Bio acai berry- някой пие ли ги?

  • 21 354
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 630
Здравейте,прочетох в някакъв блог за този продукт и там пише много добри отзиви,отслабвало се за 1 месец и то доста,всички са писали добри отзиви.Искам да попитам някой от вас пил ли е такива добавки за отслабване и как му действат.Там всички отзиви са анонимни и незнам дали да вярвам newsm78

# 1
  • Мнения: 0
ii az iskamm da razbera t0vaaa ??~  newsm78 newsm78

# 2
# 3
  • в колонките
  • Мнения: 510
А ние си имаме тема за тая добавка.Защо не коментирате там.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560773.0.Виждам,че една девойка задава въпрос и след 3 минути сама си отговаря с реклами.Хайде засрамете се.Коментирано е доста.

# 4
  • Мнения: 0
xaxa milichka v saita k0mentarite se 0d0brqvat purv0 0t m0derat0rite sled t0va se pyblikyvat mn0g0 qsny che ak0 ima 0tricate3len k0mentar nqma da g0 pyblikyvat Wink

# 5
  • в колонките
  • Мнения: 510
krasitooO, е пиши си реклами тогава,щом модераторите са ти разрешили,но поне пиши на кирилица,че такива са изискванията.Или може би модераторите са ти разрешили да пишеш на латиница?  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 630
Благодаря,не съм видяла темата,сега отивам да чета  bouquet

# 7
  • Мнения: 0
na me3ne vsichk0 mi e razreshen0 Wink

# 8
  • Мнения: 17
Поредната долна спекулация с този настина уникален плод . Тази добавка bio acai berry е малко екстракт от акай и смлян орис ,абе не четете ли бе хора? В другата тема има доста инфо .

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте!И аз се впечатлих от коментарите на този продукт.Забелязах, че никой не написа лош коментар и реших да си го поръчам и аз.Всеки пише че още на 2 ден е свалил дори и 1 килограм.Аз на 5 ден не свалих дори грам и реших да напиша моето мнение.След което ми се показа съобщение че коментара ми очаква одобрение и както се сещате не получих такова.И чак тогава ми светна лампичката защо коментарите за продукта бяха само позитивни.
 И така мили дами НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ ТОЗИ ПРОДУКТ - ЗАЩОТО ТОЙ НЕ ДЕЙСТВА.

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте, бях  попаднала и аз на сайта на тези хапчета - Bio acai berry. Надолу тръгнах да чета коментари , само добри и реших да си го поръчам . В следяъщите няколко дена до като чаках доставката , тръгнах да се ровя  за тези хапчета .Намерих коментари които не бяха много за похвала,но така или иначе си ги бях поръчала.Получих ги на 20 април и честно да кажа аз лично виждам резултат 6.300 съм свалила за три седмици . Естествено аз не ям   тестяно и сладко въздържам се и   бягам в градината.Наистина за мен  е добър резултата,но мисля ,че главно хората които се оплакват ,че няма ефект са тези с  тегло доста над наднорменото.Това все пак са хапчета, а не вълшебна пръчка и всички като тръгнат да се оплакват наистина звучи смешно.Който иска да свали 7-8 килограма може да си го вземе за месец наистина ще постигне резултат. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 672
А ги пих един месец - отслабнах доста- 7 килограма, но естествено, че се и лишавах. Спрях ги, защото са със сериозно съдържание на кофеин и не можех да спя нощем. Иначе сила имах да обърна къщата с клавата надолу Simple Smile

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте, бях  попаднала и аз на сайта на тези хапчета - Bio acai berry. Надолу тръгнах да чета коментари , само добри и реших да си го поръчам . В следяъщите няколко дена до като чаках доставката , тръгнах да се ровя  за тези хапчета .Намерих коментари които не бяха много за похвала,но така или иначе си ги бях поръчала.Получих ги на 20 април и честно да кажа аз лично виждам резултат 6.300 съм свалила за три седмици . Естествено аз не ям   тестяно и сладко въздържам се и   бягам в градината.Наистина за мен  е добър резултата,но мисля ,че главно хората които се оплакват ,че няма ефект са тези с  тегло доста над наднорменото.Това все пак са хапчета, а не вълшебна пръчка и всички като тръгнат да се оплакват наистина звучи смешно.Който иска да свали 7-8 килограма може да си го вземе за месец наистина ще постигне резултат. Wink

Дрън-Дрън та пляс. Поредната измислена реклама.За 15 дена вече съм свалила 1 килограм като се лишамам от доста неща и правя гимнастика.От както ги пия се чувствам много отпаднала и костите ме болят.Незнам за какви златни пръчици говориш но аз лично се убедих че с тези 67 лв. които дадох по-добре да си бях копувама домати и краставици и ефекта щеше да е по-задоволителен и по-евтин. newsm78

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте,


Има ли ефект от тoзи продукт, или всичко е само реклама, лъжа и измама ?
До тук ми стана ясно, че в блога на Жени не се публикува нищо, въпреки неколкократните ми опити да попитам за елементарни неща  Shocked

Последна редакция: сб, 04 юни 2011, 19:49 от MistressLinda

# 14
  • Мнения: 1
izvinete me predvaritelno che shte pisha na latinica,no v momenta niamam kirilica.
NE SI DAVAITE PARITE NA VIATARA,PARVO CHE ACAYBERRY NE POMAGA MNOGO I VTORO
TAZI CENA KOIATO E OBIAVENA E NEREALNA,ZASHTOTO TOZI PRODUKT SE PRODAVA V POCHTI VSEKI MAGAZIN ZA HRANITELNI DOBAVKI I E POD 30 LEVA.

# 15
  • Мнения: 0
Здравейте,
Прочетох доста за този чуден плод и наистина бях впечатлена. Реших да си поръчам по интернет и попаднах на следния сайт www.dieta-acai.com Там цената е 35лв. за 60 капсули. Резултатът видях още от първите дни - не чувствам никакъв глад. Този продукт е Американски - казва се Acai Berry Pure и притежава всички необходими сертификати, дори ми бяха изпратени копия.
P. S. Отказах се да си поръчам Acai Berry Thin, защото прочетох, че съдържа кофеин и действа на съня и нервната система.

# 16
  • Мнения: 1 569
Кпирам си поста тук, в случай, че има и друг който иска да прочете мнение различно от "тотално недоволна, пълна измама" и т.н. При мен ефектът определено е добър, но пиша и за очевидните странични ефекти, които ме притесняват.

"След като чух отзиви за много добри резултати на приятелка на моя приятелка, двете решихме да си вземем една опаковка, да си разделим по 15 хапчета и да пробваме. Еми трябва да ви кажа, че от едва 3 дни пиене за 2 дни свалих 1,5кг!  Shocked Наистина много подтискат апетита!!!
Ям,  защото идеята в ниакакъв случай не е да гладуваш, но определено хапвам доста по-малко и бих казала, че се насилвам да ям! Чудя се обаче докога ли ще продължавам така добре да се влияя от тях?  Thinking Имат и някои не толкова приятни страничи ефекти. Например, чувствам се някак напрегната; устата ми е постоянно суха и се наливам с вода - явно дехидратират (то на опаковката си и пише, че трябва да се пие много вода докато се пият, но странното е, че и съм постоянно "пресъхнала"); от време на време ми се вие свят, независимо дали съм яла или не. " Peace

Ерика, виждам, че имаме подобни впечатления. Не бях чела, че действа на съня и нервната система, но определено специално за второто го усещам, както и приятелката ми, която също го пие в момента. Странно е.

# 17
  • Мнения: 1
абе, момичета, вие правите ли разлика между всички продукти, които се предлагат на пазара, или си говорите наизуст?! аз лично съм запозната с поне 4. момичето зададе въпрос за БИО АКАЙ БЕРИ, а някой почна да и обяснява за АКАЙ БЕРИ ПЮР, и започнахте да коментирате съвсем трети продукт! да не говорим, че тази тем към кояо я препратихте, е на СИМБАЗОН, който освен екстракта от акай бери, няма нищо общ с БИО АКАЙ БЕРИ, продуктът, който всъщност тя попита!!!

# 18
  • Мнения: 13
Аз пък  мога да споделя личен опит в  борбага с килцата , а именно - 14 дни ям по една " програма " - намерих си я в нета и се казва " Японска диета ".Правя я за втори път.Преди около 10 месеца  смъкнах 8 килограма.Изненадах се , че и ги задържах( въпреки хапването на онези ужасни сладоледи и тортичка и т.н.).Сега почнах отново и за 3 дни се разделих със свидните ми кило и половина.Намерете си я.Ще видите , че никак не е сложно и се хапват само  наши си продукти, за които никой не би си задал въпроса " Ама това какво е ? ".Току що си изядох обяда - 1 твърдо сварено яйце и  около 300 гр. настъргани моркови ( по рецепта е само една чаша, но не мога да се съглася с количеството Simple Smile ).Успех .А, и пропуснах да кажа, че нямам време за спорт, та ако някой успее и да спортува докато я прави тази програма, може да постигне  още по - сериозни успехи. Peace

# 19
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Аз влязох в сайта на http://www.biovea.com/uk/product_detail.aspx?NAME=ACAI-BERRY-100 … D=1512&OS=204
И същия био акай бери го поръчах на 11,97евро сега има промоция на 9,95.Този сайт има директна доставка до Бг за 2,95 еур.Пиша го не само заради акая ами има мн хубави продукти и няма значение кг, няма митница.Има добри промоции, плаща се с пей пал.Когато поръчах беше на 14,95 , но на друго място беше на 11,97 писах им защо така различни цени и ми направиха рефънд.Мисля , е от към сайт е добър.в БЛОГА НАПИСАХ И ДАДОХ САЙТА да се види колко струва , защото от блога дето се дава от къде ги купува звъннах и ми казаха 67лв струва плюс 6-7 лв за доставка.Ами хора аз взех 2 опаковки за 26еур с доставката до НАС. Разбира се коментара ме не получи одобрение, добре че поне тук не ни ги трият.Когато ги получа пак ще споделя.

Сега си чакам и хранителния режим на базата на 40 изследвания, метаболистичния баланс.Топъл ден Ви желая
.

# 20
  • Мнения: 3
Не бях чела, че действа на съня и нервната система, но определено специално за второто го усещам, както и приятелката ми, която също го пие в момента. Странно е.
Явно е ефект на акай бери. Получих добри отзиви за Самбазон и реших да опитам. Пия го от няколко дни, в минимална доза. Определено ми действа като сънотворно. Ставам свежа сутрин, пия го - и ми се приспива. Вчера спях цял следобяд, вечерта пих още една доза и цяла нощ спях дълбоко. Предстои ми важна промяна в живота ми, много ми е нервно и от 3 седмици не съм спала като хората - та за други ефекти на акай е рано да говоря, но при мен действа като чудесно сънотворно Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1
здравейте, мили дами, ако може искам и аз да се намъкна във вашата дискусия - 1 био акай бери е 50 % акай и 50% ориз(който е намъкнат в състава заради високото съдържание на фибри). 2. аз лично пия продукта - вече втора опаковка и съм страшно доволна - продуктът подпомага цялостно организма и се чувствам страхотно. още с първата опаковка, още първата седмица смъкнах 7 кг - за една седмица, повтарям! и видимият резултата беше поразителен, като се има предвид, че исках да се отърва от 8...сами си правете изводите. не знам къде се предлага продуктът в търговската мрежа, аз си го взех от сайта... точно този, който е свързан с блога на жени, няма да публикувам линк...няма нужда... успех с отслабването Simple Smile

Поздрави! Grinning

# 22
  • Мнения: 25 787
пари на вятъра

# 23
  • Мнения: 2
Acai Berry - http://acaiberry900.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт