Какъв крем за лице използвате - тема III

  • 90 478
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 88
Имате ли отзиви за кремовете на Веледа?
Доволна съм от емулсията с шипка за смесена кожа, околоочния с нар, капсулите с шипка са страхотни.
Мисля, че тази козметика съответства на рекламата си. Има го и луксозното усещане.
Смятам да пробвам и околоочен с шипка и по-леката емулсия с ирис.

# 196
  • Мнения: 276
http://apteka.framar.bg/30013195/%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD% … D1%80%D0%B5%D0%BC
Много е добър, страхотно матира (със смесена кожа съм) и става и за основна за грим.

# 197
  • In transit
  • Мнения: 12 024
Имате ли отзиви за кремовете на Веледа? Интересувам се от подхранващ и хидратиращ крем суха кожа към нормална кожа, 31 години Simple Smile Чудя се между този с ирис и дива роза. Моля, ако някоя от вас има впечатления от тази марка, да ги сподели.
В момента използвам HydraQuench на Clarins, но не съм впечатлена. Твърдо не си заслужава парите.
като ползвала и двата крема на Веледа и Кларанс, не мисля, че ще ти допадне веледата с шипка. Доста е плътен като крем. Вземи си мостра от някоя аптека и го пробвай първо.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 37
Имате ли отзиви за кремовете на Веледа?

Кремовете на Веледа са много ефективни, но за сухи кожи. Дори за вариант смесена са омазняващи. При положение, че кожата е суха, изборът е отличен. Пробвала съм всички серии. Най - добрата е с нар. Има една емулсия с роза са смесена кожа. Тя е по - лека, но няма изразено анти - ейдж действие.
Има попадения и в детската серия.Алкохолът в кремовете провокира куперозни учасъци, ако сте с този проблем. За това трябва да се внимава.

# 199
  • Мнения: 155
През зимата бях със СуперДифенс на Клиник, страхотен крем, в момента съм на Нукс - Нирванеск Енриш, от който също съм много доволна. Кожата ми е много суха, но като че ли от Нирванеск-а си пооправи и сега я чувствам доста по-свежа и хидратирана Heart Eyes

Здравейте  Simple Smile

Аз ползвам същия крем от около месец - Нукс Нирванеск. Преди това ползвах Ла Рош Толеранс. Много съм доволна от този на Нукс. Няма почти никакъв мирис, попива много бързо, забелязах, че тена на кожата ми много се изравни, няма зачервявания, хидратира, много е лек. Аз съм с чувствителна кожа, леко лъщяща и мазна в Т-зоната, но с него кожата ми е сияйна. Много интересно стигнах до избора си с него. Споделих с един приятел фармацевт, че искам да си мажа лицето с етерични масла и го попитах какви комбинации и в какви пропорции да правя. А той ми отговори, че е излишно, трябва просто да си купя нещо на Нукс. Били без парабени и изцяло от етерични масла и природни продукти. Послушах го и останах доволна Simple Smile
За околоочен ползвам на Ла Рош от хидратиращата серия, за 25+ и от него съм много доволна. Като свърши обаче мисля да го сменя с този от същата серия на Нукс.

# 200
  • Мнения: 198
През зимата бях със СуперДифенс на Клиник, страхотен крем, в момента съм на Нукс - Нирванеск Енриш, от който също съм много доволна. Кожата ми е много суха, но като че ли от Нирванеск-а си пооправи и сега я чувствам доста по-свежа и хидратирана Heart Eyes

Здравейте  Simple Smile

Аз ползвам същия крем от около месец - Нукс Нирванеск. Преди това ползвах Ла Рош Толеранс. Много съм доволна от този на Нукс. Няма почти никакъв мирис, попива много бързо, забелязах, че тена на кожата ми много се изравни, няма зачервявания, хидратира, много е лек. Аз съм с чувствителна кожа, леко лъщяща и мазна в Т-зоната, но с него кожата ми е сияйна. Много интересно стигнах до избора си с него. Споделих с един приятел фармацевт, че искам да си мажа лицето с етерични масла и го попитах какви комбинации и в какви пропорции да правя. А той ми отговори, че е излишно, трябва просто да си купя нещо на Нукс. Били без парабени и изцяло от етерични масла и природни продукти. Послушах го и останах доволна Simple Smile
За околоочен ползвам на Ла Рош от хидратиращата серия, за 25+ и от него съм много доволна. Като свърши обаче мисля да го сменя с този от същата серия на Нукс.


