Обезкосмяване - на каква възраст?

  • 72 137
  • 246
  •   1
Отговори
# 105
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета в никакъв случай със самобръсначка.Епилатор или кола маска!
Абсолютно да!
А козметичката дето си щави детето на 5г, Shocked

# 106
  • София
  • Мнения: 1 127
Момичета в никакъв случай със самобръсначка.Епилатор или кола маска!
Абсолютно да!
А козметичката дето си щави детето на 5г, Shocked

Направо луда работа.Та то на 5г. какви косми има?

# 107
  • Мнения: 322
Горкото дете  ooooh!

# 108
  • Мнения: 91
Момичета в никакъв случай със самобръсначка.Епилатор или кола маска!
Не виждам нищо лошо в бръснача... на мен нищо ми няма, и ми спестява болката от епилирането. Още повече, че при епилацията трябва да чакаш доста време космите да станат достатъчно дълги за епилация, каква е файдата 3-4 дена да си гладка и след това като почнат да растат косми, 2 седмици още да ги чакаш, докато можеш наново да ги еплираш. Ми то повечето време не си гладка... така излиза при мен. Затова ми е много по-добре с бръснача - мога да бъда гладка когато си пожелая - тоест редовно! Wink

# 109
  • София
  • Мнения: 1 127
Най-добре е лазерна епилация,но е скъпо, аз поне не мога да си го позволя.Затова през лятото ползвам бръснача точно защото не мога да чакам две седмици за да пороснат достатъчно дълги косми за епилатора иначе през зимата се епилирам с епилатор,но под панталоните не е проблем да изчакам да пораснат косми .За децата обаче си мисля че е по-добре с епилиращите кремове ,с тях не боли.Моята дъщеря още не е поискала обезкосмяване но като поиска ще пробвам с ттакъв крем.

# 110
  • Мнения: 2 567
Изненадвате ме с тези косми дето ги чакате да растат по 2 седмици Simple Smile
Аз ползвам предимно епилатор. За самобръсначката съм забравила от многооо години. Всеки ден съм идеално гладка и зиме и лете. Епилаторът ми хваща косъмчета, които дори на пръв поглед са незабележими. Благодарение на това, че ползвам него, а не самобръсначка космите ми вече почти ги няма, а там където все още имам са изключително тънки и меки. Предпочитам дъщеря ми да ползва епилатор или кола маска, но все още писка, че я боли и ползва кремове. Виждам обаче, че от тях космите и стават по-гъсти и твърди. Затова от днеска стартираме сезона на колата маска Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 1 127
Летисия , как епилатора ти захваща тъкмо наболи косъмчета? newsm78Аз също не искам да ползвам бръсначка , но не мога лятото да ходя с някакви наболи космаци докъто станат за епилатор.

# 112
  • Мнения: 2 567
Ами просто може Simple Smile А не е някакъв супер последен модел. Само да не ме мързи, мога да ги махам и едва наболи. Но като ги махна, трябва да мине доста време, преди нещо да почне да се вижда. По-трудно ми е дори с по големите, че както казах вече са много редки и тънки и по ми отнема време. Затова ги махам още преди да са станали големи.

# 113
  • София
  • Мнения: 1 127
Когато ги махам колкото може по- малки и по- често с епилатора после ми израстват под най горния слой на кожата и трябва с карфичка да разчовъркам лекичко да излезе косъма после остава зачервено и разранено мястото и е много грозно.Ох абе най- добре лазерна ама.... smile3518

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Отклонявате се от темата момичета Naughty

# 115
  • София
  • Мнения: 1 127
Вярно , отклонихме се.
Мисля си че няма определена възраст когато да се започне обезкосмяването .Когато детето започне да се притеснява тогава е настъпил момента за обезкосмяване.
Никога няма да забравя колко съм се притеснявала като ученичка като започна да се подава по някой косъм от шортите.КОШМАР  добре че беше модерно да се ходи с черен чорапогащник под шортите.
Щом дъщеря ми поиска или видя че се притеснява но не казва веднага ги махам.

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Здравейте, поизчетох темата, но не открих в коментарите за желанията на момчетата. Моят син, на 13г, вчера категорично ми заяви, че не искал да ходи с мустаци вече.  Simple SmileЕдва се виждат, но за него са големи.  Simple Smile Смятам да му предложа нещо подходящо от сериите на Gillette за мъже, но не съм много наясно. Някакви идеи. Нещо подходящо за юноши. newsm78

# 117
  • София
  • Мнения: 1 127
Seaa , разреши му да ги обръсне щом иска.Каво точно ще купиш няма голямо значение защото ще го ползва рядко поне още 1 - 2 години.Моят син в началото се бръснеше през 2-3 седмици , но не си спомням на колко беше като почна.Аз го окуражих да ги бръсне защото са ми много смешни като ходят с едни дествени мустачки.

# 118
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И аз съм на мнение да маха мустаците, щом го притесняват. Ние ползваме някакъв жилет, амам какъв точно newsm78

# 119
  • Мнения: 5 813
Мустаците и ние отдавна ги махаме.Сега се е затръшкал да маха космите на краката.Не знам какво да го правя?

Общи условия

Активация на акаунт