Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 111

  • 31 192
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 157
Не знам що. newsm78
Ама си забравила за смеещите се емотикончета. Hug
Кате, понякога като чета постове в тази тема и си давам сметка каква щастливка съм. Аз се радвам на малките неща, защото знам какви големи трагедии съществуват в живота. А един сериал, който не е направен по мое желание и виждане, а са го направили авторите му както те смятат за добре, въобще не може да се отрази на настроението ми. Съчувствам на момичетата, които хабат нерви за нещо толкова несъществено.  ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 706
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 707
  • Мнения: 10 240


Бих се зарадвала и на едни танц!

Надин, Оленка, шоколада е страхотен!
Peace

# 708
  • Мнения: 2 116
Ринка, ако позволиш тема 112 ще си я присвоя за моя юбилейна Hug
А, само след час ще мам и друг повод...за подарък...ще кажа...след час Peace


Оле, Hug за шоколада...и обувките не са зле...ама, предлагаш ли номерация...или са само за Хасрет newsm78

# 709
  • Мнения: 581
Питам се обаче дали това ни е достатъчно? Да се огледам за нещо подходящо и високоградусно.



http://t1.gstatic.com

# 710
  • Мнения: 2 157
Оле, благодаря за шоколада.  Hug
Аз ти подарявам снимка на твоя любимец

# 711
  • Мнения: 3
Ако маскират Онур като Джансел може и да видим целувка. Откъм прически си приличат доста в последно време.  Joy Ще го поизбръснат.  Joy Виж откъм физика доста зор ще видят, но възможностите на киното са големи, може и да успеят.  Laughing
На мен и Туба ми изглежда малко напълняла. В началото на сезона беше доста слаба. С помощта на камерата изглежда в норма, но пък когато  Джансел е в кадър заедно с нея, изглежда доста слаб. И без друго в последно време  той смъкна доста килограми. Костюмът на ходжата му стои като харизан.

# 712
  • Мнения: 2 116
понякога като чета постове в тази тема и си давам сметка каква щастливка съм. Аз се радвам на малките неща, защото знам какви големи трагедии съществуват в живота. А един сериал, който не е направен по мое желание и виждане, а са го направили авторите му както те смятат за добре, въобще не може да се отрази на настроението ми. Съчувствам на момичетата, които хабат нерви за нещо толкова несъществено.       
 
 


Уси, имаш в предвид само сериала и развоя му...или нещо друго за хабенето на нерви newsm78

Защото споделих преди малко, че съм се ядосала...но, това виртуалното ядосване...не ми е като реалното...
Станала съм много мнителна... ooooh!

# 713
  • Мнения: 2 157

Уси, имаш в предвид само сериала и развоя му...или нещо друго за хабенето на нерви newsm78

Защото споделих преди малко, че съм се ядосала...но, това виртуалното ядосване...не ми е като реалното...
Станала съм много мнителна... ooooh!


Само това.

# 714
  • Мнения: 581
Ринка, ако позволиш тема 112 ще си я присвоя за моя юбилейна Hug
А, само след час ще мам и друг повод...за подарък...ще кажа...след час Peace


Оле, Hug за шоколада...и обувките не са зле...ама, предлагаш ли номерация...или са само за Хасрет newsm78
Марги, шоколада за нас. Тази обувка специално мама Неси я е приготвила за Хасрет, ако и стане на крака ще преглътне, че е циганка, ако не и стане....лошо.
А ние няма нужда да се тревожим от номерацията на нашите шоколадови обувки-малки, големи ще ги изядем. Ако държите обаче на номер ще поръчаме нужната номерация. Към тях рокля кафява на бели точки да е комплект. Така наречения по френски папийон.

# 715
  • Мнения: 2 116
Оле, приемаш ли още един вариант на нашия любимец... Peace




Уси, Hug благодаря!

# 716
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: сб, 14 май 2011, 00:47 от vania_e

# 717
  • Мнения: 581
Уска, Марги, направихте ме щастлива.
Моят привлекателен чаровник.

# 718
  • Мнения: 2 116
Оле, за първи път да ми е от полза големият номер...много шоколад...а, го обожавам Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 10 240
Ринка, ако позволиш тема 112 ще си я присвоя за моя юбилейна Hug
А, само след час ще мам и друг повод...за подарък...ще кажа...след час Peace


Оле, Hug за шоколада...и обувките не са зле...ама, предлагаш ли номерация...или са само за Хасрет newsm78
Марги, шоколада за нас. Тази обувка специално мама Неси я е приготвила за Хасрет, ако и стане на крака ще преглътне, че е циганка, ако не и стане....лошо.
А ние няма нужда да се тревожим от номерацията на нашите шоколадови обувки-малки, големи ще ги изядем. Ако държите обаче на номер ще поръчаме нужната номерация. Към тях рокля кафява на бели точки да е комплект. Така наречения по френски папийон.


Не беше ли с такава рокля Джулия Робърт в "Хубава жена"? newsm78 Не си спомням обувките и, но добре се справяше с оправянето на чимовете! Hug

Марги,  можеш да смяташ следваща тема за своя юбилейна!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт