За потенето - да похваля

  • 2 641
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ей много се радвам! Най-накрая си намерих нещо наистина ефикасно против потене и реших да ви го препоръчам. Купих си стик против изпотяване на Leocrema... струва 3.99 (в Хит поне беше толкова) и на пръв поглед изглежда супер невзрачен(т.е. без големите пъстри надписи). Но е супер! Напоследък особено се потя повечко и откакто се мажа с него една капка пот нямам.
Добра реклама, а?
Бях чела много хубави неща за Виши, но ми идва скъпичък. Та пробвайте с Леокрема ако не ви се дават толкова пари - няма да съжалявате!
Още едно хубаво нещо на тази марка Peace
Поздрави Joy newsm10

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз съм много доволна от Леокрема против изпотяване, от лятото го ползвам и съвсем случайно го купих, поради липса на други марки в аптеката, но останах много приятно изненадана от резултата.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 832
A има ли аромат или е безмирисен?
Моят фаворит е неароматизирания стик на Нивеа - около 4 лв в Метро.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Мирише си да - на чисто. Купих го на доверие без да му знам миризмата, но не е лоша..  Flutter

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ще взема да го пробвам,като привърша сегашния. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 910
Звучи много добре,скоро свършвам моя и ще си взема този на Леокрема.

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
а този стик оставя ли бели петна подмишниците на дрехите?

# 7
  • Мнения: 2 596
Аз пък съм си много доволна от антипресперантите на Ейвън с миризма на различните им парфюми. Не бих ги заменила с други, пък и като гледам разликата в цената не е кой знае каква.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 779
crossamaia, не ми е направило впечатление да оставя.. и аз това гледах днес като се обличах ама нямаше проблеми newsm78

# 9
  • Мнения: 9 095
Аз пък съм си много доволна от антипресперантите на Ейвън с миризма на различните им парфюми.

И аз така Blush

За стика на Леокрема- ако е един такъв бяло и синьо- аз съм отвратена Sick Имаше в една тема пак подобна дискусия, където пак се оплаках от този стик, а една мама каза че по-хубаво нещо не е ползвала Rolling Eyes Явно проблема е при мене Crazy Първо, мирише ми на силен сапун- както Дав Sick Второ, оставя ми много бяло по дрехите. Трето- ставаше ми лошо от него Embarassed Но пак казвам- вероятно просто имам извратен вкус  Mr. Green

Мога обаче с чиста съвест да похваля дезодорантите на ФА- струват 4 лв, ухаят невероятно, трайни и едновременно действат и като парфюм. Дрехите ми в момента миришат много приятно...мисля че засега от това съм най-доволна.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 779
Stefanie, да но не каза най-важното - как се справяше с потта въпросната джаджа на леокрема. Мисля, че говорим за едно и също.
 Аз също съм ползвала този дезодорант на Фа и е вярно, че мирише много хубаво, но пък въобще не ми хареса как предпазва от потене... тоест не предпазваше... Naughty

# 11
  • Мнения: 5 317
аз в момента полвам на виши(със зелената капачка)и съм доволна,но като свърши ще си купя този на леокрема да го пробвам.

# 12
  • Мнения: 22
на Leocrema наистина му направихте голяма реклама.И аз имам проблеми със изпотяването и какво ли не съм ползвала, но това не съм и като ми свърши моя ще го пробвам.Убедила съм се че всичко е до кожа.В момента ползвам едно стикче донесоха ми го от Белгияи от него до момента съм много доволна, но ще си купя Leocrema.

# 13
  • Мнения: 9 095
Stefanie, да но не каза най-важното

Изпотявах се както обикновенно. Според мен няма продукт, освен Одорекс, който да спре изпотяването- това си е нормален процес на тялото, без него не може. Идеята на всички тези продукти против изпотяване, е да се прикрие миризмата на пот, а ако може и да се намали самото изпотяване. При мен леокрема докарваше ужасна миризма, от която ми се повдигаше- по принцип не понасям миризми на сапун. С Фа изпотяването си е нормално, но пък мирише приятно и свежо, няма следа от пот. Но различните тела са различни в това отношение, така че при всеки е нормално да работи различно нещо. Имах приятелка, се потеше много, но не излъчваше никаква миризма- и не ползваше нищо против изпотяване Shockedн Природа, какво да я правиш... Crazy

# 14
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хм, май и аз ще го пробвам като ми свърши сегашния! Rolling Eyes

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 779
Е да всяко тяло си има своите нужди и съм сигурна, че всичко, което се чете във форума се чете с едно наум ("моето тяло не е като на останалите следователно ефекта може да не е същия"). Мен ме отвращава не само миризмата на потенето, но и самата течност Sick Така, че си намерих майстора и съм хепи newsm44

# 16
  • Мнения: 1 180
Еееее, толкова се наслушах на реклами за въпросната марка, че още след обяд се втурвам и си купувам поне 3 продукта от нея - ще пробвам с изпотяването, със сланинките по коремчето и какво ли още не!!!
Добре, че открих този форум! Това е мястото, където винаги ще получа информация, колкото и идиотски въпросчета да задавам. Радвам се, че ви има и ви желая на всички мноооого хубав ден!

# 17
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз пък съм доволна от дезодорантите на ДЕВА, особено ми допадат синия и розовия Simple Smile Сега има някаква промоция и са много дълги дезодорантите Simple Smile Струват около 3 лв. и също имат парфюмериен ефект, помагат доста против изпотяване, оставят свеж мирис и не цапат дрехите!!! Препоръчвам Ви ги Simple Smile

# 18
  • Мнения: 472
Аз пък най доволна съм от DOVE , и засега от всичките марки той е действал най добре на моята кожа ( и на кожата на мъжо  Mr. Green) . Миризмата не е никак лоша мирише съвсем леко на сапунче , но аз предпочитам да миришя на сапун отколкото на пот . За имения ден на мъжо колегите ми подарили комплект на NIVEA мъжки , и стика за изпотяване не върши никаква работа напротив още повече се изпотявам  #Cussing out !
преди ползвах само дезодорантите на Rexona но ги развалиха нещо и нинах Dove .
Ще взема да го пимириша тоза Leocrema , та ако ми хареса може пък да го пробвам !

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
A има ли аромат или е безмирисен?
Моят фаворит е неароматизирания стик на Нивеа - около 4 лв в Метро.
newsm10 smile3521

# 20
  • Мнения: 410
A има ли аромат или е безмирисен?
Моят фаворит е неароматизирания стик на Нивеа - около 4 лв в Метро.
newsm10 smile3521
Абсолютно! С таткото сме за Нивеа, основно дамския, безцветен, безмирисен... и Фа стават
Дезодоранти МРАЗИМ!Фъс, фъс, особено тези с талк...и без дрех оставаш, а и "бучка" като си пръснеш.
А някои като видя да извадят дезодорант и да се скрият в облак аерозол...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 956

Аз пък най доволна съм от DOVE , и засега от всичките марки той е действал най добре на моята кожа


 newsm10   И аз съм фен на DOVE
След всички похвали във форума, взех, че си купих Леокрема - е, изобщо не ми хареса Naughty
Ще си остана с DOVE  Peace

# 22
  • Мнения: 8 505
Трябва да призная,че от всичко,което съм ползвала против изпотяване (потя се нормално,ако това е от значение),само Одорекс наистина спира потенето.

# 23
  • Мнения: 3 569
Аз пък сухи дезодоранти ползвам веднъж в месеца.... не се потя бе...странна работа. Цял ден напред, назад, вечер душа - не мириша.

# 24
  • Мнения: 5 317
Трябва да призная,че от всичко,което съм ползвала против изпотяване (потя се нормално,ако това е от значение),само Одорекс наистина спира потенето.
А колко струва?в аптеките ли се продава?

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 832
Аз пък сухи дезодоранти ползвам веднъж в месеца.... не се потя бе...странна работа. Цял ден напред, назад, вечер душа - не мириша.
Требе някой друг да те помирише...ти си се душкаш по цял ден и може и да не усещаш, пък жена ти да не иска да те обиди и да не ти казва истината (например)...

# 26
  • Мнения: 8 505
Трябва да призная,че от всичко,което съм ползвала против изпотяване (потя се нормално,ако това е от значение),само Одорекс наистина спира потенето.
А колко струва?в аптеките ли се продава?

6лв.От аптека съм го купувала.В Санита май ги зареждат.

# 27
  • Мнения: 3 569
Аз пък сухи дезодоранти ползвам веднъж в месеца.... не се потя бе...странна работа. Цял ден напред, назад, вечер душа - не мириша.
Требе някой друг да те помирише...ти си се душкаш по цял ден и може и да не усещаш, пък жена ти да не иска да те обиди и да не ти казва истината (например)...
Няма такова нещо. Души и тя и остава изумена. И краката не ми миришат.

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
да, има такива хора!
сестра ми също, обувките й миришат така, сякаш сега са купени!
интересно, това е до вегетативната нервна система Simple Smile

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
И аз като Биси съм доволна от Ейвънските (и то много), това са първите ролки дето ми държат сухо под мишниците и не ми оставят лигаво усещане. Преди ползвах Lady Speed Stick и бях също много доволна, но пък цапаше дрехите.

# 30
  • София
  • Мнения: 291
Аз ползвам рол он-а на ROC - Keops. Няма миризма на сапун или нещо подобно, дори бих казала, че мирише /съвсем леко/ по-скоро на лекарство. Ефектът е страхотен, край на потенето.

# 31
  • Мнения: 1 560
Ами аз съм доволна от Одорекс део на Биотрейд. Не само, че не се изпотяваш, а и не оставя бели следи по дрехите, с които унищожих солидна част от гардероба си. Иначе съм доволна от различни марки, с които не се изпотявам, но тези бели следи.... Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 581
... Купих си стик против изпотяване на Leocrema... струва 3.99 (в Хит поне беше толкова)...
charmz, от магазина или аптеката на Хит купи стика?
Има ли и подобен и за мъже?


Моят фаворит е неароматизирания стик на Нивеа - около 4 лв в Метро.

Бу, би ли ми казала как изглежда този стик, защото досега не съм виждала?
Опитвам се да открия нещо добро против изпотяване за мъжа ми, но без да оставя бели петна по дрехите   ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 328
Ще си позволя да ти отговоря вместо Бу, понеже и аз ползвам подобен стик. За съжаление, не мога да сложа снимката му, но ще пусна линк към сайта на Нивеа на руски, в която ще го откриеш, като отидеш на подрубриката "Дезодоранти" - става дума за Нивеа стик-дезодорант Сензитив: http://www.nivea.ru/frameset.php

# 34
  • Мнения: 10 758
Днес си взех стика на Леокрема, та ще ви кажа по-нататък дали наистина действа. Mr. Green

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 779
breeze, от магазина е, не е от аптеката. Там при козметиките е.. и има само един вид така че няма как да го объркаш. Виж за мъже не погледнах.. не мога да ти кажа.  Thinking

# 36
  • Мнения: 581
Момичета, благодаря Ви   bouquet

# 37
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз пък съм си много доволна от антипресперантите на Ейвън с миризма на различните им парфюми. Не бих ги заменила с други, пък и като гледам разликата в цената не е кой знае каква.


Аз също ги ползвам и също съм мн. доволна.

# 38
  • Мнения: 129
Ами аз съм доволна от Одорекс део на Биотрейд. Не само, че не се изпотяваш, а и не оставя бели следи по дрехите, с които унищожих солидна част от гардероба си. Иначе съм доволна от различни марки, с които не се изпотявам, но тези бели следи.... Rolling Eyes

И аз съм доволна от "Одорекс Део" на Биотрейд Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт