Хрумва ли ви понякога...

  • 13 344
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
И аз като Ментова зачекнах доста от изброеното с ДА
Резултатът: не се съобразявам като си взимам своето - светкавиците рядко повтарят  Laughing

# 31
  • Мнения: 5 370
Елиас,

Представи си двойка, в която единият има сериозен проблем, дори здравословен, непозволяващ или пречещ на интимни отношения. И здравият партньор, според тебе, как БИ следвало да постъпи:

1. Да се разведе, за да може "легално" да спи с друг партньор.

2. Да си намери дискретно удовлетворението навън, запазвайки статуквото.

Наистина ми е любопитно да чуя и други мнения на ССФ.

# 32
  • Мнения: 2 161
Естествено, да съм дискретно задоволена. Не виждам причина за развод.

# 33
  • Мнения: 1 911
Елиас,

Представи си двойка, в която единият има сериозен проблем, дори здравословен, непозволяващ или пречещ на интимни отношения. И здравият партньор, според тебе, как БИ следвало да постъпи:

1. Да се разведе, за да може "легално" да спи с друг партньор.

2. Да си намери дискретно удовлетворението навън, запазвайки статуквото.

Наистина ми е любопитно да чуя и други мнения на ССФ.

Ако знаеш как ми се иска да съм ССФ  Flutter Дори го приемам за комплимент.
А това с болестта вече ми звучи много изтъркано. Аз, като една видна ССФ, ще ползвам вибратор  Crossing Arms
 

# 34
  • Мнения: 7 947
Естествено, да съм дискретно задоволена. Не виждам причина за развод.

Аз не зная ти майтапиш ли се, както повечето случаи, но за мен това си е чистата истина.

# 35
  • Мнения: 2 161
Е, готова си да го обиждаш с вибратор? Той до теб, а ти с вибратор. Предпочитам нещо по-безболезнено като дискретната връзка.

# 36
  • Мнения: 2 161
Естествено, да съм дискретно задоволена. Не виждам причина за развод.

Аз не зная ти майтапиш ли се, както повечето случаи, но за мен това си е чистата истина.
Не, абсолютно сериозна съм.

# 37
  • Мнения: 7 947
Е, готова си да го обиждаш с вибратор? Той до теб, а ти с вибратор. Предпочитам нещо по-безболезнено като дискретната връзка.

Ако го искам до мен за спътник в живота ми - няма да ми пречи да задоволя сексуалния си апетит другаде, без той да знае.

# 38
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Повечето неща от списъка вече съм ги преживяла. Трябва да се прави разграничение между кои от тях зависят от мен и кои не. Не мога да кажа „той никога няма да ми изневери” защото нямам никакъв контрол някой какво прави с някои негови части, било и да ми е съпруг, но мога смело да кажа примерно ”ако го хвана, ще го изритам веднага”, защото това зависи само от мен, а и вече съм го правила  Simple Smile. За мен мога да кажа, че определено контролирам какво пиша и не се изхвърлям с изказвания и генерални изводи.

# 39
  • Мнения: 1 911
Е, готова си да го обиждаш с вибратор? Той до теб, а ти с вибратор. Предпочитам нещо по-безболезнено като дискретната връзка.

 Laughing А, той не е тънкообиден  Mr. Green И сега няма против да го обиждам Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 634
Аз, като една видна ССФ, ще ползвам вибратор  Crossing Arms

Това е временно решение за спешни ситуации. По-дълготрайните нужди се удовлетворяват само плът в плът. Петък ли е?!  Whistling

# 41
  • Мнения: 2 161
А той никога няма да ми изневери, ми е любимо. Ама в главата му ли съм, че да знам? Мога само да твърдя, че му е хубаво с мен в този момент.

# 42
  • Мнения: 46 587
Аз явно чета друг форум, защото не се сещам някъде да съм срещала - това не може да ми се случи  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 7 947
Аз явно чета друг форум, защото не се сещам някъде да съм срещала - това не може да ми се случи  Rolling Eyes

То не е директно написано  Laughing
Но примерно някоя се оплаква - мъжът ми това н аправи, онова каза, а аз сега...И се започва - ама ти как така го тъ рпиш това, аз ако бях щях еди какво си и тн....индиректно е.  Laughing

# 44
  • Мнения: 5 370
Аз явно чета друг форум, защото не се сещам някъде да съм срещала - това не може да ми се случи  Rolling Eyes
Не е необходимо да е написано в прав текст, за да се чете между редовете.
И да, темата на Шанел ИМА основание.
Животът е реалността  е далеч от онова, което ТУК често се представя. Понякога искрено се надявам дамите, които получават "съвети", да не се възползват от тях с ....лека ръка.

Общи условия

Активация на акаунт