Боя за коса - blond 22! Пролетни красавици

  • 107 239
  • 746
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 7 294
Момичета, гледах снощи Бионсе на едни награди на Билборд. Страхотно ми хареса цвета на косата й!!! Ето малко снимки:

http://195.149.248.189:8080/2011-05-23/de525caf747c34636cbcf1875 … a7906_449x600.jpg

http://195.149.248.189:8080/2011-05-23/fe6942ca0b3d29bdb79c36d28 … b2a81_428x600.jpg

http://i190.photobucket.com/albums/z13/cheleny/Bee%20Jay%20TV%20 … 22201194915PM.jpg

Много искам да си направя нещо подобно, помогнете ми да опиша цвета на фризьора ми. Не знам какво русо да му кажа, че е това, че най-точно да ме разбере за какъв цвят става въпрос.

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 138
Много искам да си направя нещо подобно, помогнете ми да опиша цвета на фризьора ми. Не знам какво русо да му кажа, че е това, че най-точно да ме разбере за какъв цвят става въпрос.

Според мен това е златисто-медно русо + малко пепелен коректор.
Виж 11.34 от Платинената серия на Алфапарф, мисля, че доста се доближава до този цвят
http://roshavka.snimka.bg/business/katalog-alfaparf.364045.11557728

# 557
  • Мнения: 3 675
*stela*, вместо да обясняваш и да рискуваш да не бъдеш разбрана правилно е най-добре да принтираш снимката и да я покажеш на фризьорката.  Peace

# 558
  • Мнения: 1
Здравейте! Hug
Аз се присъединявам отново към отбора на блондинките! Grinning
Ето какво постигнах вчера:Резултата е доста светло за мен слънчево русо.

А това е от днес:Бежово русо,което исках.Снимките са в зависимост от светлината в стаята.

Не съм ползвала блондор,а новата суперизсветляващата боя на Алфапарф-Pure Platinum.Основата е естествена коса може би 5-ца.Доволна съм от резултата. Flutter
Не съм спирала да ви чета,страхотни сте! Peace
Хубав ден!  bouquet

# 559
  • Мнения: 1 224
Аз утре съм на фризьор - корени и изравняване на цвета.
После ще покажа резултати.  Flutter

# 560
  • София
  • Мнения: 6 347
*stela*, вместо да обясняваш и да рискуваш да не бъдеш разбрана правилно е най-добре да принтираш снимката и да я покажеш на фризьорката.  Peace
Точно така направих аз в началото като станах блондинка. Simple Smile И бях доволна от цвета, който ме правеше фризьорката.

# 561
  • Мнения: 405
Боядисах се с Крамер 121, мислих да го смеся със 100/0, което се води някакъв изсветлител, който смесен с която и да е боя повишава нивото на изсветляване с 1 степен.


Нямаше го обаче, така че само със 121 се намазах.

Май има лек нежелан оттенък, но не мога да кажа със сигурност на тази светлина.
Корените ми бяха малки, така че не е big deal, к'вото и да е  Laughing

Снимки утре на дневна светлина.   bouquet

# 562
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Алфапарф от фризьорски салони ли купувате само?Има ли някъде онлайн?

# 563
  • Мнения: 7 294
Мерси много за помощта, Cat_deluxe   bouquet

B & C, точно така мисля да направя:-)

# 564
  • Мнения: 1
LilMissSunshine ,боята Алфапарф я купувам от специализиран магазан "Коса и стил" в Пазарджик.Онлайн незная дали се предлага.
Погледни тук http://christian-of-roma.com/files/catalog_2011.pdf
Предполагам,ако им позвъниш ще ти дадат повече информация.

# 565
  • Мнения: 3 453
  Страхотни резултати с Алфапарф. Поздравления  bouquet Аз съм възхитена от Чифели, но за съжаление нещо напоследък все ми няма номера. Последно взех на Фарма , още не съм я пробвала.
 
  Определено от следващият месец минавам на Алфапарф  Peace
 
 

# 566
  • София
  • Мнения: 991
един хубав цвят

# 567
  • Мнения: 0
Здравейте!Чета ви отдавна и намирам много интересни и полезни идеи относно боядисване,продукти и т.н.Аз съм блондинка от 2 месеца и съм много щастлива Grinning.15години бях с черна коса и трудно се реших на тази стъпка Whistling,но не съжалявам!Естествено понесох и негативите като-суха коса ,късащи се връхчета и т.н.
Относно цвета на Бионсе.....аз съм нещо много подобно не мога да кажа 100% защото ще излъжа.Постигам го с Londa color naturales 13/9 Води се див мед.От всички възможни бои които съм си слагала на главата тази ползвах последно и резултата беше точно като описания цвят .Корените са ми 5-ца и си изсветлиха еднакво с дължините.А за тези 2/3 месеца слагах какво ли не #CrazyЩе пусна и снимков материал по-късно

# 568
  • Мнения: 55
Здравейте блондинки имам нужда от съвет. косата ми беше тъмно руса естествена и не бях я боядисвала до сега.Реших обаче че искам да стана бяло-руса и преди 4 дена се намацах с Палете 100- резултата бели корени и жълто-оранжеви дължини.Какта и да е изтраях се 2-3 дена и днес се боядисах с Велатон 12.1- вече не съм толкова жълта но корените си останаха много хубаво бяло-русо а надолу съм по-тъмнал Как да се оправя дали с оцвеняващ балсам ще стане или да чакам да се отмие цвета.Помагайте моля. Искам да стане нещо такова

# 569
  • Мнения: X
Момичета моля Ви за помощ  Cry Praynig Преди една или две теми някоя от Вас беше пуснала клипче от www.youtube.com в което стилистът боядиса корените на момичето с боя и после и направи кичури, резултатът беше зашеметяващ, но не намирам клипчето  ooooh! Моля Ви, която от Вас го беше пуснала да го пусне пак Praynig За ориентация, мога да кажа, че моделката която боядисваха май не беше европейка всмисъл беше тъмничка, но не муладка или негърка.

Общи условия

Активация на акаунт