им! Hug
Време е за преговор на филма май Joy JoyБризанка ευχαριστω πεδι μου  love001  love001  love001  love001  love001 

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Ей ,забравила съм,така ли Езел съобщи че Сару е бащатата?
Не, тук Есмер осъзна какво значи да имаш семейство! Тук Езел и Мехмед поднасят подаръка си за Денят на бащата. А това че Есмер е бащата на Мехмед, Езо искаше да му го каже на плажа, но там само потвърди неговите разсъждения и призна, че наистина е баща на сина им! Hug
Време е за преговор на филма май Joy JoyБризанка ευχαριστω πεδι μου  love001  love001  love001  love001  love001 
Ако си решила да си го припомниш ето ти едно линкче със целите серии на турски
http://video.yandex.ru/users/afsun/view/28/?cauthor=afsun&cid=3
Вярно не са всичките серии, но все пак е по-добре от насечените серии в тубата

# 707
  • Мнения: 0
Бризче ,приятелят му отключи една кола с тел и я открадна , а Сару го пазеше. hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризче ,приятелят му отключи една кола с тел и я открадна , а Сару го пазеше. hahaha hahaha hahaha
NaughtyНеее, аз това не го броя за кражба- това беше поредната хитрост на Екрем- взеха колата и я закараха пред дома на Тахир за да го обвинят в кражба.  Mr. Green Спомни си- на сутринта арестуваха Тахир. Според моите разбирания кражба е, когато присвоиш нещо за себе си. Hug

# 709
  • Мнения: 0
Ми той постоянно му правеше подобни номера  hahaha hahaha hahahaБяха като деца голям смях падаше тези техни закачки

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ми той постоянно му правеше подобни номера  hahaha hahaha hahaha
HugОоо дааааа, не спря до края, ама оня си ги заслужаваше де, според мен! Mr. Green

# 711
  • Мнения: 0
Лека нощ  Hug


# 712
  • Мнения: 1 296
Лека нощ, AL maha, и приятни сънища със Сарухан бей  Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 20 795
Ето ги - най-отпред г-жа Сергин, най-отзад г-н Сарухан  Wink



http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2011/03/14/sanat_ve_siyaset_dunyasi_bir_arada

# 714
  • Мнения: 1 296
Вени, а туй фото скорошно ли е? Че нали нашите уж са скарани и не си говорят?

# 715
  • Мнения: 20 795
Съвсем прясно е Зари

# 716
  • Мнения: 1 296
Да знаеш - тия хора не могат да се търпят и затова са застанали толкова далеч един от друг Laughing
Това да не е екип за някой нов филм? /Дай боже Praynig/

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Да знаеш - тия хора не могат да се търпят и затова са застанали толкова далеч един от друг Laughing
Това да не е екип за някой нов филм? /Дай боже Praynig/
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532Гладна кокошка просо сънува, пък влюбена саруханка Сару!  love001

# 718
  • Мнения: 20 795
Оф грешка от преди месец е.  Blush От 13.03.2011 г Под снимката има линк към самата новинка.  Wink

# 719
  • Мнения: 0
Venetat  Благодаря за снимки  Hug

Тази среща на Sergin за решения на проблемите на киното  Wink


 tzarina , morski_briz   Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт