Отговори
# 705
  • Мнения: 4
Момичета много ви благодаря за съветите за ортопеда  Hug Проблема изобщо не е в парите, а че в "селото" дето живея нямаме ехограф за тази цел... ще идем при един добър местен ортопед (но не е детски, тук няма такъв!) и ако той се усъмни в някакъв проблем ще отидем на ехограф в Пловдив. Така съм го измислила за сега  Naughty
Благодаря ви още веднъж   bouquet

# 706
  • Мнения: 110
Амидалка, моля те, за мен беше удоволствие  Hug  bouquet  Недей, че се засрамвам    Embarassed

# 707
  • Мнения: 17
Браво на Марийчето! Hug

Гатофилия, да е жив и здрав свекъра ти и много да те слуша!

Хайде като сме на вълна нсшия любимец да поздравя с още едно много сладко клипче!
ttp://www.youtube.com/watch?v=-anJlj8cmKk&feature=youtube_gdata_player


Малка поправка, защото не беше пълният вариант.

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 14:58 от happy-mamma

# 708
  • Мнения: 426
Тони, честито Ви християнче   bouquet
Мимозка да се оправяш, никави разболявания  Hug
Снежи-моето дете не мрънка, а ...КРЕЩИИИИИИ главата ми е  #Crazy постоянно. МъжО все ми вика много късно излизаш с кокера, а аз все му  отговарям-натоварена съм психически  hahaha Вчера се прибра по обяд и разбра за какво става дума. Сигурна съм, че друго не крещи така, ама убедена съм и в момента  крещи до мен на шезлонга- с пълен глас...уви метнало се е на майка си  hahaha Чак си мисля , че комшиите ще викнат полиция  hahaha
Мими М   bouquet Аз много си я обичам Мими и тя си знае  Hug Страхотна си ни  Hug
Пепелно кой е казал, че става на боза пюрето на ХИПП от картоф  hahaha Айде още една прецакана с това "пюре"  hahaha  Последния път в магазина продавачката каза, че до сега не знаела дете, което еди картоф на ХИПП  hahaha
и Хепи-честито за асансьора  Hug

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 15:11 от loryn

# 709
  • Мнения: 194
Привет Hug
Ние даже не смеем да се подадем  навън,че ще ни отвее.
Честита Месечинка на Мимозкиния Пепи и на всички. останали душици Hug
Бързо оздравяване Мимозка на теб и дечковци Praynig Hug
Честит Рожден ден на свекъра на Гатофилия     bouquet
Добре дошла на Теди на родна земя Hug
Честито Христичнче и на Тотони, да ви е жив и здрав юнака Hug
На мамите Бобчо и Юлето бързо да се разрешава проблема с гърдите момичета Praynig Hug
Браво на мама Мария М   bouquet
Да се наредим и ние в редиците на киселяците и неспящите Confused
Само на обяд спи по 2-3 часа(в редки случаи и то ако съм до нея Tired)
А е толкова кисела на последък,че нямам никакво време и възможност да обърна внимание на синът ми,а той си иска своето и откачам от безсилиее Sad
Моята мама е далечееее и освен мъжът ми (като се прибере от работа),няма кой да ми помага,ама здраве да е, тя да ядее ехххеее ще съм на бял кон Simple Smile
Дейзи успех на вас с ехографа, аз днес не съм излизала, но ще шпогледна и тук за такава джаджа за плодовете, че ми стана интересно Peace

# 710
  • Мнения: 17
Снежи, не е ясно дали това ще те успокои, но моите ВСИЧКИ, дори мужо, издават всякакви звуци! Понякога направо издивявам.
Затова се спасявам навън- довечера съм на театър, да закрия сезона! Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 106
Лори изби рибата вече ми ще пищи как да изразходи тая енергия  surpriseuu smile3540

# 712
  • Мнения: 60

Мони спи вече час и половина, пу пу  и аз успях да сготвя даже и за форума ще има време.
Тотони - Честито ти християнче.   bouquet  bouquet  bouquet
Мимозка -  Честита месечинка на сладкия Пепи.
Бързо да се оправяте. Кви са тези болести я вън   smile3513

Честито и на всички с повод за почерпка днес

Тодорче Добре си дошла на родна земя
Браво на мама Мария М  newsm51 smile3525
За ортопеда - и ние бяхме при д-р Алексиев, каза ни че в нашия случай няма нужда от друго посещение.


# 713
  • Мнения: 1
Цитат
Малка поправка, защото не беше пълният вариант.
-пак не е пълният smile3530 newsm51

# 714
  • Мнения: 17
Сега трябва да е пълно...
Моля за извинение!  Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 991
Аре аз да подкарам конкуренцията, че Тейк Дет и Роби хич не са ми на сърце!  Whistling



Ние с gucomecanka изкарахме чаветата навън, ама се сговняса времето и се прибрахме.

Да ви се похваля: вчера с майка ми си побъбрихме по телефона и споделих, че е гадно, че не идват и т. н., и т. н. и днес ми звъни, че ще дойдат и пита какво да купи. Съответно добре я пооскубах и така. Доволна съм за момента.  Mr. Green

Заредих го добре с пюрета, докато ги редях изсипах кутията с Пикантина и сега е мазало, ама го чакам да стане, за да пусна прахосмучката ...  ooooh!

Честити християнчета на Мим и Тони!   bouquet
Теди, добре сте си дошли!  Hug

Ако нещо съм изпуснала моля за извинение, но толкова съм запомнила!  Blush

# 716
  • Мнения: 186
ААА Мимка, няма да скромничиш, аз съм ти много признателна  Hug Нека знаят хората какви човечни женички има тука   bouquet Hug

# 717
  • Мнения: 106
Януарки пак се подпукаха #Crazy!
Човек да се радва,че е родил февруари! newsm03

# 718
  • Мнения: 186
Януарки пак се подпукаха #Crazy!
Човек да се радва,че е родил февруари! newsm03

 hahaha

# 719
  • Мнения: 26
Здравейте!
Тук такъв дъжд се излива в момента...Ужас  Crossing Arms.
Честито Християнче на Тони!Много здраво и щастливо да расте!
Стиснати палци на всички,които имат нужда!
Честит празник на всички с поводи!(забрах ги поименно  Embarassed-да ме извинят)
Кремена,постави си условията още от сега,за да не съжаляваш по време на почивката!Пък не си задължена да хрантутиш още някого! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт