Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 24

  • 34 043
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Майката на Вурал май се разправя с нашия адвокат Кадир...

# 676
  • Мнения: 374

Привет , дами !
Тези вече си играят с търпението ни - от 33 сек . фрагман , 28 сек  повторение ееееее #2gunfire


# 677
  • Мнения: 12 002


Добър ден! Hug

Да ви почерпя дами с любимата ми торта.Преди 6 год ми откриха ракови клетки и минах през всичко което трябваше да се направи и днес 6 г по-късно няма и следа.
Моят апел е :Ходете на профилактични прегледи!
Бъдете здрави!
newsm51 newsm51 newsm51

# 678
  • Мнения: 9
Добро утро Simple Smile
Има фрагман, ама пак нищо не се разбира Thinking
Селим май крещи на Мелтем, че ще я убие! newsm78 Мисля, че тя е отишла там, за да му каже че ще направи каквото може той да не излезе от затвора, но как ще се оправи с баща си newsm78
Кадир е ходил при Вурал, дали е успял да говори с него Thinking

Как му се усмихва само... Heart Eyes Ние ще си чакаме романтиката, ония изроди да се давят в собствената си мизерия Naughty

# 679
  • Мнения: 9
Славена, радвам се за теб Hug
Ние с теб май сме по шоколадовите изкушения Simple Smile

# 680
  • Мнения: 115
Преводче -
Селим - Ако направиш това. Знаеш кое. Ще те убия!
Леман - /на Кадир/ - Какво става? Какво каза на сина ми?
Мерием - Керим, немога да го направя, сине....
Кадир - /на Керим/ - Какво е станало, трябва да ми разкажеш всичко,  без да ме лъжеш. Керим, точно преди 6 месеца....
Фатмагюл - / на Керим/ - Какво още не си ми казал?
Фатмагюл - Той ме казва да му вярвам, и аз искам да му вярвам.... но след това, откривам нещо от някой..... нещо, което той крие от мен ....

# 681
  • Мнения: 115
Славенка, мила  Hug Hug Hug Hug

# 682
  • Мнения: 9
Май май Мустафа няма да насилва Мелтем, ами тя ще си го връща на Селим Mr. Green
Кадир е успял да говори с Вурал, дано в четвъртък гледа някоя фенка с турски език та да разберем и ние какво са говорили Praynig

# 683
  • Мнения: 1
Славена, поздравявам те затова,че си се преборила Hug Hug Hug

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
 

Славена - за теб....

# 685
  • Мнения: 374

Славена от здраве да не се отървеш  , много ти се радвам  .  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Преживяж покрай мама този кошмар - момичета преглеждайте се редовно  Peace

# 686
  • Мнения: 12 002
Благодаря!

# 687
  • София
  • Мнения: 11
БЛАГОДАРЯ НА bunco и Lacunababe и mariana51 за новият превод. Момичета отново направихте денят ми цветен.

По повод трейлъра мисля, че ни очаква доста интерсна серия. Сценаристите май са ни приготвили интересно развитие по евентуален тандем Мелтем - Мустафа. Ако предположим, че Селим отпрявя тези заплахи по Мелтем с огромна наслада бих гледала какво точно му е споделила тя.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Възможно е това да е новата любовна сюжетна линия....За 2 сезон да има успоредни любови:
Керим - Фатма и Мелтем - Мустафа.....

# 689
  • Мнения: 115
Трябва наистина да благодарием на Бунчо, Лакунка и Марианка за ООООООООООООгромния труд, който полагат!!!  Hug  bouquet Hug Hug  bouquet Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт