ОТЩив Очител УбОчава вАЛдоБШАвлени деТЦвени на ПрЪвУписТен превоТ и ЛиндоЛ-59

  • 26 842
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 456
Цитат
имам 4 яйцеклетки на ляв айчник
Flutter

# 691
  • София
  • Мнения: 15 493
Цитат
кекс "оборка "

 Joy

# 692
  • София
  • Мнения: 6 195
Цитат
рипкаме като гъзелки   

# 693
  • Мнения: 7 171
" аз и една филишинка".
Грешката е неволна, но смешна.

Добавете ги тези гъзелки в заглавието, че са много забавни.   

# 694
  • Мнения: 170
Цитат
загатка
Цитат
предценка

Може би, неволни грешки в бързината на писане и синхрон с мисълта т.к. потребителките като цяло са грамотни, но все пак са си попадения! Peace Wink

# 695
  • Мнения: 758

Цитат
Последните постове са много забавни Smile,
Финансовото състояние,субективно е ,но и не съвсем,
наличието на стабилно такова,при титуляри интелигентни и загрижени родители,е предпоставка за спокойна семейна среда по отношение на прехрана,консумативи от всякакъв вид,задоволяване на обикновените потребности,следователно възможно е родителят да се съсредоточи върху възпитанието на детето си,да го наблюдава и да разговаря,без мислите му да са в липсващия бюджет,
това обаче не е задължително,контактувам с хора,които са материално стабилни и децата им се отглеждат от гледачки,
други пък едва свързват двата края,но намират време за детето,
аз предпочитам златната среда,финансово сме спокойни/до момента,Дай Боже и занапред/,това ми дава възможност да имам непрекъснат контакт с децата,отчитам,че правя грешки от време на време,понякога съм по-рязка и нетърпелива,изисквам от моите деца,търся отговорност от тях,
на чуждите не правя забележка-имат си родители,но на родители ми се е случвало да правя Smile,имам нетърпимост към дребни ,снобарски,нетолерантни към деца душици......
Crazy. Май няма разлика между точки и запетаи..или изречението е безкрайно, знам ли.

# 696
  • София
  • Мнения: 15 493
Цитат
Пили фрикасе

# 697
  • Мнения: 7 171
И се напили.......

# 698
  • Мнения: 170

Това ми напомни за оня виц: Катаджия спира един подпийнал шофьор от провинцията: "Господине вие сте пили?!", "Не съм пили, лъв съм, лъв...!" hahaha или версията му с Катаджийка: "Не съм пили, ма, ако аз съм пили, ти си кокошка!" hahaha

# 699
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
От Продавалник:

джинси слим за кукона

# 700
  • София
  • Мнения: 6 195
Цитат
на да ли

# 701
# 702
  • Мнения: 931
Ето ви и едни гащЕчки от мен.  Grinning

# 703
  • София
  • Мнения: 15 493
Цитат
Миналата седмица Айша Кадафи заяви, че още е в Триполи и прозава либийците да подкрепят баща й
  От дир.бг!

# 704
  • София
  • Мнения: 35 316
Цитат
..слецтвие на който...
Цитат
гарсонйера
Цитат
ремонтирва...

 Whistling

Общи условия

Активация на акаунт