Ноемврийските деца чакат вече пролетта! - тема 8

  • 27 923
  • 767
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 224
С "Тео бебе" пера, на прах. Може да пробвам гел. Мерси  Hug
Аз се съмнявам да не е от климатиците..  Rolling Eyes

# 166
  • Мнения: 284
Здравейте момичета Simple Smile

Дано всички бебенца са здрави! Дано не ни налягат болести повече.

Вашите мишоци имат ли крусти? Никол има много. Чувала съм, че не бива да се махат и не ги мажа с нищо. Само ги търкам леко с четка с естествен косъм.

И аз сега търся лятна количка. Май ще купуваме от ebay. Как мислите дали да има напълно легнало положение? Струва ми се, че лятото бебковците ще са още малки да седят само седнали нали?

Лека вечер! Simple Smile

# 167
  • Мнения: 1
 Mishinatorka на мен ли ми се струва ама от праха за пране може да има кожни проблеми,по вероятно е да кашля от къщния прах ама не знам де,аз съм чувала за такава алергия от къщен прах,но може и от климатика да е.

# 168
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Постоянна кашлица от прах за пране не може да има. Определено е от климатика или, както са писали преди мен от домашната прах. Марти подкашля от време на време и педиатърката ни каза, че е от климатика и сухия въздух.

Божа работа, мише   Simple Smile Аз такива неща искам, че породените деца направо може да ми сторят приказка  Wink А и нямам нищо против да ги гледам породени - оплаквания нямам, освен коликите  Mr. Green Ама тааайно се надявам 2рото ми дете да няма...или поне да свършат бързо и неусетно  Simple Smile

Беруш и Терминатор, бързо да се оправяте  Peace

# 169
  • Мнения: 284
Катенце, не се безпокой, скоро ще минат коликите Simple Smile Нашите минаха точно на около 3 месеца, а бяха ужасни!    Wink

# 170
  • Мнения: 1 224
Не знам.. Казаха плюшени играчки, възглавници с пух, дебели килими и завеси - далеч от нея.  Rolling Eyes

# 171
  • Мнения: 540
Рашина, мазах Никола 2 пъти с кремчето на Мустела против крусти. Мажа на обед, вечер го къпем пак с 2в1 Мустела, само от подсушаването с хавлията са се изчистили повечето  Peace според мен кремчето е супер и си струва парите. И аз мислех нищо да не ги правя и че ще изпадат сами, но педи каза, че новата коса, която е тръгнала да расте много ще забави процеса и каза ако искам да пробвам с Мустела, доволна съм от резултата  Grinning

Мишинаторке, какво направи с климатика? Пребори ли го?   Laughing

# 172
  • Мнения: 610
MMka-да още сме така дори тази нощ ги броях,че се буди по 3пъти на час.Говорих с док.и тя ми каза,че е лошо тъй като всичко вече се превръща в навик,но пък никой не ме съветва как да се справя с всичко това.Малко на границата са ми нервичките вече с това неспане.
А и за капак Неси ми се прибра болна от детска и откачих  smile3511 smile3515 тотално отивам да я лекувам

# 173
  • Мнения: 154
Аз се чудех кой го няма, а то Берушката Simple Smile Да ви минават главите...и моята покрай вашите Simple Smile
Мишинаторке, споко ще се оправи малката, тамън са ще трябва да чистиш повече Simple Smile)) мъжът ти ще е доволен Simple Smile)
Дидке, пробва ли като се буди толкова често, просто да не я храниш, и Боби се буди, но не яде...но той пък и много рано си ляга, вчешра заспа в 6,20 и съответно към 4 сутринта почна да си "говори" детето.

# 174
  • Мнения: 1 224
Мишинаторке, какво направи с климатика? Пребори ли го?   Laughing
Преборих ги, мамичката им. Беше доста задръстено  Blush
Трябваше да те викна ти да ги бориш  Mr. Green

Терминаторке, гледам те, че надничаш и се чудя как не те беше срам да кажеш,
че зетя се заглежда по други мадами..  Crossing Arms

Мише, отговарям ти на този пост за да не спамя на всеки пост. Hug
Фенистила е на капки. 3 пъти по 1 капка за 3 дни. Аз се ядосвам за тази алергия, че не може да се потвърди..
А кашлицата е близо от 2 месеца вече. Гърлото  миналата седмица не й беше червено.. Ужасна тъпня.

# 175
  • Мнения: 291
Миш, фенистила в каква форма е? Мен, ако питаш, недей го дава, само глюконата и Вит С. Смени прахта, по-добре с течен - напълно възможно е да предизвиква алергична кашлица, макар че Мел е още малка. Ако кашлицата наистина е алергична, бъди сигурна, че си права, че климатиците са виновни -  аз кашлям ужасяващо от тях. И друго - не може ли кашлицата да е от червеното гърло? Защо не я заведеш на друг доктор? Всичко това, за да не пие излишни лекарства на 4м го казвам

Кате, пожелавам ти каквото искаш, това да ти се случи, ама да е момиченце  Wink

Беруш, какви мъфини,бе душа, а 90-дневната?  Mr. Green

# 176
  • Мнения: 11 569
ЖИРАФЧЕ- честит рожден ден!!! Да си жива и здрава!!!
И аз си мисля, че кашлицата се дължи на климатиците. При нас също и носа му е запушен сутрин от сухия въздух, плюс това че сушилника ми е в стаята..
За сополите- преди месец ходихме на гости, където всички бяха сополиви. Пазехме го, но прихвана. Много е гадно- минаха за 5 дни. Аз в нас болни хора връщам, хич не ме интересува. Не че идват много гости, но предпочитам да знам че съм го предпазила, отколкото някой насила да го зарази.
Добре че гостите ни са съобразителни и не се сърдят.
Кате, пиши ме и мен в списъчето за желаещи породени деца. Mr. Green
При мен фактора е възраст. На 34 съм сега и все си мисля, че нямам време, та затова бързам.
Даже съм се записала вече в темичката им. Laughing Нероден Петко е малко моята, ама...ще видим.

# 177
  • Мнения: 610
Terminator-нейното будене е със затворени очи мрънка и си върти главата,като ме търси да си хапне.ако не и да м стига до истеричен рев.Опитвала съм да не я храня,но съня ме преборва и и давам за да подремна малко.

# 178
  • Мнения: 291
гледам много интересен репортаж по бТВ новините: един баща от Царево осъдил община Бургас, защото не му разрешили да кръсти детето си Александър Даниел, а го задължили да е Даниелов. Отнесъл казуса и до Комисията по дискриминацията. Коментирам го, защото тук, в София, масово децата се кръщават, съответно записват, без -ов(а)/ев(а) в бащиното име....Изключително съм учудена, че в град като Бургас, не може! 

# 179
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,

Почерпете се за мое здраве

Благодаря на всички за пожеланията   bouquet

Да се похваля, че Йоанка се обръща по корем и вече обожава да стои така. Вече има моменти, в които се заиграва и сама и аз мога да свърша нещо  Heart Eyes

Можете да ни гледате на 22 март в предаването на Марта Вачкова "Жените" с тема "Привързано родителство".

Аз отивам да пробвам тортата как е станала (не е като на снимката, но пак ми изглежда вкусна). Специално пускам и рецептата, че снимката си е на майсторката http://www.wineandspices.com/bg/3/article/225/

Общи условия

Активация на акаунт