Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 55

  • 38 123
  • 733
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 8 667
sara bri, благодаря за превода.  bouquet  bouquet  bouquet
Този филм "Джевдет бей ..." ли е, или е друг, но пак става въпрос за двама братя?

П.П.: gospojata, сега видях, че си питала същото. Wink


 Hug Снежка , доколкото четох , в книгата на Орхан Памук "Джевдет бей ..." се разказва за четирима братя и живота на няколко поколения в едно семейство . Надявам се скоро да има повече новини около проекта !

Не съм чела книгата и нямам представа.  Wink Четох само анотацията, а в нея не е уточнено колко са братята. Поне в тази, която аз четох. Rolling Eyes Мислех си, че са двама, защото все Къванч и още някой спрягат за братя. Wink Дано има новини. Hug

Ще ми липсват тези двамата !

А от тези двамата, само единият ще ми липсва. Grinning

Лека нощ.   bouquet

Последна редакция: нд, 19 юни 2011, 23:49 от ·٠•Snejka•٠·

# 496
  • Мнения: 6
Днес гледах най-накрая на български последната серия която даваха.
На момента в горичката пак настръхнах.
За първи път от много време насам, видях отново надежда в очите на Бихтер Sad ох, толкова много ми е мъчно за нея. Не знам, въпреки всички неща които направи не мога да я съдя, страдам заедно с нея...
Още колко серии останаха, има ли 10?

# 497
  • Мнения: 6
http://www.youtube.com/watch?v=GSWtiKF6TiQ&feature=related

Ще ви поздравя с един от любимите ми клипове.
Най-хубавите и емоционални моменти на Бехлюл и Бихтер са събрани в него  Peace Hug

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 34 249


Добро утро....Успешна седмица....

# 499
  • Мнения: 8 667
Добро утро и успешна седмица.  bouquet

# 500
  • Мнения: 3 428
Добро утро








# 501
  • Мнения: 26
Добро утроооо!   bouquet


jujulinka  Hug Не мога да спра да го гледам!   bouquet


Момичета,след петък в горичката да не се е случило нещо,че сте толкова мълчаливи?!  newsm78 Мерак,мерак да спите там и да чакате Бехлюл и после никви ви няма-нито разказвате,нито се оплаквате....Нещо съмнителна работата..  Thinking

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 09:28 от denimira

# 502
  • Мнения: 0
Добро утро и спорна седмица....Аз изпуснах сериата в петък и сега само чета постовете за да влезна в час какво се е случило....май Бехлюл не е можал да устои на Бихтер и е имало любовна сцена...тези двамата вече ме побъкват...обичам те ,не те обичам...и така до края на филма..

# 503
  • Мнения: 6 738
Определено се стреми да я закриля , да я предпазва , но така и себе си предпазва .  Peace
И по същия начин се опитваше да закриля и Бихтер - спомни си как побесня , когато Аднан изнасили Бихтер или как полудя от притеснение , когато тя катастрофира - Спомни неистовият вик , който нададе и безсилието и болката в очите му. Никога не видях такъв страх за любимата му Нихал - дори , когато си счупи ръката и беше неотлъчно до нея , го правеше по задължение сякаш. Вярно е , че все са хванати за ръка с Нихал или са прегърнати , но погледът му е някъде много далече , там е само физически . Скоро нещо ми беше направило впечатление , от миналите епизоди - излизаха някъде с Нихал вечерта , а Бешир ги наблюдаваше през прозореца и Бехлюл като го видя зареди едни мили думи на Нихал , отвори и врата и в момента , в който се обърна с гръб към прозореца , погледът и физиономията му направо се вледениха !Направо беше страшен за гледане , зловещ !

Госпожата
-поздравления за точните думи!   bouquet   bouquet   bouquet
За мене си един от най-добрите анализатори в темата...........  Flutter Харесаха ми още постовете на snn, ivana27,mmilityy............. Браво момичета!

