Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!-2

  • 44 420
  • 698
  •   1
Отговори
# 480
  • BG
  • Мнения: 4 459
Виждам, че говирите за красиви актриси и не мога да не споделя че отново съм разочарована от избора на главна актриса( за BOF говоря). Хубава история , много красиви момчета и как я изтипосаха тази грозница не знам. Трудно ми бе да повярвам че две страшно красиви и богати момчета са влюбени в това плашило, че и се състезаваха даже за нея Crossing Arms

# 481
  • Мнения: 6 926
Вече съм свикнала, че в повечето корейски сериали "втората" обикновено е красивата, умната и богатата. Но за сметка на това винаги губи от грозноватата, бедна и глуповата "главна"   #Silly. Явно се опитват да втълпят на домакините и ученичките, че е важна "вътрешната красота" Tired и, ако си добра и благородна  ooooh! , то "принцът" ще избере теб, независимо от това как изглеждаш  Sick .

Оххххххх,  smile3555 кой ли вече вярва на подобни ...........илюзии.........  Tired

# 482
  • София
  • Мнения: 15 498
   Момичета, искам да питам, някой от вас знае ли, кои са изпълнителите на песните от Марс? Praynig Praynig Praynig

   Намерих ги!

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 23:06 от Тайна

# 483
  • София
  • Мнения: 412
Здравейте   bouquet
Някой гледал ли е The devil , да каже как е?

# 484
  • Мнения: 174
Здравейте   bouquet
Някой гледал ли е The devil , да каже как е?
Ами аз не можах да го доизгледам, стигнах до 9-ти и ми доскуча много, но много хора го хвалят, така че избора е твой. Явно е до собствено възприятие сериала.

# 485
  • Мнения: 0
И аз, като didkapan  не можах да изгледам докрая The devil. Но...зависи, може пък да ти допадне. Май му е време да го догледам.
Нощен гост, нямам думи за коментара ти. В момента се смея на глас. Много ме развесели. До 7- ми епизод и аз така мислех, ама после така си свикнах с нея, че взе даже да ми харесва. Като ми падне настроението, все това сериалче си пускам, познай колко пъти вече я гледам.......накрая може и любимка да ми стане......покрай любимеца де, ха, хаха.
Сега сериозно. Между другото артистката се оказа доста хубава дама, чак не ми се вярваше, като я гледах на повече снимки. В момента не ми се рови за снимки, но ако имам време ще потърся, пък може и някой друг да го направи, ако му е по- пресна информацията.

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 20:19 от dimetra56

# 486
  • София
  • Мнения: 15 498
    Ох, аз от два дни се мъча с Марс, хем ми идва тежък, хем нямам сили да спра, почти го привършвам!Много хубав сериал, но много тежък, ужасно ме натоварва, но пък не мога да се наситя на песните в него!

# 487
  • Мнения: 6 926
Всъщност дамата изобщо не е грозна, а и изглежда е и доста амбициозна. Вече е направила дебюта си като режисьор и има организирана една изложба с нейни творби. Но и за мен ролята/играта и в БОФ беше изключително дразнеща на моменти, още повече пък, когато я сравнявам с колежките и от тайванската и японската версии. Но то мен повечето от корейските героини ме изкарват от нерви в доста случаи, така че вече гледам да не се впрягам толкова  Joy .

Тайна, завиждам ти, че гледаш "Марс" за първи път. Тежък е ,на моменти даже повече от необходимото, но си заслужава всяка отделена минута  Sad .

# 488
  • София
  • Мнения: 15 498


Тайна, завиждам ти, че гледаш "Марс" за първи път. Тежък е ,на моменти даже повече от необходимото, но си заслужава всяка отделена минута  Sad .
  То може би след първия път, ще трябва да го изгледам втори път, но няма да е скоро. Това е първия сериал, който гледам на почивки, дори и по средата на серията. Ей така, за поемане на въздух! Ако телефона ми беше по-нов, щях да си кача песента да ми звъни с нея!

# 489
  • Мнения: 9 264


 Blush Нямаше как да се сдържа. Това е една от песничките в "Spirited Away" - Отнесени от духовете"(винаги когато ми е тъжно си я пускам) на студио Ghibli. Това е може би филма (аниме), който няма да ми омръзне да гледам.
Казват,че един от най-извесните филми на студиото  Simple Smile и го нареждат до класиките "Наусика от Долината на вятъра" и "Принцеса Мононоке".  За мен това са трите филма, които показват по уникален начин какво може да се случи със земята, природата и човека. Показват толкова много чувства, че определено не са за деца.
 Blush Отплекснах се,а само исках да споделя песничката с вас Blush

# 490
  • Мнения: 0
Tuon, нежност и пак нежност. Благодарности, че сподели тази разкошна песен. Не съм гледала много анимета, сега покрай това и тях ще ги започна. Лелеее, откъде време? Американските ми сериалчета и едно...турско/да не ме биете, но е исторически и е страхотен, превежда се тук в бг мама/, просто остават за лятото.
2в1 , мерси за снимката на дамата и за инфото. Те това, имах предвид. Хубава си е артистката, просто в първите серии муцуните, които правеше и на мен ми действаха на нервите. Идваше ми режисьора да го.....клъцна, щото дамата играе така, както й наредят.
Лека нощ на всички. До утре.

# 491
  • София
  • Мнения: 15 498
   След доста гледане вече, започнах да виждам колко са различни корейците, японците и тайванците. Преди да започна да гледам, всички ми изглеждаха еднакви  Embarassed!

# 492
  • BG
  • Мнения: 4 459
Здравейте, снощи свърших с BOF, поозорих си очите два дена, но поне си заслужаваше. Супер сериал, през цялото време бях така раздвоена, защото и Джунг Пьо и Джи Хо ми харесваха еднакво и ми беше трудно да заема страна в триъгълника Laughing.Мъчно ми беше ,че Джи Хо се отказа от джан Ди заради приятеля си и толкова страда през цялото време, но и Джунг Пйо също я обичаше много. Въпреки че не го възприех изцяло тъй като положи много усилиля да спечели любовта и , а после не можа да намери сили да се бори за нея и да се изправи срещу майка си, добре че маймунката се отказа от сватбата иначе не знам накъде щяха да тръгнат нещата. И тука имам забележка за целувките, ама хайде  Wink
 Чудя се как така ме приковават тези сериали, макар че все едни и същи неща се случват, и тук не ни спестиха амнезията и други повтарящи се събития с други сериали, пак ще го гледам Peace
Тайванските и японските версии заслужават ли си да се видят( и на Палавата целувка също), досега не съм гледала други освен корейските версии, затова питам за съвет?
Ли Мин Ху за пръв път го гледам и мисля, че се справи много добре с ролята, особено като не му е накъдрена коста е много симпатичен.
Ким Хьон си е супер сладур, обаче ми се струва , че има още какво да се желае от играта му, но е много млад още с малко повче опит ще се справя по- добре. Другите от F4 не са ми познати , но пък и аз не съм гледала много корейски сериали, начинаеща съм още. Сега ще търся следващия , който да започна.

# 493
  • Мнения: 6 926
нощен гост, за другите версии на БОФ сме говорили по-напред в темата, ако ти се занимава можеш да поразровиш. Много са мненията и все различни. Едни харесват повече японската версия, други корейската или тайванската. Просто трябва сама да решиш дали да ги гледаш. Аз съм споменавала, че лично на мен всичките ми харесват. Във всяка една си има нещо заради което си заслужава да се види.

Ли Мин Хо можеш да го гледаш в Personal Taste. Забавно и весело сериалче с малко драма за цвят. Тук ще останеш приятно изненадана относно целувките Wink . В момента се снима в нов сериал "City hunter", който се очаква през лятото.

Ким Хьон Джонг играе главна роля в "Палавата целувка", който не успя да достигне голяма популярност, но става за едно гледане. Има и епизодична роля в Dream High.

Ким Бом участва в "East of eden"  "Dream"  "The Woman Who Still Wants To Marry". Първият е задължителен за гледане, а другите два макар, че нямат висок рейтинг ми харесаха и ги гледах с удоволствие.

Ким Джун в момента се снима в Crime Squad.

# 494
  • BG
  • Мнения: 4 459
2в1, мнооого изчерпателен отговор, мерси.

Общи условия

Активация на акаунт