След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 180

  • 29 956
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4
Данайче,сърдечни благодарности за превода, за това,че беше с нас през цялото време! Hug Hug Hug
Прекрасна си! Hug Hug

Последна редакция: ср, 22 юни 2011, 23:50 от fresh13

# 661
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57

Благодаря на Окан, че изнесе серията на гърба си. На Сюлейман Мерал милостиво му отпусна пет-шест минутки. И накрая- някаква прислужница на крачка от това да пререже гърлото на султана. Направо нямам думи.  ooooh!
Жална му е майката на такъв султан... Подигравка със собствена история.   Peace Blush

# 662
  • Мнения: 25
Dar_ling, Gabiii, gardenia85, Gawina, iron_lady97, Kordelia, soledad-5, sonders, stefanniq (+ 8 Скрит/и) и 20 Гости преглежда(т) тази тема.
Благодаря ви ,че ви има!! Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 663
  • Мнения: 11 116

Свиреп епизод!  Mr. Green Mr. Green Shocked

Не мога да позная бунтарката Хюрем!  ooooh! ooooh!  Sick

Толкова ли не може да се оправи...  newsm78 newsm78


Същото си го помислих! Като забуча над този локум! Не можа да хвърли на земята този поднос! Поведението й е поведение на виновна! Вярно е, че законите в сарая са жестоки, но тя наистина няма вина. Може да разчита на любовта и справедливостта на Сюлейман. Но нали трябва да става филм. Но сцената с тази отрова ми дойде в повече. Излиза, че ИБрахим коли и беси и има по-голяма власт от султана. Добре де, както се подслушват и слухтят непрекъснато, ако някой чуе разговора между тримата - Ибрахим дали няма да съжалява...Доста го насилиха момента...

# 664
  • Мнения: 11 116

Благодаря на Окан, че изнесе серията на гърба си. На Сюлейман Мерал милостиво му отпусна пет-шест минутки. И накрая- някаква прислужница на крачка от това да пререже гърлото на султана. Направо нямам думи.  ooooh!
Жална му е майката на такъв султан... Подигравка със собствена история.   Peace Blush

Това със Садъка беше върха! При цялата стража наоколо!  Laughing Laughing

# 665
  • Мнения: 25
Пропуснах да напиша: Ибрахим обеща на Матракчи да го ожени в скоро време за Садъка и му поръча да започне приготовленията си.

Хюррем : Каза пред Лео и Ибрахим ,че господар на душата й е Сюлейман. Че той е баща на децата й.

# 666
  • Мнения: 72
Да ,точно така-изключително актьорско присъствие на Окан, а за финала на сезона ....главния образ Сюлейман......с нож на врата. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 667
  • Мнения: 0

Благодаря на Окан, че изнесе серията на гърба си. На Сюлейман Мерал милостиво му отпусна пет-шест минутки. И накрая- някаква прислужница на крачка от това да пререже гърлото на султана. Направо нямам думи.  ooooh!

Малко тъпичко беше това със Садъка, ама... Аз като ви казвам да пенсионираме леля Мерал и да вземаме нещата в свои ръце... Laughing

И вярно много зле беше финала... Нищо - надявам се новият сезон да ни изненада приятно (:

Данайче, много благодаря за превода  Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 13 629

За Даная - една голяма благодарност и едно парче от любимата тортичка!  Heart Eyes

# 669
  • Югозападна Българя
  • Мнения: 24
Благодаря ви,за превода и коментарите.Лека нощ и приятни сънища.

# 670
  • Мнения: 4
Пропуснах да напиша: Ибрахим обеща на Матракчи да го ожени в скоро време за Садъка и му поръча да започне приготовленията си.

Хюррем : Каза пред Лео и Ибрахим ,че господар на душата й е Сюлейман. Че той е баща на децата й.

Благодаря! Hug
За всяка дума и за всяко свое действие ще си плати Ибрахим-и пред султана,и пред Хюрем!
След тази серия не знам дали на Окан са му останали сили да говори.. Laughing
Всъщност неговото присъствие в епизода беше най-силно.

# 671
  • Мнения: 11 116
Данайче, благодаря ти за превода!  Благодаря ти, че сме винаги заедно в нашите киновечери! Hug Hug

# 672
  • Мнения: 2 411
Имах по-голями очаквания в сцената с Моника.Държанието на Хюрем беше отвратително.
Въпросите на Моника глуповати.Хатидже ми хареса.
Що се отнася до погледите на Султана,бяха такива ,каквито трябва да бъдат.Поглед на
профисионален актьор.Аз не видях това ,което някои виждат.
С право Хюррем е спомогнала да бъде ликвидиран Ибрахим.
Такъв човек не заслужава да живее.
Мисля,че действието на Садъка,ще спаси Лео и Хюррем.
Отново гафа с вкарването на Вики в харема ще се пише на гърба на Ибрахим.
Така ,че очаквам това да бъде първото сериозно разочарование  на султана от Ибрахим.

[/color]


# 673
  • Мнения: 617

        Успях да изгледам кадрите с Берг! Тя е чудесна, но явно в този епизод беше въвеждането й във филма. Може би през следващия сезон ще видим разгръщане на образа и по-ярко присъствие!
        
               Но, този султан с нож на гърлото  #Crazy - прекалено!

# 674
  • Мнения: 11 116
Пропуснах да напиша: Ибрахим обеща на Матракчи да го ожени в скоро време за Садъка и му поръча да започне приготовленията си.

Хюррем : Каза пред Лео и Ибрахим ,че господар на душата й е Сюлейман. Че той е баща на децата й.

Благодаря! Hug
За всяка дума и за всяко свое действие ще си плати Ибрахим-и пред султана,и пред Хюрем!
След тази серия не знам дали на Окан са му останали сили да говори.. Laughing

Ибрахим си превиши доста правата спрямо Хюрем - не знам с каква смелост и дързост го прави, но явно е заслепен от омраза към Хюрем. Всъщност Лео е пионка. Той просто реализира възможност ИБрахим да притисне ХЮрем. А фактът, че изрече думите : "Пипнах те, Хюрем!" означава, че не се е отказал от тази мисъл от самото начало...Само, че къде е зачитането на волята на султана, на чувствата му, на това, че Хюрем каквато и да е  - тя е майка на шехзадетата. Явно е подготовка за ролята на Ибрахим  в следващия сезон.  

Последна редакция: чт, 23 юни 2011, 00:05 от Mydream

Общи условия

Активация на акаунт