# 504
  • Мнения: 12 009
Добро утро!


Епизод 148
Всички в къщата се приготвят за филма на Нихал и Бехлюл. Фирдефс провежда яростен разговор с Бихтер, за да й напомни за обещанията, които двете си разменят. Бюлент и Аднан забелязват притеснение в Нихал. С какво е свързано то? Несрин и капитан Ръза се връщат от сватбената си почивка. Всички близки на Нихал и Бехлюл записват сватбените си пожелания към тях, а Дениз се разчувства и не може да довърши. Катя говори с Несрин по телефона и настоява да се срещнат, за да разговарят за хората в къщата.

# 505
  • Мнения: 14 843
Denimira  и на мене ми прави впечатление че е много тихо. Незнам тия дами да не чакат още в горичката - дано не е така че изгоря форума

# 506
# 507
  • Бургас
  • Мнения: 5 753
Епизода от Петък го гледах днес. Преди мисля, че Б и Б не ми влияеха толкова. На моменти дори беше красиво. Но в този епизод бяха ужасни. Сцената в горичката не ме разчуства, а напротив. Толкова презрени са и двамата. Не можах да понеса наглостта и безочието и на двамата. Бихтер се държа толкова нагло с Аднан. А Бехлюл с Нихал.  И двамата заслужават да ги изхвърлят като мръсни котки на улицата и да си спасяват дупетата и любовта както могат. И двамата се показаха като лъжци, безогледни при това.  Sick Те двамата се заслужават напълно. Нито Бихтер е достойна за съпруга на Зиагел, нито Бехлюл е достоен за съпруг на Нихал. Той не заслужава чист и добър човек и любовта му. Леле колко негативно ми остана от този епизод.
Пейкер и тя. Както иска от Нихат??? Сама знае, че е истина. Усеща го. Защо поставя мъжа си в такава ситуация?  Би трябвало да стой на страна и да не се бърка, а не да му вади душата.
Арсен е умна жена. Смятам, че усеща, че има нещо нередно и поради това помоли да се спре с делото.  Peace
Филма се превръща в доста тегаво и негативно изживяване, поне за мен. Всички граници са пристъпени вече.

# 508
  • Мнения: 1 839
Да Ви почерпя мили дами!
Моите празници един през друг са се надиплили,но пък така съм си все на черешата Joy Joy Joy



Отварям бара и от сутринта Ви каня на масата!
 
Тъкмо и седмицата да започне с  купон,та дано и така да завърши!!!

# 509
  • Мнения: 14 843
Епизода от Петък го гледах днес. Преди мисля, че Б и Б не ми влияеха толкова. На моменти дори беше красиво. Но в този епизод бяха ужасни. Сцената в горичката не ме разчуства, а напротив. Толкова презрени са и двамата. Не можах да понеса наглостта и безочието и на двамата. Бихтер се държа толкова нагло с Аднан. А Бехлюл с Нихал.  И двамата заслужават да ги изхвърлят като мръсни котки на улицата и да си спасяват дупетата и любовта както могат. И двамата се показаха като лъжци, безогледни при това.  Sick Те двамата се заслужават напълно. Нито Бихтер е достойна за съпруга на Зиагел, нито Бехлюл е достоен за съпруг на Нихал. Той не заслужава чист и добър човек и любовта му. Леле колко негативно ми остана от този епизод.
Пейкер и тя. Както иска от Нихат??? Сама знае, че е истина. Усеща го. Защо поставя мъжа си в такава ситуация?  Би трябвало да стой на страна и да не се бърка, а не да му вади душата.
Арсен е умна жена. Смятам, че усеща, че има нещо нередно и поради това помоли да се спре с делото.  Peace
Филма се превръща в доста тегаво и негативно изживяване, поне за мен. Всички граници са пристъпени вече.
Праваси много гадно от страна и на двамата . Това което им се случва на края е напълно заслужено .

Общи условия

Активация на акаунт