Размяна на парфюми 37

  • 49 775
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 36 200
Има някои дами ,които пишат тук-в размените,но всъщност не разменят ,а само продавват.Ще ги помоля ,тъй kato ми писна все да пиша една камара предложения и най накрая ,да полу4а отговор`не го разменям ,а продавам или трябват ми пaри  и не го разменям`да ги побликуват в продавалника,щом само ги продават,а не разменят.Благодаря за вниманието Peace

Просто ги докладвай на модератор, да им изтрият обявите.

Търговията - в Продавалника. Stop

или може да им бъде предложена почивка, за да прочетат отново правилата на форума  Peace

# 196
  • София
  • Мнения: 849
Има някои дами ,които пишат тук-в размените,но всъщност не разменят ,а само продавват.Ще ги помоля ,тъй kato ми писна все да пиша една камара предложения и най накрая ,да полу4а отговор`не го разменям ,а продавам или трябват ми пaри  и не го разменям`да ги побликуват в продавалника,щом само ги продават,а не разменят.Благодаря за вниманието Peace

принципно е така, но не всички следят продавалника  Naughty

а и невинаги това, че ще получиш/ отправиш един камион предложения означава, че ще има попадения.. на мен лично ми се е случвало и аз да предлагам хиляда и едно неща, които да не се харесат на отсрещната страна и на мен да ми предлагат една камара варианти, които да не ми харесват.. ами в този случай покупко-пробаджата е единствения взимно приемлив вариант, не мислите ли  newsm78

аз лично нямам против да ми кажат, че въпросното нещо не е за размяна, а за продажба.. а и всеки може да си прецени това устройва ли го или не  Peace съгласете се, че ако търсите нещо любимо, обичано , неоткриваемо и т.н. хипотези - съответно давате всичко за него - това си е вариант  Hug

ПП. Алексче  Heart Eyes, нали знаеш, че не се заяждам  Hug просто изказвам позиция  Peace

# 197
  • Мнения: 5 023
А тези, които директно питат на ЛС дали продаваш нещо ще си почиват ли, да ги докладваме ли?
Алекса го е ударила на откровения, но това са смешни неща  Peace

# 198
  • Мнения: 256
благодаря на    Gia *за прекрасния аромат с който ме зарадва  Hug

p.s По темата по горе ,да кажя и моето мнение,за тези които им е писнало да предлагат една камара неща ,аз мисля ,че не винаги е удачно когато човек търси конкретни неща и би разменил само за тях и тук идва алтернативния вариант ,който в някои случаи е удачен и за двете страни  Hug успех на всички !

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 10:32 от charlie

# 199
  • Мнения: 389
а и невинаги това, че ще получиш/ отправиш един камион предложения означава, че ще има попадения.. на мен лично ми се е случвало и аз да предлагам хиляда и едно неща, които да не се харесат на отсрещната страна и на мен да ми предлагат една камара варианти, които да не ми харесват.. ами в този случай покупко-пробаджата е единствения взимно приемлив вариант, не мислите ли  newsm78

аз лично нямам против да ми кажат, че въпросното нещо не е за размяна, а за продажба.. а и всеки може да си прецени това устройва ли го или не  Peace съгласете се, че ако търсите нещо любимо, обичано , неоткриваемо и т.н. хипотези - съответно давате всичко за него - това си е вариант  Hug

Вярно е, понякога се случва да не можеш да предложиш нищо адекватно или което потребителя да си хареса, а много да искаш точно този парфюм, но Алекса говори за случая, когато потребител обявява парфюм за размяна, а няма абсолютно никакво намерение да разменя, а само да продава.

# 200
  • Мнения: 32
Разменям два тестера BVLGARI;
Единия е BVLGARI pour Femme-флакон от 100мл,остатък около 50мл
Другия е BVL II-флакон от 75мл,остатък около 30мл


Парфюма който търся е BOSS Femme,но приемам и други предложения.

# 201
  • София
  • Мнения: 849
а и невинаги това, че ще получиш/ отправиш един камион предложения означава, че ще има попадения.. на мен лично ми се е случвало и аз да предлагам хиляда и едно неща, които да не се харесат на отсрещната страна и на мен да ми предлагат една камара варианти, които да не ми харесват.. ами в този случай покупко-пробаджата е единствения взимно приемлив вариант, не мислите ли  newsm78

аз лично нямам против да ми кажат, че въпросното нещо не е за размяна, а за продажба.. а и всеки може да си прецени това устройва ли го или не  Peace съгласете се, че ако търсите нещо любимо, обичано , неоткриваемо и т.н. хипотези - съответно давате всичко за него - това си е вариант  Hug

Вярно е, понякога се случва да не можеш да предложиш нищо адекватно или което потребителя да си хареса, а много да искаш точно този парфюм, но Алекса говори за случая, когато потребител обявява парфюм за размяна, а няма абсолютно никакво намерение да разменя, а само да продава.

е, това си е само хипотеза.. няма как да знаеш със сигурност  Peace
не споря, че няма и такива случаи, но обикновено просто търсенето и предлагането се разминават  Laughing

А тези, които директно питат на ЛС дали продаваш нещо ще си почиват ли, да ги докладваме ли?

ааа, не с лошо  Naughty  Laughing

ако с някого си познавате наличностите достатъчно добре и знаеш, че нямаш нищо, което той иска, ами най-логично е да предложиш да купиш това, което пък ти искаш..

# 202
  • Мнения: 96
От името на приятелка:
-18/30 мл с кутия в отлично състояние Paris Hilton Can Can
http://www.fragrantica.com/perfume/Paris-Hilton/Can-Can-1202.html
- 28/30 новия Avon TTA Романтик Воаяж
за тях търси най-вече Tommy Girl Tommy Hilfiger в оригинален флакон
http://www.fragrantica.com/perfume/Tommy-Hilfiger/Tommy-Girl-3016.html
или Donna Karan DKNY Be Delicious
http://www.fragrantica.com/perfume/Donna-Karan/DKNY-Be-Delicious-498.html
приема и други предложения за свежи и ненатрапчиви ежедневни аромати, не държи на равни количества

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 13:46 от Vian

# 203
  • Мнения: 2 447
Аз да подкрепя Elitsa_z Peace не виждам какъв е проблема,ако всички уговорки са на ЛС.
А Продавалника,извинете ме,ама това е най-ужасния сайт,с най-ужасните потребители,наскоро се регистрирах,заради нещо което исках да купя,а продавалката не спази никакъв ред,така че ми уби всякакво желание,да следя какво се продава там Naughty

Чист спам си е това,ама се надявам Бубс,да не ни се сърди много,че й създаваме работа Embarassed

# 204
  • при морето
  • Мнения: 911
И аз да си кажа,че не намирам нищо неестествено в това да предложиш цена,ако нямаш съответния продукт за размяна.Случвало ми се е,както и почти на  всяко момиче тук ,предполагам. Hug
А от Продавалника...вече седмица чакам една "дама" да благоволи да ми плати един продукт,все измисля някакви оправдания,ужасно досадно ми става всеки ден да напомням,добре че сумата е само 11лв.,но пак са си пари... ooooh!

# 205
  • Мнения: 5

- 48/50 новия Avon TTA Романтик Воаяж

Не се ли предлага само във флакон от 30 мл?  ooooh!

# 206
  • Мнения: 697
Предлагам Versace bright Cristal 40/90

# 207
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732

- 48/50 новия Avon TTA Романтик Воаяж

Не се ли предлага само във флакон от 30 мл?  ooooh!

 Peace

Winter fairy, и на мен веднъж не ми платиха. За 6,50 ме мотаха 2 месеца и накрая йок.  Crossing Arms Не съм за парите, но защо поръчват и после казват, че нямат с какво да платят. Навсичкото отгоре дамата "най-коректно" се записваше в други обяви и приканваше да и пишат на ЛС, за да купи даденото нещо.  Sick А вече на хора с малко или без оценки, с няколко отрицателни, парите или ако размяна - първо тя!  Peace

# 208
  • Мнения: 36 200
ТЕМАТА Е ЗА РАЗМЯНА!

Покупко-продажби уговаряйте на имейл, скайп, в Продавалник или по какъвто друг начин прецените за удачно.
Можете да докладвате на модератор всеки случай, в който са ви предложили покупко-продажба по ваша преценка, тъй като знаете, че това е забранено от правилата на форума. На всеки един случай ще бъде обърнато внимание. Ако текущата тема се превърне в нещо подобно на Продавалник, ще бъде заключена и няма да съществува повече.
Вярвам, че дискусията за покупко-продажбите вече е приключена и ще следват само постове за размени!

# 209
  • Мнения: 96
Да, абсолютно си права 30 мл е, аз не познавам лично този аромат на  Avon


- 48/50 новия Avon TTA Романтик Воаяж

Не се ли предлага само във флакон от 30 мл?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт