Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 23

  • 28 113
  • 743
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 34 207
mamaraya не са активни линковете. Качи ги отново.
Днес нещо обърквациите много...

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 34 207
Върла фенка съм на сериала и на Енгин. Разбира се, харесвам и Берен, но той ми е по на сърце

Да му мисли Круела. Керимовият отбор се увеличи с още 1 фенка...

# 587
  • Мнения: 374

Привет дами !


# 588
  • Мнения: 374




Мерием - Сине , ти наистина трябва да спреш да ядеш толумби , погледни си шкембето .
Керим - Знам , но като изям една и не мога да се спра.

# 589
  • Мнения: 12 008
sincerita hahaha Joy Joy Joy

Да допълня:

-Мерием абла,толумбите чок татлъ,шекер бол...Мерак Фатме йок,Керим ищах чоок...А кажи сега как няма да имам шкембе


Ани 18
dettodorowa, welcome

Последна редакция: сб, 07 май 2011, 13:26 от Slawena

# 590
  • Мнения: 0

 wavey wavey

Привет и от мен, дами. Дано ни зарадват с фрагман днес  Praynig

sincerita  Joy  Joy  Joy
Понапълнял е нашият Керим, но и така си го харесваме, нали?  yes

# 591
  • Мнения: 0
Върла фенка съм на сериала и на Енгин. Разбира се, харесвам и Берен, но той ми е по на сърце

Да му мисли Круела. Керимовият отбор се увеличи с още 1 фенка...
Да не мислите, че се уплаших?!
Толкова имах да наваксвам! Много сте избягали напред. Е, не успяхте да ме ядосате. То и филма е тръгнал някак по леко. Голямата драма сме я минали или ни чака след няколко спокойни серии. Относно фенките на Керим, "размера не винаги има значение". Може да сме малко, но сме силни! Сега, ако пак почна да пиша колко се възхищавам на това момиче май няма нужда. Колко е смела, колко е силна, каква е умница... Никак не е чудно, че Керим е така влюбен в нея. И всичките му усилия и "мъки" ще бъдат стократно възнаградени, когато тя го обикне. Сигурна съм, че любовта и ще бъде безгранична. Не съм съгласна, че го е харесала още първия път, когато го видя. Тя беше толкова влюбена в първата си любов! Според мен просто беше смутена. Когато в края на една от сериите му подаде ръка мисля, че не го направи заради него, а заради Мустафа. Да му покаже, че той вече няма шанс. При нея любовта ще се прояви късно, ще трябва време, но ще бъде от тия които са за цял живот.

# 592
  • Мнения: 12 008
Cruela Hug

ЛИбоФ за цял живот,много ми хареса Wink

Но като гледам каква китка е заплел Мюнир #2gunfire от лъжи и интриги,ще има още доста да доказват чувставата си един към друг Фат и Керим

# 593
  • Мнения: 2 229
напълно съм съгласна-тя е от тези, които обичат силно и дори не поглеждат настрани

# 594
  • Мнения: 0
Върла фенка съм на сериала и на Енгин. Разбира се, харесвам и Берен, но той ми е по на сърце

Да му мисли Круела. Керимовият отбор се увеличи с още 1 фенка...
Да не мислите, че се уплаших?!
Толкова имах да наваксвам! Много сте избягали напред. Е, не успяхте да ме ядосате. То и филма е тръгнал някак по леко. Голямата драма сме я минали или ни чака след няколко спокойни серии. Относно фенките на Керим, "размера не винаги има значение". Може да сме малко, но сме силни! Сега, ако пак почна да пиша колко се възхищавам на това момиче май няма нужда. Колко е смела, колко е силна, каква е умница... Никак не е чудно, че Керим е така влюбен в нея. И всичките му усилия и "мъки" ще бъдат стократно възнаградени, когато тя го обикне. Сигурна съм, че любовта и ще бъде безгранична. Не съм съгласна, че го е харесала още първия път, когато го видя. Тя беше толкова влюбена в първата си любов! Според мен просто беше смутена. Когато в края на една от сериите му подаде ръка мисля, че не го направи заради него, а заради Мустафа. Да му покаже, че той вече няма шанс. При нея любовта ще се прояви късно, ще трябва време, но ще бъде от тия които са за цял живот.


Cruela  newsm10

# 595
  • Мнения: 12

               Толкова ми е хубаво да ги гледам  да водят разговор !? newsm68 newsm44 newsm68 newsm44



               
             Мацко , благодаря !!!
newsm51 newsm51 newsm51

# 596
  • Мнения: 2 685
Мариана моля те почисти си кутията.

# 597
  • Мнения: 0
Това, което ме ядоса истински е Мустафа. За кой ли път? Нищожество. Какви само ги надрънка пред прокурора! Микс от лъжи и полуистини. Като по учебник. Най-добрата лъжа е тази. И аз като Фатмагюл повече ненавиждам него. Изнасилвачите го направиха под въздействието на алкохол и наркотици, а този мизерник в цялото си съзнание я предаде. Много се мъчих да го разбера, но не можах. Смях се със сълзи на "тройната контузия", май беше от Славена. За Мустафа тройна е малко. Той каквато и гадост да му измислят сценаристите ще е като премия. Нямам думи,  какъв мерзък човек...  Mr. Green

# 598
  • Мнения: 374
Cruela  ти говориш за истинската и осъзната любов  - за нея наистина трябва доста време да мине , но абсолютно съм убедена , че първите искри припламнаха още в 1-ва серия. На стълбите и вечерта на годежа и не само за Керим , но и за Фатма - едно е да знаеш , че обичаш някого и това е бъдещето ти (Мустафа), друго е да усетиш тръпка и привличне от пръв поглед .Тогава Фатма едва ли осъзна , какво точно и се случва.

# 599
  • Мнения: 115
Върла фенка съм на сериала и на Енгин. Разбира се, харесвам и Берен, но той ми е по на сърце
Добре дошла!! Hug
Круелка, айде бе, Мацко, гледай имаме още един член в нашия отбор! :party
:

Общи условия

Активация на акаунт