® E-bay - тема 67

  • 39 490
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 324
Момичета, отворих един диспут в ибей за неполучена стока, ще мога да ескалирам утре, но няма да имам достъп до компютър поне 2 дни.


Колко време стои опцията за ескалиране?



elita, Joy Joy Joy Joy Joy

# 691
  • Мнения: 280
Момичета, отворих един диспут в ибей за неполучена стока, ще мога да ескалирам утре, но няма да имам достъп до компютър поне 2 дни.


Колко време стои опцията за ескалиране?



elita, Joy Joy Joy Joy Joy

Ако до 20 дни от отваряне на диспута не ескалираш в жалба, диспута се затваря автоматично сам. Peace
Кога отвори диспута???

# 692
  • София
  • Мнения: 324
На 6.04. - по твоите обяснения, значи ще имам време да ескалирам когато се прибера. Благодаря за съдействието    bouquet

# 693
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На някого да му трябва евтино тиганче? Laughing
http://cgi.ebay.co.uk/GRIDDLE-GRILL-PAN-NON-STICK-FOLDING-HANDLE … 104#ht_2341wt_902

# 694
  • Варна
  • Мнения: 18 170
Да се запиша с първи проблем. Спечелих си обувки от една мома англичанка и днес си ги получих, обух ги и ми залепнаха. В еуфорията и написах положителен коментар. Laughing
Обаче при втори преглед на обувките едната подметка се оказа разцепена, абе не стават за носене. #Cussing out
Сега какво мога да направя освен да и пиша гневни думи? След като съм дала положителен коментар, мога ли да имам претенции по сделката?

# 695
  • Мнения: 280
Да се запиша с първи проблем. Спечелих си обувки от една мома англичанка и днес си ги получих, обух ги и ми залепнаха. В еуфорията и написах положителен коментар. Laughing
Обаче при втори преглед на обувките едната подметка се оказа разцепена, абе не стават за носене. #Cussing out
Сега какво мога да направя освен да и пиша гневни думи? След като съм дала положителен коментар, мога ли да имам претенции по сделката?

Все едно аз съм го писала Mr. Green
Тъкмо щях да се оплаквам и аз ooooh! Получих рокля,която много исках и много харесавам. Беше обявена за New without tags. Взех я днес и толкова и се радвах.Писах веднага оценка на продавача и по-късно видях,че отзад има 2 лекета #2gunfire. Изпрах я,но още са там #Cussing out
Аз нищо не правя по въпроса и да и пиша все тая ooooh!
Поне ми е обеца на ухото-първо ще гледам,после ще пиша оценки Tired

# 696
  • Варна
  • Мнения: 18 170
Е, аз и писах да ми върне парите. То не че бяха много , де. Laughing
 Като разгледах обстойно снимката на обувките , чак сега видях че дори на снимката си личи проблема. Rolling Eyes
Само че в описанието нищо такова не пише. Ще почакам да видим какво ще ми отговори.
Яд ме е. Искам си обувките. Crossing Arms

# 697
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Аз пък да се похваля получих си парите от онзи дето беше изпратил екипа на сина ми на адрес който му беше дал някакъв друг потребител .От тогава като платя нещо пиша да потвърдя адреса.

Чакам няколко покупки с Г .

# 698
  • софия
  • Мнения: 25 986
Аз да се оплача лекинко: и без това отдавна нищо не бях купувала. Спечелих едни сандалки за детето и ги платих още на 26.03. До момента, 2ри ден, ни вест, ни кост. Писах на девойката англичанка за тракинг. Глас в пустиня. Изчаквам и сегашният курс на Г и ми намирисва на диспут. Яд ме е, защото сандалите са готини и ги исках, а и не купувам други, защото ги чакам.(мрън-мрън   Дано дойдат.)

# 699
  • Мнения: 307
И аз похвал с последните ми дреболийки : http://mamaavi.snimka.bg/other/uk.346935.23070766

# 700
  • Мнения: 9
Момичета,регистрирах се в този снайпер,който сте дали по-напред ,но не съм много сигурна как точно да работя с него BlushЗначи копирам номера на търга,след това слагам цената ,а на Quantity: какво да пиша WhistlingТук Place Bid предполагам колко секунди преди да свърши търга,колко е най-добре да маркирам?И примерно,ако аз дам цена 5 паунда,някой след мен заложи на снайпера 6,аз трябва да презаредя моя ли/ако не ми е вече висока цената де/.И още един въпрос,ако наддавам и виждам,че цената вече се е вдигнала много и не ме устройва,мога ли да се откажа от търга,или автоматично вече съм отпаднала.Дано ме разбрахте Crazy

# 701
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Quantity -количество
Place Bid- четох че момичетата залагат на 3 секунди обикновено.
Ако дадеш цена и някой те надкачи ,то ти показва ,че си аутбид и можеш да коригираш от Update.
Ако наддадеш и в последствие решиш да се откажеш го правиш като натиснеш Cansel.
Дано не бъркам нещо. Embarassed

Ади сега и аз да питам.Ако нещо изтича днес и все пак спечеля,до колко дена е редно да платя ако не е упоменато в условията(на някой си пише до ден ,два ,седем дена),но на други няма уточнено?
Харесала съм няколко неща,но парите в картата няма да ми стигнат определено ,та се чудя дали някой няма да ме нахока ако платя в понеделник следобед, като си вкарам пари по сметката.И ако мога да платя чак в понеделник трябва ли да пиша обяснения на продавача защо е бавя ,или ден и и половина,два е в рамките на приетото? newsm78

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 571
liubi-bubi, Quantity означава количество, така че там оставяш 1.
Place Bid - секундите да, избираш колкото решиш. За 3 сек. се води, че може снайпера да закъснее и да не успее да заложи навреме.
Ако някой заложи по-голяма сума на снайпер ти няма как да разбереш. Ще се реши кой печели, според сумата и секундите.
Ако някой заложи повече ръчно в търга, тогава снайпера ще ти прати мейл да те уведоми и ако искаш можеш да увеличиш залога.
Ако наддаваш ръчно и виждаш, че цената вече е прекалено висока, просто спираш да наддаваш и печели този който е наддал повече от теб, т.е. отпадаш автоматично.
Ако залагаш със снайпер, по всяко време преди да свърши търгът, можеш да откажеш залога.
Ако залагаш ръчно - не можеш да се откажеш от залога си и ако никой не наддаде повече - печелиш търга.
Така че залагаш на снайпер най-високата сума, която си склонна да дадеш и чакаш, може да спечелиш, може и да те надцакат  Peace

Не съм от най-опитните, ако греша моля поправете ме  Peace
П.П. Падаща звезда е писала, но и аз да си кажа....

# 703
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Въпрос към тези, които продават в Ибей. Кой начин на доставка избирате? Отбелязах Standard delivery from outside UK  (4 to 10 working days), но не съм сигурна дали това трябва да отбележа. Моля за помощ  Praynig

# 704
  • Варна
  • Мнения: 18 170
Въпрос към тези, които продават в Ибей. Кой начин на доставка избирате? Отбелязах Standard delivery from outside UK  (4 to 10 working days), но не съм сигурна дали това трябва да отбележа. Моля за помощ  Praynig

И аз това отбелязвам, оставям време за изпращане 5 дни, така че срока на доставката става 9-15 дни. Wink

Общи условия

Активация на акаунт