КАРТИ ТАРО - 10

  • 53 413
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
когато пишех за картите ,лу се сетих за двата меча.
 някъде назад в темите , се коментираше дали е  любовна карта,или не.
 изводът е че е любовна,но носи тегло. не е истинската любов. е значи все още е странна карта за влюбените.
 подкрепям вятър за трите жезли,виждала съм е в десета позиция в кк.

# 16
  • Мнения: 307
Меги,благодаря ти!

# 17
  • София
  • Мнения: 188

Дали някой има желание да ми гледа на карти  Mr. Green Crazy

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!   bouquet
Току-що се прибрах от София и бързам да ви споделя резултатите след днешния изпит!
Не знам дали си спомняте, но в миналата тема ви занимавах с моите „болежки“ около кандидат - студентската кампания и част от вас се отзоваха, за което съм много благодарна !!!  Hug
Темите по История, които бяха изтеглени бяха :
1) „Териториално разширение и централизация на България през първата половина на IX в.“ ( в темата се споменава за управлението на хан Крум и неговите наследници - Омуртга, Маламир и Пресиян )
2) „България при управлението на Стефан Стамболов (1887-1894)“

zimma, ти много правилно се беше насочила за Крум споменавайки, че 7 меча ти напомнят за „Крум и неговите закони“  Wink
elena_, насоката ти, че ще се падне тема свързана с „промяна на стари и вредни възгледи“ също е правилна - при хан Крум и наследниците се наблюдава промяна в административно отношение с оглед консолидацията на двата етноса - славяни и прабългари   Wink
Анн Шърли, благодаря за изтеглените карти! Едната от тях беше крал на жезлите, показваща силен владетел  Wink

Момичета, благодаря ви най-искрено за оказаното съдействие !!!      bouquet  bouquet  bouquet
За мен този изпит беше от голямо значение!
Искам да ви споделя, че на два пъти преди самия изпит сънувах, че се пада Крум  Grinning Даже денят преди изпита пак го сънувах и сутринта, когата станах и преди да отида в СУ си преговорих темата за Крум - и то взе, че се падна  Grinning
Писах, но нищо не се знае - около 90 % са писали по тази тема, което ще рече, че конкуренцията е много голяма и от всички теми ще отсеят само НАЙ НАЙ ...
Искам да ви помоля, ако имате възможност да ми изтеглите карти за това как съм се представила и горе/долу каква оценка ще имам и дали ще имам шанс с нея да вляза в някоя специалност ...

# 19
  • Мнения: 1
Мили дами, моля, помогнете ми! Ще ви бъда много благодарна, ако погледнето любовната ситуация при мен! Моля, ако някоя от вас намери възможност и желание, да ми разясни колкото се може по-подробно какво сочат картите. На кръстопът съм в най-важните аспекти в живота си (трудностите са сериозни) и вашата помощ ще бъде от голямо значение за мен.

# 20
  • плевен
  • Мнения: 644
Мили дами, моля, помогнете ми! Ще ви бъда много благодарна, ако погледнето любовната ситуация при мен! Моля, ако някоя от вас намери възможност и желание, да ми разясни колкото се може по-подробно какво сочат картите. На кръстопът съм в най-важните аспекти в живота си (трудностите са сериозни) и вашата помощ ще бъде от голямо значение за мен.

ако искаш да редя карти,задай точен въпрос и дай имена Peace

# 21
  • Мнения: 1

 честит имен ден  bouquet

# 22
  • Мнения: 1
и аз да се отчета тук.Ще се вклювам от време на време.По подредбата на Лу- смятам че в тази връзка има някави пречки.Има и нещо недоизказано.Двойката мечове ми говори ,че някой  ще "пререже лентата" след дълги претегляная -това да -това не.

# 23
# 24
  • Мнения: 5
Здравейте  момичета много ще съм ви благодарна ако може и на мен да ми отговорите на 2 въпроса Simple Smile

1.Занимавах се с едно момче/Петър аз съм Мария/ преди време,но тогава не се получиха нещата и въпроса ми е дали има начин да се получат сега нещата между нас или по добре да не се занимавам повече

2.По-конкретно? От няколко години не съм имала никаква връзка. От около една година все по-често ми става самотно. Въпроса ми е ще се появи ли някой в живота ми и кога, ще имам ли някаква връзка тази година

# 25
  • Мнения: 42
как да помогне майка  на дъщеря си за семейното и щастие





# 26
  • Мнения: 2

Здрасти !


 

ако искаш да редя карти,задай точен въпрос и дай имена Peace


Имам конкретен въпрос !
Дали една жена от Бургас със ник Елена ще се съгласи да ми гледа на карти вие как милите  ?
Ако някой ми каже с точност ще почерпя във виртуала каквото пожелае ! Само да не ма кара да пея , че ша ви разгоня всички читатели !  Wink

Абе я аз авансово да сложа една софра ......  Hug Заповядайте ...... Peace



Хайде наздраве от мен !
А пък ако не ми отговорите останете си със здраве !



  surpriseuu

# 27
  • Мнения: 307
rygit, Аз ли грешно те разбирам, но искаш да ти се гледа за това, дали друг ще ти гледа?

 *МЕГИ*, мисля,че посланието на картите е НЕНАМЕСА.

Поствам един цитат за гледането на карти. Дано даде отговори на търсещите ги Peace

Цитат
Човек сам твори своята реалност. Прорицанието е само един от елементите, които му помагат в това. Главното при всяко гадание - не е търсенето на готови отговори, а сътрудничеството Духа и вземането на решения, основани на дълбок самоанализ. Този процес от една страна се явава духовна практика, от друга - техника за изследване и усвояване на Вселената.

Всеки човек, който има допир с картите Таро, се докосва до един ценен източник на знания, събирани от човечеството в продължение на хилядолетия. За разлика от другите методи на гадание, универсалността на Таро е в това, че при него се разкрива именно тази част от познанието, която е достъпна за разбиране, а от там и необходима. Това е доста по-обемно, отколкото обикновено гадание, тъй като позволява да се изяснат причинно-следствените връзки на едно или друго явление.


# 28
  • Мнения: 1
 ЛУ, много интересно е как говорят картите
имам приятелка, която ходи на курсове и т.н.  определено не разговаряме по еднакъв начин
да ви се е случвало?

# 29
  • Мнения: 307
о,да, Вятър, постоянно ми се случва и точно това е тръпката на гледането. Всеки си има собствен "почерк" в гледането и не е задължително да съвпдат нещата. Мисля,че гледането обогатява и развива самият гледащ.

Общи условия

Активация на акаунт