® E-bay - тема 67

  • 39 482
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 970
Купих едни маратонки за детето преди 10-тина дни и мислех, че вече са изпратени.
Но днес продавачът ми пише, че се били разделили с жена му и тя не го пуска в къщата. И той сега не може да вземе маратонките, за да ги изпрати. Ако много държа да ги получа, щял да мисли някакъв вариант, но ако може да ми върне парите...
На тази причина не бях попадала досега.

Сигурно си ги спечелила на цена, която не го устройва  Confused
Обаче шапка им свалям на англичаните  Rolling Eyes
Много са изобретателни в обясненията  Laughing

Цената не беше много ниска - 12 лири с доставката. Чак се замислих дали не казва истината човека.

# 646
  • София
  • Мнения: 423
Някой има ли на представа дали тези си отговарят
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1806366 … ame=STRK:MEWAX:IT

# 647
  • София
  • Мнения: 4 044
Айде и аз с одисея. Днес получих съобщение да си сменя паролата, защото имало необичайна активност от моя акаунт. ОК, смених си я успешно, но сега 30 дена не мога да пазарувам:
Излиза ми такова съобщение:
Attention!
Your account may have been accessed by a third party. In an effort to protect your account, we have put a temporary block on bidding, selling and the ability to send messages to other eBay members until we can safely restore your account to you. Please click here to contact eBay Customer Support for assistance in removing this temporary account restriction.

Говорих с лайф чата и от там ми казаха, че нищо не могат да направят едва ли не, да си чакам 30-те дена да минат. Имало някаква опция за Verify ID, но не можах да намеря линка към тази екстра...

# 648
  • Мнения: 1 163
Rima как така? Странна работа.

Искам да питам нещо момичетата които продават в ибей и да не е в темата нека който иска да ми отговори на два три въпроса да ми пише на лични  Praynig Praynig Praynig

# 649
  • Мнения: 18 542
Аз имам питанка, макс до 60 дни ли се пази инфо какво съм си купила или от някъде мога да извадя цялата история на покупките?

# 650
  • София
  • Мнения: 4 044
Rima как така? Странна работа.

Искам да питам нещо момичетата които продават в ибей и да не е в темата нека който иска да ми отговори на два три въпроса да ми пише на лични  Praynig Praynig Praynig

Мацката се заяде, че телефонния номер не й изглеждал английски, имало някакви разминавания, бля-бля ( писала съм адреса на Г., телефона ми е моя си GSM). И сега 1 месец диета, ще се видя у пари....Добре че чакам 28 нещица, все пролетно-летни та докато дойдат времето ще мине!

# 651
  • Мнения: 1 163
Rima ама ти наистина си ги убила в ибей  Joy Joy Joy Joy Кажи за кафе машината работи ли доволна ли си.

# 652
  • Мнения: 685
Рума, пиши им утре пак Wink
Адресът първоначалния на Габо ли е? Смени го!! Сложи този в Б-я.
Пиши им, че си тук за известен период от време и искаш кода на твоят (бг) телефон...така мисля, че ще стане.
(това покрай моите желания за продажби го схванах, знам, четох, че твоят проблем е друг, но за да пратят код на телефона, номерът и регистрацията на д-вата тр да е еднакъв...уфф така де, кодът на тел (359) и  д-вата, от "която си"=регистрационния адрес да са същите).

Ейй този на elita продавача го признах, чак жал взема да ми става Sad
Ако е измислица обаче фантазията му работи повече и от моята  Joy

# 653
  • София
  • Мнения: 4 044
Rima ама ти наистина си ги убила в ибей  Joy Joy Joy Joy Кажи за кафе машината работи ли доволна ли си.

Работи, прави кафе у едни напръсници, та сутрин пия по 4-5 кайвета. Почти изпихме кафето на англичанката ( дойдоха 150 капсули), та се чудя дали да купувам или да я зазимя!

# 654
  • София
  • Мнения: 4 044
Рума, пиши им утре пак Wink
Адресът първоначалния на Габо ли е? Смени го!! Сложи този в Б-я.
Пиши им, че си тук за известен период от време и искаш кода на твоят (бг) телефон...така мисля, че ще стане.
(това покрай моите желания за продажби го схванах, знам, четох, че твоят проблем е друг, но за да пратят код на телефона, номерът и регистрацията на д-вата тр да е еднакъв...уфф така де, кодът на тел (359) и  д-вата, от "която си"=регистрационния адрес да са същите).

Ейй този на elita продавача го признах, чак жал взема да ми става Sad
Ако е измислица обаче фантазията му работи повече и от моята  Joy

Пробвах да сменя адреса с българския, ама докато съм с рестрикция не ми дава, смених само пощенския, ама регистрационния ми седи на Г. Simple Smile. абе влезнах у капана!

# 655
  • Варна
  • Мнения: 604
Здравейте, искам да помоля за съвет какво да правя. На 19.03. спечелих един търг, но до момента нямам нищо получено. Писах в понеделник на продавача, обаче нищо, въобще не отговааря. Иначе е с 100% feedback. Сумата не е голяма, обаче пък ме е яд. Като не харесва спечеланата сума, да си беше сложил по-висока стартова. И се чудя какво да правя, имам още време, ама не ми се чака повече. Не съм сложила все още оценка, но мисля да лепна отрицателна. И къде да повдигам първо диспут - в ибей или в пейпал?

Изчакай до 42-43 ден от плащането и си пускай диспут за неполучена пратка, оценки не поставяй докато не видиш какво ще стане.
Може и закъснение да има някакво, имаш време за реакция  Peace
На мен вчера продавач ми писа съобщение, че ми е изпратил нещо, което платих преди седмица Confused
Благодаря, ще изчакам още, а диспута къде се повдига - в ибей или в пейпал направо?

# 656
# 657
  • Мнения: 519
Мнооого хубави! Heart Eyes Със здраве да си ги носиш!

# 658
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Работи, прави кафе у едни напръсници, та сутрин пия по 4-5 кайвета. Почти изпихме кафето на англичанката ( дойдоха 150 капсули), та се чудя дали да купувам или да я зазимя!

Ехеее вие ме утрепахте ,чак кафе машини ли си поръчвате? Mr. Green
В тоя ред на мисли ,техниката като я купувате от там има ли някаква гаранция ,или дет се вика ,гаранция Франция. Crazy Crazy Crazy

# 659
  • Мнения: 1 889
Какво означава чак?! Mr. Green Аз съм си купувала диван, спалня, маса със столове, (това докато живеех в чужбина, да не се чудите за доставката), в Бг-прахосмукачка, мивки за банята и кухнята, душ, сега чакам един уред за готвене на пара, абе всякакви джунджурии. За обувки и дрехи да не говорим!  Grinning Дори исках да си купувам всички кухненски уреди: хладилник, фурна, плот и съдомиялна от един продавач в Англия. С доставката пак щеше да ми излезне по-изгодно, но там вече ме спря липсата на гаранция!  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт