Рицарки на бялото кантарче 139 - презареждане

  • 21 041
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Aйде на кафетооооооооо   Grinning


  wavey Айчееееееееееееееее, как си? Слез и напиши нещо, хвани се за малко на хорото един вид.
newsm78  newsm78 май само на тебе на сме се обаждали снощи, ама тя Елена и без това си те проверява най-редовно  Laughing

Последна редакция: пт, 02 сеп 2011, 08:00 от Арбанашка кокона

# 691
  • Мнения: 2 487

       Де ма зърна , мари Коконо  Laughing
       Аз уж по- пораничкото надничам .
       Га няма никой  Twisted Evil
       Ама ти сън не спала  Laughing

      Добре съм .
      Ама колко съм добре ще пиша подир пладне , че сега сто неща имам да свърша до час.

      Хайде гушки  Hug
     

# 692
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДобрУтрУ Hug!

Хороводките, гледам, сън не спали Laughing. Айде до после, да заведа чавето на градина.

# 693
  • Мнения: 826
Леле, къф купон съм изпуснала снощи!  Mr. Green Браво на вас- Кокони, Корсе  Hug! За Елениното трябваше да съм на линия...  Язък! Оттървах!
Ха честити ви придобивки- раници и други такива. Аз освен някоя случайно забърсана блузка нищо друго скоро не съм придобивала. Ама и с галопиращата нова учебна година в насрещното ooooh! няма и да е скоро моя ред.
Ена, и у наше село има панаир. Ама го пазя в дълбока тайна от малкото чаве, че узнае ли ще ми изяде ушите  Crazy Смятам да се прежаля само за една вечер, че много джобоопразващо ми действа  всяко панаиропосещение:ooooh:
Не знам каква е промяната при теб, стискам палци всичко да се нареди по най- добрия за теб начин!
Спорен и усмихнат ден на всички ви!
След моя първи плодов ден вчера оцелях, ама какъвто съм хамел бая плод изядох. Утешавам се като чета, че занапред апетътът щял да понамалее. Айде, ден пети!

Последна редакция: пт, 02 сеп 2011, 08:27 от elia_gg

# 694
  • Мнения: 1 488
Добро утро  Hug момичета! Кокон,аватара така ти мяза,че забравих как изглеждаше стария.
Мерсаж за кафето.Сърбам, мятам кростренажора,децата още с ред сополи,ама е по добре работата.
 
« Последна редакция: Пет., 02 Септ. 2011,  от Щък » 

Ауууууу, извинете,ама тя и корсата с такъв аватар  Joy

Последна редакция: пт, 02 сеп 2011, 08:52 от Щък

# 695
  • Мнения: 241
бе 'айде да е за много, ама отслабнали  Mr. Green

коконата и корсата се сдушили и с тези еднакви аватари на пръв поглед реших че един и същ човек си писал сто пъти  Laughing завижд, завижд за хорото

elia на какво си? напълно плодова ли? честит ти минат първи ден.

санит, къде си

финален отчет няма да давам този месец. Няма сми.
изглежда с тичането нещата раздвижени. Килограми надолу. Самочувствие фърчи в облаците.
тичала 3 пъти тази седмица, днес 17 минути. Вдигала гирички. Лека мускулна треска, ръцете мн отпуснати - на снимки ужасни, банички. Нов мъж на хоризонта, висока топка та си оставам с гледането. Мотивира да свалям, той - страааашно хубаво тяло, мускули, плочи, тн. Нова година пу 70 кила.


Раче, Чинкуе Тере?

Последна редакция: пт, 02 сеп 2011, 09:43 от Шарена Сол

# 696
  • Мнения: 1 545
Еоооо, махмурлии има ли след снощните хора и бири....
Поздрав от мен на патерица.... почерпих се порядъчно с бира по случая ... newsm08
Честити ви нови придобивки.....нови коси...нови мъжове... ааа и нов аватар на Пинкито...
Весел петъчен ден от мен!

# 697
  • Мнения: 0
Санит е тука Сольо Hug
Закопала се е в едни теоритични модели на дарообмен, едни сложни термини и символни капитали  Blush ама честичко си ви чета, но нямам кой знае какво да кажа, освен че стремглаво те гоня. Не мога да повярвам колко благородно ти завиждах и ти се възхищавах като се видяхме как от мойте кила си на твойте, а ето че не след дълго те стигнах Simple Smile Ама ти продължавай на долу все така и аз все така ще си те гоня  Hug голяма си ми радост :*
Евича ще го запомня само с тоя бач и физ  Mr. Green такава динамика, направо ме сцепва  Hug
Коконито ме радва, че е толкова весела, барабр с нея и корсата и мариетка - кефя им се тихо от страни Simple Smile
На щъки по малко сополи желая през новата рицарска година  Mr. Green
Елия - свиква се с плодовете, мен ми стана любим ден, щото сутринта стомахчето е толкова свитичко и готино да си го гледам как не фърчи вече като облегалка на дистанционни  Laughing само да не взема пак да позагладя косъма  Sunglasses за щастие си имам вас и ще ме стягате  Peace

На всички с ремонти, промени и нови решения желая много вяра, вдъхновение, упоритост и целенасоченост Simple Smile Аз вярвам, че можете  Hug
Хубав ден на целялото рицарско войнство  - аз довечера съм решила да се контя  Laughing че съм на кръчма Wink

# 698
  • София
  • Мнения: 1 642

коконата и корсата се сдушили и с тези еднакви аватари на пръв поглед реших че един и същ човек си писал сто пъти  Laughing завижд, завижд за хорото


Сольо, това е за заблуда на противника  Joy Ний на Варна и тебе ще те нагласим с хорото, споко  Wink

ха добро ви утро и от мене си  Crazy

Пък при нас няма панаир - то ние сами добре си се справяме с таз поставена задачка  newsm03

Честита на Енчето придобивка и скоро да се хвали с нов и посижения  Peace Peace
Peace

Гледам народа слабее - бравосТ на всички ви  Hug

Аз съм отпуска и няма време за слабеене  Mr. Green а на всичкото отгоре се опитвам да влияя лошо на Коконата Joy

Айчеееееее  Hug

Хади отивам да пия истинско Арбанашко кафеееее  smile3534

# 699
  • Мнения: 1 488
Направих си тренировката,имам някакво занижение,но на 3-ти ще се меря,че на 5-ти няма да съм във Варна и няма да имам нет  Wink

# 700
  • Мнения: 684
 Joy Joy Joy
Голям празник, голямо нещо сте празнували снощи!!!
Аз пак пропуснах, ама тъй е като съм несериозна.
Браво момичета много ви се радвам и за отслабването, и за гостито, и за хорото, и за физа, и за Алпите, и за панаира, и за преместването, и за мъжовете и въздишките по тях, и за роклетата, и за ..., и за ...
Само за сополките не се радвам и др. такива подобни, но пък ви мисля с добро и бързо оправяне.
При мен нищо конкретно, освен, че се храня с по - малки количества за моите възможности и почти без хляб. Не съм си го наложила, но така се получи, че не ям хляб, но и не ми липсва, защото не съм си го забранила и когато искам си хапвам.

Очаквам с нетърпение срещата!

# 701
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ВърнАх се от пазар - Калоян обут с два чифта - маратонки за тренировки и некви скейтърски били - 40 номер  Shocked, направооооо...остаряваме бавно, остаряваме бавно, неусетно почти Whistling...

Хороводките, довечера съм на линия, да си обуя ли и аз опинците Mr. Green?

# 702
  • Мнения: 720
Привет сладурани. HugОтдала съм се на почивка и мързел. Сутринта пих кафе с другите майки доо 10:30 Shocked, после малко чистене, готвене, сега тараторче и хубаво филмче, на което му се каня от много време. И което филмче ми напомни за Пина, де е? newsm78
Следобяд лщбима приятелка на гости с детенце да поиграят малките и тетака. Hug
Дидо нощес стана да си играе с играчката от панаира, едва го напъхах обратно в кревата. Пък ММ ентусиаст, вика айде тати, в хола ще си играеш  Shocked  newsm78
Да, определено е джобоизпразващо, но пък само веднъж годишно. А децата така се забавляваха Laughing и племенничката каза, че не е спала от емоции Crazy
Атбанашките купонджийки да метната някое захилено фото, моля. Hug

# 703
  • Мнения: 13 831
Лудетините, навихте ли се, набесняхта ли се, наспахте ли се Grinning
Къде сте сега? В басейна или в районното Whistling

Хайде, като сме почнали:




Аз режимна и безрезултатна Tired

# 704
  • Мнения: 191
 wavey

Пиле Hug...и аз режимна и безрезултатна, ама пък се "премених"...така ми се иска да ми дойде музата за мънинко спорт Tired Praynig...а тениса ми е най-най-най....ама като стъпя на корт и ми сЪ рИве. Но поне новогодишно съм се барнАла и ми чини, че май малко съм намаляла сантиметрово.
miracle Peace
mari_eta , честити му нови патъци на Калоян! 40-ти номер...не е шега, верно...моята е 34-ти, на някои объвки стига до 35-ти и аз се радвам, честно казано, че сега момичетата са едни едри ooooh!, с големи крака...мАни. Да са живи и здрави, ама....гоУЕмички са Crazy
Сольо, успех с новото мъж! Няма високи топки тука Peace...
Санитик, приятно изкарване довечера! Hug
Умме Peace Hug
Енче, страхотен ден си имаш Hug...все така...

Не знам що тъй, уж из Арбанашко тропАха хорца до среднощите, пък мен ме цепи главата днес ooooh!...Изчезвам да гледам атлетика...като не мога да тичам, поне да гледам Crazy
Хубав ден на всичкииииииии Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт