Тенис за деца - къде?

  • 18 163
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 827
Здравейте,
искаме да запишем голямата ни дъщеря на тенис, събота и неделя. Проверих в Малееви, но там ще има групи само до края на май, което не ни устройва.
Моля, тези от вас, които имат информация, да споделят къде има групи по тенис за деца.
Благодаря предварително! Hug

# 1
  • софия
  • Мнения: 2 140
Проверете в ДЕМА.До колкото знам треньорите са добри.Успех!
http://demasport.com/

# 2
  • София
  • Мнения: 1 827
Мерси Simple Smile
Обадих се - имат групи вторник и четвъртък, 17.00. Това като инфо за други интересуващи се.
Моля, ако някой друг знае, също да се включи.

# 3
  • София
  • Мнения: 847
Дъщеря ми ходи на Малееви от 3 години, няма прекъсване през лятото - даже имат седмични целодневни тенис-лагери през цялата ваканция. Според мен са искали да кажат, че в настоящия си вид групите и часовете са определени до края на май, после се правят други графици, в зависимост от желаещите има групи по 4 или по 6 деца, освен по-големите групи.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 827
Казаха, че от 1 юни остава само детския лагер, а на нас той не ни е вариант.

# 5
  • София
  • Мнения: 847
Казаха, че от 1 юни остава само детския лагер, а на нас той не ни е вариант.

аха, ок, да, само за учениците е удобно.

# 6
  • Мнения: X
А някой знае ли на каква възраст най-рано записват децата?

# 7
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
На тенис клуб септември имаше групи за деца. Ето линк http://viktortennis.com/kids.html . С част от треньорите съм играла и смятам, че си заслужава.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 827
Много благодаря:)

# 9
  • Мнения: 3 634
Най-добрата ми приятелка е инстуктор на деца. Мисля, че някъде в Студентски град преподава. Ако искаш мога да я попитам за подробности.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 827
Най-добрата ми приятелка е инстуктор на деца. Мисля, че някъде в Студентски град преподава. Ако искаш мога да я попитам за подробности.

Ще съм благодарна. Студентски град е най-добрия възможен вариант.

# 11
  • Мнения: 3 634
Вторник и четвъртък от 16ч. на кортовете Мир и Дружба. 2 пъти в седмицата е 104лв, а 1 път в седмицата е 52лв. Това са месечни такси. Изпращам ти телефона й на ЛС.

# 12
  • София
  • Мнения: 175
Синът ми ходи на тенис в спортния клуб към Правителствена болница. Много сме доволни.

# 13
  • Мнения: 56
Записвам се и аз да следя темата.
На нас ни е близо сп. клуб Славия, но не знам дали там изобщо има кортове.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз се записвам,следя къде можем да записшем сина ни за през лятото Simple Smile

# 15
  • Мнения: 56
Записахме го в Малееви.
Записването става месец за месец в края на предходния. Цената е 11 лв/час, което включва всичко - ракета, треньор и наем на корт, разбира се. В случай на пропуснат час и ако сте се обадили предварително, се дава възможност да се вземе часа в определени дни - събота сутрин до колкото си спомням. В зависимост от времето играят вън или вътре, като за вътре изискват чисти маратонки.
Има доста възможности като часове.
Ще пиша отзиви след като мине поне половин месец.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Много ти благодаря за информацията
ти намясто ли отиде или може и по телефона?

# 17
  • Мнения: 56
Аз първо звъннах по телефона - дадоха ми доста обстойна информация. Иначе за записването отидох на място, тъй като то предивжда и заплащане на месечната такса. Може би приемат и банков превод, но аз лично не се се тих да попитам дали мога да платя по банка, така че отидох на място...

# 18
  • Мнения: 54
За Варна Елитис, кортовете в Чайка, в Морската градина големия балон, където се играе целогодишно Peace

# 19
  • Мнения: 1
В Студенстки град, в НСА има тенис клуб, в него се провеждат тренировки за деца.
Зад парк-хотел "Витоша" /пак в Ст. град/ -  също. Проверете там!

# 20
  • Мнения: 30
Здравейте,
Може ли да споделите впечатленията си от клубовете, в които водите децата си?
Интересувам се по-конкретно от следните клубове или в близост до тях:
- Pro Sport TC http://tcprosport.bg/School.aspx
- Малееви http://maleevaclub.com/bg/sport/tenis-shkola/zapisvane/
- Дема http://demasport.com/bg/services/tennis/school

# 21
  • София
  • Мнения: 1 827
sLonya, нашата ходи в TC ProSport. Много сме доволни. треньорите са млади, готини, имат отношение към децата. Редовно се организират турнири. Много са гъвкави, ако не успее да отиде на някоя тренировка, винаги се отработват. Изобщо, не мога да кажа лоша дума. Определено го правят с удоволствие.

# 22
  • Мнения: 15 379
Тенискортове и групи за обучение на деца има в Борисовата градина и кортовете зад Софийската духовна семинария.

# 23
  • Мнения: 30
Здравейте. Благодаря ви за включването.
Купували ли сте някаква екипировка специално за тенис? И от къде? По-конкретно се интересувам от обувки.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 827
Купихме ракета, след като ходи 3 месеца и се видя, че има имнтерес. Отначало си ходеше със старите маратонки, докато омаляха. После купихме маратонки за тенис, които ползва и за физическо. Освен това вече си иска поличка, рокличка, шапка, козирка... Ама моята си е кифла.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 688
Повдигам темата,интересувам се от тенис но в кварталите Борово,Бояна ,Драгалевци  Peace

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 30 147
Повдигам темата отново:

Кои са по-добри- Малееви или Дема? Искам да запиша сина ми на тенис, но с треньор и да е през уикенда.

# 28
  • Мнения: 2 687
бих искала да повдигна темата с молба за мнения, предимно за дема Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Синът ми ходи на тенис в спортния клуб към Правителствена болница. Много сме доволни.

Здравейте

Може ли повече информация за тези кортове или координати и телефон ☺

# 30
  • София
  • Мнения: 602
Аз моите ги водя на Про Спорт в Студентски град. Имат детски групи всеки ден от 18 ч. Аз самата ходя там да играя така че познавам повечето треньори.  Peace

# 31
  • Мнения: 4 393
Моята дъщеря е втори клас, ходи от 1 година на тенис в училището, където играят в салона. 2 пъти седмично са тренировките, по час и половина.
Само че искам да я запиша на нещо по-сериозно.
За съжаление работното ми време е до 18 ч. и затова съм се ориентирала към уикенда, за да мога да я водя.
Моля за отзиви от кой клуб сте доволни, където съответно имат тренировки за деца събота следобед или неделя. Предпочитам източните части на София, но не ми е водещо местоположението.

Общи условия

Активация на акаунт