Отговори
# 360
  • Мнения: 3 425
Благодаря ти lenny_pld   Hug Мисля,че точно това ми трябва,но торентът не се отваря,а и другаде не можах да я намеря?

# 361
  • Мнения: 2 280
Сладурка, напиши в чичко Гугъл " torent client download " и си свали програмката за отваряне на торенти... Като си я инсталираш, ще успееш да го отвориш   bouquet УСПЕХ!

Лени,  Hug Hug Hug много ти благодаря за прекрасния линк   bouquet

# 362
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Благодаря ти lenny_pld  Hug Мисля,че точно това ми трябва,но торентът не се отваря,а и другаде не можах да я намеря?

 Thinking Как да не се отваря  newsm78 - току-що го свалих Crossing Arms

Ако имаш проблеми, пиши ми ЛС Peace

*щурчо*  Hug Heart Eyes  bouquet

# 363
  • Мнения: 3 425
Момичета разбира се,че имам програма за сваляне на торенти Grinning lenny_pld пиша ти ЛС Hug

# 364
  • София
  • Мнения: 171
Момичета поздравявам ви за чудесната тема.
Имам нужда от съвет и помощ.
Чувствам в себе си някакъв страх и душевно неспокойствие, което е неоснователно,
ще дам пример. Вечер като си лягам се страхувам и постоянно оглеждам стаята в тъмното, не знам защо го правя, усещам някакво неспокойствие. Сутрин като се събуждам усещам същото чувство, някакво неспокойствие, нещо което се е вкопчило в гърдите ми и имам чувството че сърцето ми ще из кочи, и всичко това е неоснователно.
Надявам се че тук ще намеря спокойствие, разбиране и помощ.

# 365
  • Мнения: 1 422
Дидиии, тревожността е много деструктивна емоция, тъй като няма начало и край. Страхът за разлика от нея е свързан с нещо конкретно и по тази причина има начало - момент на възникване, някакво събитие и съответно може да има край, когато обстоятелството се промени. Тревожността често пъти произтича от големи промени в живота на човека, които не е задължително да са отрицателни, но промяната поражда естествено чувство за страх от загуба. Гутълни си "Seven stages of grief" (механизмът работи с всяка промяна, не само със скръбта) и "Seven dynamics of change". И после потърси кое е създало у тебе притеснението. В момента, в който на тревожността й се даде обект, тя се трансформира в страх, а той е крайна емоция и може да бъде преборен.

# 366
  • София
  • Мнения: 171
Благодаря, че ми отговори толкова бързо, намерих в Гугъл механизмите, които ми препоръча, ще се опитам да си ги преведа, не съм на ти с шекспировия език за съжаление, надявам се и вярвам,че ще намеря изход и светлина за моя душевен мир.
А нещо конкретно от линковете на първа страница, да ми предложиш за моя случай?

# 367
  • Мнения: 6 390
привет
и аз при вас  bouquet

# 368
  • Мнения: 765
Момичета поздравявам ви за чудесната тема.
Имам нужда от съвет и помощ.
Чувствам в себе си някакъв страх и душевно неспокойствие, което е неоснователно,
ще дам пример.  
Мисля,че могат да ти помогнат капките на Бах.За подобни състояния на страх действат -мимулус,хелантиум(желтак),трепетлика и др.Прочети  тук за тях ,ориентирай се кои са най подходящи за теб.В форума има тема за капките Цветолечението на д-р Бах,ако искаш,поразгледай и там.Аз съм ги ползвала и мога да твърдя,че помагат. Peace

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 13:59 от Sweta

# 369
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Благодаря ти lenny_pld  Hug Мисля,че точно това ми трябва,но торентът не се отваря,а и другаде не можах да я намеря?

Торентът се отваря, когато се регистрираш. Peace

# 370
  • Мнения: 0
!

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 15:17 от galimera

# 371
  • Мнения: 0

galimera, разбирам как се чувстваш, но историята на твоя живот, която разказваш, всъщност е и сценария за живота ти оттук нататък. Добре е да промениш този сценарий, който разказваш, за да може да видиш и положителна промяна в живота си. Ако непрекъснато разказваш как плачеш и т.н., пишеш пиесата за бъдещето си - в която пак ще играеш ролята на плачещата. Това си изисква дисциплина,  следене  и само-корекции в началото, после се свиква.  Hug

Успех. Peace
Здравейте, знам ,че сте прави и правя опити да променя нещата. Бях писала още в началото,че искам промяна и усещам ,че е време вече.Опитвам се да не мисля така негативно и да прогоонвам лошите мисли,да се настроя на друга вълна,но няма особено резултат.Не съм се отказала старя се и се надявам да има скоро резултат. И ако може прпоръчайте  някоя книга за медитаця,но за начинаещи ,в която да са описани нещата по-подробно и евентуално да има упражнения ,които да се прилагат.Благодаря!

# 372
  • Мнения: 1 422
Благодаря, че ми отговори толкова бързо, намерих в Гугъл механизмите, които ми препоръча, ще се опитам да си ги преведа, не съм на ти с шекспировия език за съжаление, надявам се и вярвам,че ще намеря изход и светлина за моя душевен мир.
А нещо конкретно от линковете на първа страница, да ми предложиш за моя случай?

Според мен много добре би ти се отразил самият смях. Ендокринните механизми, които се задействат, чрез процеса на активен смях, водят до много сериозни здравословни изменения в посока стабилииране и оздравяване. Можеш да си пускаш клипчетата, на които ние се смеем като курсисти и ще видиш, че дори и отначало да ти е малко неловко с времето ще се разсмееш. Ако успееш да постигнеш целенасочено поне 10 минути смях на ден, това много ще ти облекчи пътя към преодоляването на тревожността. Ако успееш да установиш сфери или обстоятелства, които те притесняват (примерно имаш колега, който ти създава затруднения), приложи развръзването на възелчета към вашите отношение. Пусни наволя фантазията си как точно да стане.

Момичета, искам да почерпя - преди два дни се навърши една година от деня, когато медицинските ми изследвания показаха, че аз съм отново здрав човек. Този запис е правен след като аз си разказах на курса за резултата и в този ден знаех, че мога да постигна всичко в моя живот. Резултатите от курса във Варна току-що ми припомниха аз как се чувствах. Знаете ли какво да победиш в битката за здравето си....

# 373
  • Мнения: 3 425
Благодаря ти lenny_pld   Hug Мисля,че точно това ми трябва,но торентът не се отваря,а и другаде не можах да я намеря?

Торентът се отваря, когато се регистрираш. Peace
Да,там беше проблемът! Аз имам регистрация и мислех,че съм вътре в акаунта си. Изтеглих книгата и даже и "хвърлих" едно око. Изслушах записа веднъж и много залагам на него! Дано помогне наистина. Споделеет дали действително е помогнала книгата на някой от вас?

# 374

Общи условия

Активация на акаунт