За Нукс съм с 2 ръце, хидратиращия е номер 1 наистина. Мисля да взема и Веледа след вашите препоръки. Как мислите, има ли нужда да включвам нещо за бръчки - на 30 съм.

# 201
  • Мнения: 155
През зимата бях със СуперДифенс на Клиник, страхотен крем, в момента съм на Нукс - Нирванеск Енриш, от който също съм много доволна. Кожата ми е много суха, но като че ли от Нирванеск-а си пооправи и сега я чувствам доста по-свежа и хидратирана Heart Eyes

Здравейте  Simple Smile

Аз ползвам същия крем от около месец - Нукс Нирванеск. Преди това ползвах Ла Рош Толеранс. Много съм доволна от този на Нукс. Няма почти никакъв мирис, попива много бързо, забелязах, че тена на кожата ми много се изравни, няма зачервявания, хидратира, много е лек. Аз съм с чувствителна кожа, леко лъщяща и мазна в Т-зоната, но с него кожата ми е сияйна. Много интересно стигнах до избора си с него. Споделих с един приятел фармацевт, че искам да си мажа лицето с етерични масла и го попитах какви комбинации и в какви пропорции да правя. А той ми отговори, че е излишно, трябва просто да си купя нещо на Нукс. Били без парабени и изцяло от етерични масла и природни продукти. Послушах го и останах доволна Simple Smile
За околоочен ползвам на Ла Рош от хидратиращата серия, за 25+ и от него съм много доволна. Като свърши обаче мисля да го сменя с този от същата серия на Нукс.


За Нукс съм с 2 ръце, хидратиращия е номер 1 наистина. Мисля да взема и Веледа след вашите препоръки. Как мислите, има ли нужда да включвам нещо за бръчки - на 30 съм.

Не знам какво да те посъветвам. Аз лично като стана на 30 ще си сменя козметиката и ще си взема нещо са 30+. Мисля, че има подходящи за тази възраст и на Нукс. Аз минах през Виши, Ла Рош, Авен и накрая останах с Нукс. Да, хвалят ми много Ланком, Есте Лаудер, но ще стигна и до тях  Wink

Нещо почистващо на Нукс ползвала ли си? Свършва ми тоника и мисля пак на Нукс да си взема почистващо Simple Smile

# 202
  • Мнения: 2 843
Аз от няколко месеца съм преимуществено на Clinique. През деня ползвам Superdefense, а през нощта - Youth surge. Почиствам грима си с Wash-away. В резултат от продължителната употреба кожата ми много се подобри - няма никакви неравности, тенът е избистрен, бръчки като цяло нямам значителни, но общото впечатление е за спиране на развитието им, за цялостно добър облик. Бях малко скептична по отношение на Superdefense, тъй като съм на 30+ и мислех, че ще ми е слаб, но пък с фактора си ми се отрази добре лятото, хидратираше ми отлично, а нощният крем се грижеше за антиейдж ефекта. В началото, при първите нанасяния на тези кремове, имах опасения за алергична реакция - малко ми щипеха, но това наистина беше само в началото, после кожата свиква, адаптира се към спецификата на продукта. След постоянна употреба мога да кажа, че Clinique си свърши добре работата. Вече спокойно мога да не използвам фон дьо тен, пудра, кожата ми е избистрена и свежа.

Единствено по отношение на околоочните кремове все още имам колебания. Clinique за зоната на контура не съм ползвала, останала съм с впечатление, че сякаш не са най-доброто нещо. Дадох отзив тук, че съм доволна от Веледа с шипка - и наистина първоначалното ми впечатление беше много положително. Но след известно ползване забелязах, че сякаш контурът ми не е много добре хидратиран и, което е по-лошо, че след употреба през нощта, на сутринта имам леко подпухване - нещо, което никога не ми се беше случвало до сега. Като го забелязах, смених Веледата с противобръчковия околоочен крем на Лиерак - подпухването мигновено изчезна, повторих пак опита - последствията бяха същите, от което съдя, че Веледа с шипка не е най-доброто нещо за моите очи. Може би следващия път, ще взема серията с нар, която didaka препоръчва.

# 203
  • Мнения: 2 562
смених Веледата с противобръчковия околоочен крем на Лиерак - подпухването мигновено изчезна
Много те моля,дай линк към този крем Praynig И аз търся нещо с такова действие,но не съм ползвала никога Лиерак Confused

# 204
  • Перник
  • Мнения: 195

Нещо почистващо на Нукс ползвала ли си? Свършва ми тоника и мисля пак на Нукс да си взема почистващо Simple Smile
[/quote]

Аз с две ръце мога да препоръчам пяната с три рози и гелчето с мед като почистващи средства-наистина са уникални  Peace Peace Peace

# 205
  • Мнения: 155

Нещо почистващо на Нукс ползвала ли си? Свършва ми тоника и мисля пак на Нукс да си взема почистващо Simple Smile

Аз с две ръце мога да препоръчам пяната с три рози и гелчето с мед като почистващи средства-наистина са уникални  Peace Peace Peace

Пяната какво представлява?   bouquet

# 206
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Почистващият гел с мед е любим продукт и на нас с мъжът ми. Пяната с трите рози е много нежна, но като че ли не почиства достатъчно добре... - ето я: http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=58

# 207
  • Мнения: 198

Нещо почистващо на Нукс ползвала ли си? Свършва ми тоника и мисля пак на Нукс да си взема почистващо Simple Smile

Аз с две ръце мога да препоръчам пяната с три рози и гелчето с мед като почистващи средства-наистина са уникални  Peace Peace Peace
[/quote]

Трите рози и аз ползвам - страхотно е и ти го препоръчвам. Имаха един продукт за почистване преди това още по-добър, но вече го няма, спряха го от известно време. Този с мед не съм го ползвала, от тази серия само балсам за устни съм взимала и също беше супер. Абе няма празно на Нукс, много съм щастлива, че ги открих.
Ще продължавам с хидратиращия, действа чудесно и ще взема на Веледа препоръчаните тук неща с Нар да опитам. Аз съм с много суха кожа, предполагам, че ще ми пасне.

# 208
  • Мнения: 2 843
смених Веледата с противобръчковия околоочен крем на Лиерак - подпухването мигновено изчезна
Много те моля,дай линк към този крем Praynig И аз търся нещо с такова действие,но не съм ползвала никога Лиерак Confused

Веднага пояснявам, че кремът на Лиерак не е нещо свръх, просто се оказа, че явно ми действа все пак по-добре от Веледата. Аз нямам и никога не съм имала подпухване на очите, но изглежда спрямо околоочния крем с шипка на Веледа се получи такава реакция. Като спрях употребата на Веледа и я замених с Лиерак, който имах, просто реакцията спря, вероятно би спряла и от други кремове.

Кремът не Лиерак, както казах, не е нещо свръх, но след като ползвах още по-непонасящи ми кремове, все пак се върнах към него - поне подхранва околоочния контур. Този, който аз имам, е противобръчков, ето го:
http://apteka.framar.bg/30002875/%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0% … D0%BE%D1%87%D0%B8

Но има, гледам, и специализиран за торбички, не съм ползвала, но може за подпухване да е по-добре.

# 209
  • София
  • Мнения: 5 543
Виждам че обсъждате кремовете на Нукс,явно като всяка марка си имат слаби и силни страни,определено силата не им е в този за смесена към мазна кожа или по-специално един флуид http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=65
 Майка ми също е голям почитател на марката,много е доволна от кремовете както за лице,така и околоочните.

Общи условия

Активация на акаунт