Скорпионки упорити, но пък все сме фаворити-5 тема

  • 26 298
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 711
Благодаря Прилепче,добре съм ви заварила.
Днес деня се о4ертава доста студен,не знам как е при вас,аз си стоя на топло,само някоя друга сметка платих и сега вкъщи Tired.Гледам из интернет разни оферти на половин цена за зимните курорти,много ме блазнят,но уви(в анкетата гласува за второто).Имам едно обещание за Карандила на пролет,че да видим,не кой знае какво ,но пак е нещо....(май се поувлякох с поста)
Хубав ден момичета  bouquet

# 661
  • Мнения: 359
Здравейте, скорпита. Добре дошли и на новите в групичката!
Киара, честит ти страхотен подарък със закъснение. Наслаждаваш ли му се още  Simple Smile
За домошарството Джона много добре го е казала. Направо съм в депресия като съм вързана вкъщи. А сега като е лошо времето и не мога да излизам с дребните лудвам. Днес в най-голямата виелица ходих на планина, чувствам се като преродена  Simple Smile

# 662
  • Мнения: 202
Лъки, Благодаря...ще споделя подробности малко по-натам, нали сме суеверни Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от мен. похвалвам се със завършена сесия, нооще не си знам най- важната оценка, та тръпна още.  Rolling Eyes Иначе и аз като вас полудявам вкъщи и искам пустата зима да свършва най- после. Нищо , че сме есенни чеда тези сезони не ги обичам!

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 711
Брво на Тинки,аз стартирам на 24  Whistling
Лъки и аз се побърквам вкъщи,нищо,че съм с едно дете Crazy

# 665
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте и от нас! Laughing Laughing
И аз съм издивяла вкъщи с тримата! #Cussing out
Много ми се излиза, но от известно време поне 2-ма са болни и излизането е трудно! Sad
Киара: Praynig Hug
Добре са дошли новите попълнения в страхотния ни отбор! Peace
Тинки: Браво за сесията! Като бях студентка-много ги мразех, но ако сега можех само да се върна назад..... а беше младост! Hug

# 666
  • Мнения: 361
здравейте,
аз да ви запитам нещо- Как си овладявате нервите на работа?

# 667
  • Мнения: 471
Мноооооо го трудно,като не винаги успявам.  Mr. Green гледам поне да позамажа положеението.
Как сте,банда?
Голямо затишие нещо настана.
Студ,а?На,зима.
Харесвам я аз,много.Ама не обичам така като духа.При нас спря да вали,но имаме чудовищен вятър.Не е за разправяне.
При вас как е?

# 668
  • Варна
  • Мнения: 10 755
~Elg~ ,трудно е с нервите на работа,аз понеже работя с хора,направо ми иде някой така да го засиля,ама се спирам де,до сега съм изгонила 2 клиента за 5 години,понякога се чудя скорпион ли съм или..... Crazy

# 669
  • Мнения: 1 517
jenajena благодаря ти много, ама не съм за браво скъсаха ме на най- тежкия изпит по финанси, направо ми се реве и доста трудно го преживях. Иначе за нервите никак не ги удържам вече, не мога просто, много съм емоционална. Rolling Eyes

# 670
  • Мнения: 202
tinki_15, само спокойно, оценка се оправя, изпит се взима, но здравето...него трябва да го пазиш, защото наистина то е най-ценното нещо, което има човек Hug

Мацки несериозни сте, студено е, т.е. повече се застояваме у дома, а вие не пишете...така ли я мислите - да се активираме само през ноември, за да си честитим празниците... Sad

# 671
  • Мнения: 1 517
Киара благодаря ти, наистина си много права, но аз просто ги преживявам тежко тези неща. Досега такова "падения" съм нямала. Чак ме е срам просто. Но нямам избор ще се ходи на ликвидация. Сега ми останаха още 2 дни почивка и пак се започва, Така имах нужда от почивка , че не е истина. Направо без нерви, без сън и без нищо бях останала Tired Надявам се наистина си струва. Peace
Вие как сте? Децата как са? Вярно е голям студ навън.
какво ще кажете се една скорпионска среща Grinning

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 711
Добър вечер момичета.
Тинки не го взимай навътре мила,успех на ликвидацията.Аз съм взела само 1 изпит,утре ми предстой номер две.Тук при нас е много студено,заледено,заснежено cold

# 673
  • Мнения: 1 517
Мерси Мимка, мара че изпита е чак лятото, но определено ще имам нужда Simple Smile Успех и на теб с всички оставащи изпити.
Иначе този път май навсякъде е студено а? надявам се магистралите да са проходими, че ме чака път!

# 674
  • София
  • Мнения: 153
jenajena благодаря ти много, ама не съм за браво скъсаха ме на най- тежкия изпит по финанси, направо ми се реве и доста трудно го преживях. Иначе за нервите никак не ги удържам вече, не мога просто, много съм емоционална. Rolling Eyes
Я стига- все едно себе си слушам! Изхабих си нервите с тези изпити (над 120 на брой-за 3 години акушерство и 6 години стоматология) и за какво newsm78, за да разбера, че най-трудният изпит все още не съм го взела : Да родя 3 деца( е родих ги! bowuu) и да ги възпитам, изгледам и направя истински човеци- това  е много, много трудна задача и се е превърнало в цел на живота ми! Peace
 С изпитите имаш и втори шанс, но с децата-не! Така, че Тинки-споко, живей си живота, че трудното предстои Mr. Green
За среща съм много ''за'', но като се позатопли, че сега е много трудно за организация поне за мен!
За емоционалността: Аз съм пример за свръхемоция, понякога, на работа ми иде да убия някой с поглед и думи ( особено шефа Mr. Green), но се налага да се сдържам и да изглеждам улегнала и уравновесена- тренирам от години усмивка ''маска'', че иначе лошо ми се пише! Joy

Общи условия

Активация на акаунт