КАРТИ ТАРО - 10

  • 53 527
  • 757
  •   1
Отговори
# 435
  • плевен
  • Мнения: 643
Здравейте,аз вече се плаша от моите карти,имам чувството че не ми говорят вече.Задавам въпрос вчера дали ще имам среща довечера.Падат се следните карти....отговор-коментар-съвет-резултат


...даже като видях рицар меч и си викам какво ли толкова лошо ще се случи...Е,среща имаше и беше даже много красива и романтична.Това изобщо не го виждам в картите Thinking

# 436
  • Мнения: 0
cveteto_2009 , не мисля, че картите ти не ти говорят. Това което аз виждам, е че може би тази среща (3 пентакли) е била с цел да изгладите нещата. Може би е имало конфликт в миналото и сега един вид започвате на чисто (6 Мечове и 8 Пентакли).
 Но този Рицар Мечове в бъдеще ми говори за още един конфликт, който предстои.  Thinking

# 437
  • плевен
  • Мнения: 643
cveteto_2009 , не мисля, че картите ти не ти говорят. Това което аз виждам, е че може би тази среща (3 пентакли) е била с цел да изгладите нещата. Може би е имало конфликт в миналото и сега един вид започвате на чисто (6 Мечове и 8 Пентакли).
 Но този Рицар Мечове в бъдеще ми говори за още един конфликт, който предстои.  Thinking

Хей,разби ме  bouquet Имаше конфликт в миналото наистина и от скоро започнахме наново.А може ли този рицар меч да не е чак сериозен конфликт а просто днес разбрах нещо за него което хич не ми хареса и малко се нацупих.Разговаряхме ,не се сърди и той но не ми стана приятно Thinking

# 438
  • Мнения: 1

Давам обратна връзка за Кралица Пентакли, Крал Пентакли и 3 чаши. Двамата имат връзка. Били са на някакво събиране и там е станало каквото е ставало! Simple Smile

Благодаря за обратната връзка !  Simple Smile

# 439
  • Мнения: 0
Здравейте,аз вече се плаша от моите карти,имам чувството че не ми говорят вече.Задавам въпрос вчера дали ще имам среща довечера.Падат се следните карти....отговор-коментар-съвет-резултат


...даже като видях рицар меч и си викам какво ли толкова лошо ще се случи...Е,среща имаше и беше даже много красива и романтична.Това изобщо не го виждам в картите Thinking

Среща няма да има, мисля че партньора ти ще търси работа или ще бъде зает по работа, картите ти съветват да не се притесняваш и да се ядосваш, по-добре заеми се с някакво любимо дело или работа.

# 440
  • плевен
  • Мнения: 643
Здравейте,аз вече се плаша от моите карти,имам чувството че не ми говорят вече.Задавам въпрос вчера дали ще имам среща довечера.Падат се следните карти....отговор-коментар-съвет-резултат


...даже като видях рицар меч и си викам какво ли толкова лошо ще се случи...Е,среща имаше и беше даже много красива и романтична.Това изобщо не го виждам в картите Thinking

Среща няма да има, мисля че партньора ти ще търси работа или ще бъде зает по работа, картите ти съветват да не се притесняваш и да се ядосваш, по-добре заеми се с някакво любимо дело или работа.

И аз така мислех че няма да има,но точно това ме учуди че имаше и аз съм написала Peace

# 441
  • Мнения: 0
cveteto_2009
Радвам се, че съм успяла да разтълкувам картите и, че все пак ти отговарят правилно.  Simple Smile
Не знам дали Рицар Мечове е това, което си разбрала скоро. Мечовете определено са си бързи карти, но тази я тълкувам повече като скандал... или нещо по сериозно от нацупване.  newsm78

# 442
  • Мнения: 0
...даже като видях рицар меч и си викам какво ли толкова лошо ще се случи...Е,среща имаше и беше даже много красива и романтична.Това изобщо не го виждам в картите Thinking

Е това не видях, по тази подредба и романтична среща  newsm78 Страно  Rolling Eyes

# 443
  • Мнения: 0
Рицар меча съм се убедила вече, че е истерията на някой. Дори когато ИСТЕРИЧНО питаме едно и също и толкова много искаме да ни се случи, че вече едва издържаме да го дочакаме. Тогава Рицар меча ми се появява. Когато обаче Рицаря си значи конфликт, то няма връщане, няма повече срещи защото тоя Рицар помита всичко и приключва.
В истериите си Рицаря много ми прилича на Кралица Жезли. И тя е луда  Crazy

Таро има страхотно чувство за хумор.  Laughing Мога да му връча приз за хуморист на годината когато задавам еднакви и тъпи въпроси Simple Smile

# 444
  • Мнения: 1
 не мисля, че таро има чуство за хумор, а ние при интерпретацията
мечовете не са хумор, да има пренатягане и истеричност
не съм чела нагоре д аразбера каква е историята, но е сверъзана с нетърпение, втори дубъл на предишни възможности, наличие на повече от 2- ма човека в отношенията ...
 докато в кралица и крал пентакли  имаше развнопоставеност  в ситуацията и 3 чаши идва като приято прекраване заедно на двамата човека с по 1 наум ( в подредбата нямаше доверие между участниците), тук  имаме доста по голяма наивност  в подхода на питащия:) надявам  се ситуацитя да се развие в посока градене

# 445
  • Мнения: 1
Момичета, помогнете, какво мислите за следната подредба на Провери някого - мъж към жена, отношенията им в момента са в застой и не са се виждали от известно време:
1- какво  мисли за нея - Любовници ОБЪРНАТА
2-какво чувства към нея - 8 Пентакли
3- какво ще направи в близките дни - Крал Чаши ОБ.
4- как ще продължат взаимоотношенията им - Асо чаши

Най - много ме затруднява поз,1 - може ли да значи, 4е има подозрения за друг мъж? Или че тя не иска да са заедно? А 8П според вас може ли да зна4и самоанализ на 4увствата си в момента?

Не знам как да качвам карти, съжалявам! Ако някоя от вас реши да ми обясни в съобщение, ще съм благодарна.

# 446
  • София
  • Мнения: 162
Jassmin, ето тук съм си качвала много албуми с карти http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=4945. В Нета, разбира се има и много други такива места.

Избираш, коя е твоята колода или ми кажи, ще ти пратя линк направо за нея. После като кликнеш върху малката снимчица тя става голяма.  За да се качва тука от горните бутони се избира един с картина (вмъкни изображение). Появяват се това: [ img][/img ]. Между тях се пейства URL address-a на картинката. Той пък се взима от Properties (кликва се с с десен бутон върху картинката, която искаш да качиш). Т.е. цялата работа изглежда ей така:  [ img] http://photo-zona.net/images/user42929/album15963/preview/122519 … Minor-Cups-08.jpg [/img ].

Дано успях да обясня.


Ето адрес на прави и обърнати Уейт:
http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGES_ALL&ALBUM_ID=19834

# 447
  • София
  • Мнения: 162
Моля за вашите коментари по една подредба.
Въпросът е зададен от жена: Дали до края на този месец ще се видят с мъж ТТ?

Отговор+ коментар;  Съвет (към питащия) - > евентуален резултат
Крал М + 5 П;  Кралица П -> Принц Ч


 

Нарочно исках да кача големи картинки, макар....малко се разместват тук.
ТТ е везни, какъвто знак има Крам М.
Според мен няма да има среща, това изцяло зависи от ТТ и в случая е свързано с финансови проблеми.
Съветът...тези дворцови карти... Но ако приема, че Принц Ч често означава и романтично предложение - мога да предположа, че от жената зависи дали би се получило такова все пак.

Предварително благодаря за изказани мнения!

# 448
  • Мнения: 1
Flam, не ми се вярва да има среща при тези карти. Има желание от страна на кралицата и чакане,но  фактическа среща не виждам.И извинение някаво подбаващо уж...

# 449
  • Мнения: 0
Момичета, как тълкувате следните карти за дадени взаимоотношения newsm78

9 пентакли
8 пентакли
4 жезли
Благодаря ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт