Отговори
# 645
  • Мнения: 410
Nandi, Моника е супер. Умрях от смях. Joy Joy Joy

# 646
  • София
  • Мнения: 294
Честит празник на всички празнуващи! Hug  bouquet
Нанди, Моника е страхотна  Laughing какви муцунки прави .....  hahaha
Елфи все забравям да ти пиша , че нашия телевизор е 42 инча. Гледаме го от около 2 метраи малко може би. Като го купувахме бяхме решили 37 , но от модела който мъжа ми искаше  37-цата я нямаха  и имаше само 42. В магазина като го гледахме не ни изглеждаше чак толкова голям , но в къщи  ...... Shocked  все едно сме на кино. Ей, голям кеф  в началото . Сега не ни прави  впечатление  Wink
По въпроса за споровете  не , че нямам мнение ...... имам , но си е за мен. Не мисля, че ако го кажа гласно, ще променя нещо или някой   Peace . Приемам хората такива каквито са  Peace

# 647
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАРИЯ_I,SUNNY ME,МУШЕНЦЕТО,МЕРИ ЛУ,МАРИЕТА И МАРИСА,МАЛКАТА МАРИЕЛА НА ДАНАЯ.....Боже,сигурно пропускам някой,но да ме извини...ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ МОМИЧЕТА,МНОГО КЪСМЕТ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ ВИ ЖЕЛАЯ!

Sunny me,ще пробвам и твоя съвет,поне нищо не губя Peace Благодаря ти Hug

Буба,Перитола го взех с рецепта(незнам дали без рецепта го продават),давам му по 1ч.л. сутрин Peace А че съм лоша майка то е видно,след като само моето дете остана най-непослушно Mr. Green Laughing

Нанди,много са ти артистични и готини децата,точно като теб Hug И вземи ми дай вече приятелство във ФБ Mr. Green

И пак да си кажа-преди да седна да пиша, рева и се тръшка около 1 час без да спре,ама от нищо не спира,после просто се умори и се трупяса Tired Без кръст,ръце,крака и нерви останах вече,мамка му ooooh!
Поне да знаех каква е причината...определено ще го водя на невролог и това е Twisted Evil
Спирам да се оплаквам вече,че то моите постове само негативни от близо 4 месеца насам Mr. Green

# 648
  • Мнения: 2 172

Елфун, това означав ли, че гласът ти е висок по принцип? Все си те представям с по-нисък глас  Thinking

Амии...да,звучи високо,но не е от най-високите.Плътен си е,но не е чак толкова нисък.Имам един единствен запис от един концерт с филхармонията в 13 клас и то правен с диктофон,но пак е нещо  Laughing Ще поровя д аго намеря и ще ти го изпратя  Crazy

Иначе говоря  сравнително ниско,споко,добре си ме представяш.А като се карам става страшно,особено като мина на позиция  Mr. Green Но при пеенето е различно,няма много общо с говорящия глас  #Silly

И Марта е певица,да  smile3521

Нелли,нали  Laughing Аз като го видях в магазина си викам,че това ли е то,направо въшка  Thinking .И веднага се метнах на 51 инчовите  Mr. Green Но все пак подходих разумно и взехме 42 инча.У нас изглежда огромен,даже ММ е намалил формата на екрана,че да стане 32 реално,иначе го болели очите  Crazy А филмите от компа си ги пускаме вече в HD формат на фул скрийн  Flutter Наистина е мега яко.

Херич
....амиии....к'во да ти кажа.По-добре плазмата определено  Mr. Green Ник'во море не ми трЕбе сега,само гъз път да види,телеса да се разлюлеят и накрая и плазма да нямам,да бе да  Crossing Arms

# 649
  • София
  • Мнения: 294
Елфи свали си "аватар" , ефектите са много добри (стига да не си го гледала на кино де  Grinning )  И "след утрешния ден" HD е як.

П. П. : Аз пък сега си имам друга мания  Wink Запалила съм се да си купувам фотоапарат . Искам обаче професионален или полу , но тъй като не разбирам  особено от фотография , а мерака ми е голям съм си насваляла няколко книги на тази тематика . Сега само чета и разглеждам  Laughing . Хера знам, че се занимаваш с фотография , много бих се радвала ако ме посъветваш  за подходяща литература за начинаещи и модели фотоапарати  Praynig  Hug

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 17:15 от nellyli

# 650
  • Мнения: 451
Ами знаех си,че съм забравила някой,затова сега отделен пост за него,за да се извиня Embarassed

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА РАЯ-МАРИЯ НА ДУДЕНЦЕТО!ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ВЕСЕЛО ДЕТЕ!

И другото, което забравих:

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВАРНЕНКИ!

Ай ся моА си одЯ вече Mr. Green

# 651
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Буба, наистина се заяждаш, престани вече. Много майка спряха да пишат точно заради вас. Нямам нищо против спама, но 100 страници да спорите как се пише Пауло Куельо вече наистина е безсмислено. Човек влиза тука да се оплаче нещо, да сподели и само чете: "Заяждаш се!", "Не се заяждам" Слад като някой ти е наприятен, не му чети постовете. Баси!
Нанди, Моника е много приказлива. Аз се опитвам да снимам Елито като говори, но скрия ли се зад камерата и тя млъква  Grinning
Вчера срещата беше страхотна! Мариета, сега тебе чакаме да дойдеш!
diana_lobodova, brilqntin, къде се изгубихте? Елис вече съм я отписала.  hahaha
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ - МАЙКИ И БЕБЕТА! НА МАЙКИТЕ ПОЖЕЛАВАМ ТЪРПЕНИЕ, А НА БЕБЕТАТА - ПОСЛУШАНИЕ! И НАЙ ВЕЧЕ ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ!!!  bouquet
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВАРНЕНКИ! МНОГО ХУБАВО, ЧЕ ПРАЗНИКА ВИ Е ПРЕЗ ЛЯТОТО.

# 652
  • Мнения: 5 622
Буба, наистина се заяждаш, престани вече. Много майка спряха да пишат точно заради вас.  Слад като някой ти е наприятен, не му чети постовете. Баси!

Същото важи и за теб
И моля да престанеш ти и останалите, които са на другия полюс да ми набиват някаква вина, че заради мен едва ли не някой престанал да пише  Wink
Който иска пише, който не иска си намира повод.

И определено писаниците на Рая дразнят, както е ясно не само мен, така че въобще не ме нападайте  Stop

Аман от ощипани госпожици  Stop

7 години съм в тоя форум и никога не съм спирала да си изказвам мнението, без обаче да нарушавам правилата на форума и в резултат никога не съм получавала забележка или бан от модератор.
Пък останалите дето нещо не ги кефя, нека си "лаят", не ми пречат.


Люси, не само твоите постове са с мрънкащ тон напоследък. И моите са такива. Ама това е положението..Все си мислех (пък си и вярвах!) , че второто няма да е като първото, пък то взе, че стана и по-зле  Laughing

# 653
  • Мнения: 2 172
Аз пък обикновено все не съм по темата  Mr. Green и все пиша за някакви странични неща,но какво да направя.Чувствам близки повечето от темата,а и винаги намирам компетентен отговор по моя казус  Flutter

Нелли....аз съм се наточила на Аватар,гледахме го на компа с възможно най-ужасното пиратско качество,почто чернобяло и размазано  ooooh!...НООО ММ не дава и дума да се издума.За него това бил най-тъпият и краден филм и ако го гледам трябва да съм сама,а аз така не обичам,защото все си коментирам нещо.А като съм сама трябва да приказвам на себе си  Crazy
Ноо ще го гледам,няма начин.На мен страшно много ми хареса ,а и главният герой хич не е за изхвърляне  Crazy

# 654
  • Мнения: 5 622
А като се карам става страшно,особено като мина на позиция

Е, то и аз като се карам и като викна го докарвам на фалцет  Mr. Green

Иначе за записа, ти много актуален ще ми изпратиш  Joy

# 655
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Elfi, като си купувах телефона ми падариха диск на Аватар. Така седи неразпечатан. Да взема да ти го пратя ли?!  Mr. Green

# 656
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
ЕЛфуноооо идвам да гледам АВатар с тебееее  Mr. Green не за друго...а да не си сама Mr. Green

# 657
  • Мнения: 1 328
Честит празник на всички, които празнуват имен ден днес - майки, татковци  и бебета Simple Smile

Да се похваля пак, как се размазах от кеф цяла седмица.. за съжаление утре се прибираме, с надежда за моренце в началото на септември Simple Smile
То не бяха басейнчета, сауни, Жакузита.. ми кво да ме прави човек, треса телеса дет' вика Елфи, плазма няма да гледам.. ама пък ми е хубаво Simple Smile
Бубе, Люси, дано ви свършат скоро мъките и мрънкането Peace По последното на Буба за това, че няма накъде да стане по-зле, дето имаше един виц. Песимист и оптимист си говорят и песимиста казва: - Няма накъде да стане по-зле, оптимиста - Има, имааа Simple Smile Та за това се сетих.. да ме прощавате за сивичкия хумор, ама.. Simple Smile

# 658
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ние май ще минаваме на Памперс 4  ooooh!
Жени, браво за моренцето  Grinning
И аз днес си направих един плаж... на двора... и с 3 пътеки  Mr. Green

# 659
  • Мнения: 2 172
Херииич...хайде чакам те  Hug

Нелка....да вземеш да го мяташ този диск,че аз докато изтегля Аватара с HD качеството,ще минат 5 дена сигурно  Laughing

Бубе...ми не е от чак толкова отдавна да ти кажа,нали знаеш ,че съм МАЛКА  Flutter От има-няма 6 годинки е  Laughing
А фалцетът е друг похват.Той не може да докара чак такива децибели,но се използва масово  Mr. Green  Виж позиционното крещене е...  #Shocked

Ееехххх,Джени,Джени....за какви телеса разправяш точно пък ти  Laughing екстра сте си прекарали вие...но какво да се прави,нямаше как и двете неща да станат Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт