Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 107

  • 35 488
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Не остана народе Grinning След поста на Кескинова, започвам да умувам, какво е по добре newsm78, целувки във филма и без целувки след него, или без целувки във филма и с целувки след него Heart EyesМисля, че знам отговора Joy Joy Joy Лек ден!

Последна редакция: нд, 01 май 2011, 09:20 от nadine1111

# 736
  • Мнения: 1 095


Тези момичета от снимката никак не са случайни.Двете от лявата страна на Джансел са админите на gonulcelendizisi facebook   Gulnem и  Dicle, а Gulnem тази с дънковото яке е и админа на официалния фейс на Джансел.Същия админ който е качил в страницата му колажите на Ринка. Hug

http://www.facebook.com/canselelcinofficial#!/media/set/fbx/?set … 5334.191188852425
Добро утро момичета!!!

Шатси, ето го същото момиче. От долу под снимката пишеше:
Gülnem arkadasimiz Tuba net fan kulübü adina hediyeyi verirken
Тя май е админ на Фен клуба на Туба ли, на филма ли???? (ако правилно съм разбрала)
Много функции изпълнява това момиче - един път за филма, един път за Джансел, един път за Туба.... Изобщо е яка фенка и на двамата.



Надин, от много глава не боли - нека има и във филма, нека има и извън филма.  
newsm17 newsm17 newsm17

# 737
  • Мнения: 10 002
Тази тема е почти завършена и идва ред на

НОВАТА ТЕМА 108

Пускам я по-рано, защото няма да съм на линия!

До утре на кафе за да обсъдим както "хаберите" в магазинните неделни предавания, така и следващото издание на DiziTV с участието на Туба и Джансел!
И естествено епизода утре вечер!

 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 738
  • София
  • Мнения: 7 888
Същата е Кали и затова ми беше много чудно ,когато преди месец присъедини към фейса на Джаснел една страница в която откровено се пишеше , че Туба и Джаснел имат връзка Joy Joy Joy
Е вярно че след два часа я изтри  hahaha hahaha hahaha

# 739
  • Мнения: 2 156
Добро утро!  Hug  Hug  Hug
Шатци, благодаря за кафето с цветята.  Hug
Не знам защо, но след като видях тези 3 цветенца, реших че целувките тази вечер ще са също 3 броя. И ще са малко плахи, а не страсни, защото Мурат се страхува да действа смело, че Хасрет трудно разбира неговите жестове.  ooooh!

Лина, много ти е хубава премяната, честито!  Hug

# 740
  • Мнения: 2 156
Надин, много станахме фенките, дето ни харесва тази двойка.  Peace
Сега ще си чакаме романтиката във филма, дано да си я получим, а дали ще има такава извън филма, дано да разберем от пътешествията на любимците ни. Ако решат да пътуват заедно, тъкмо ще си изяснят дали са подходяща двойка/ако не са разбрали досега/.

Шатци, тези админки какво ли ще пишат, когато свърши филма? Сега може би събират материал/снимки за по късно.  newsm78

# 741
  • Мнения: 4 535
Същата е Кали и затова ми беше много чудно ,когато преди месец присъедини към фейса на Джаснел една страница в която откровено се пишеше , че Туба и Джаснел имат връзка Joy Joy Joy
Е вярно че след два часа я изтри  hahaha hahaha hahaha

Шатци, аз все си мисля, че това беше хакерско поставяне на страница. Колкото и да е голяма защитата във фейса, това не е проблем за тях. Но може и да греша, защото жените хакерки се броят на пръсти, а целта на мъжете едва ли са Туба и Джансел GrinningПредполагам само Туба Joy Joy Joy

# 742
  • София
  • Мнения: 7 888
Уси , Надин копирах ви постовете в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт