Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Aaa, за цял ръст се отказвам Crossing Arms
по-надолу от циците не давам да ме снимат Mr. Green

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Aaa, за цял ръст се отказвам Crossing Arms
по-надолу от циците не давам да ме снимат Mr. Green

Айде за теб може и само циците, от нас да мине!  Mr. Green Laughing

# 17
  • Мнения: 6 243
Зъхи  newsm10 за идеята!
Какато винаги - право в десятката!

А за конкурса:
Предлагам всеки да се снима както си иска - прав, седнал, легнал, с дрехи, без дрехи, с цици, без цици, с деца, без деца. демокрация!
Предлагам да не се гласуваме, за да има по-голяма масовост! С цел популяризиране на кърменето, нали така беше  Grinning

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Как тъй без гласуване?!  Shocked Никакви такива... Даже мисля, че е добре да гласуват другите форуми, за по-пълна безпристрастност и нагледност! Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
аааааааа Crossing ArmsАко ще ни гледат по другите форуми, се отказвам от снимката с черното бельо NaughtyАз само на приятели по гащи се  показвам Mr. Green

# 20
  • Мнения: 980
Иначе предлагам снимките да са без бебета. В цял ръст да се види колко сме стройни (или колко не сме Mr. Green)! Laughing А може и по няколко снимки, що пък само една?!
Подкрепям, Зъхи и уточнявам - бебета са много сладки и "журито" ще вземе да се прехласне по тях, което не е целта. Искам мама в центъра на обектива!
В цял ръст, но може и седнала (клекнала  Laughing) и черното бельо е почти задължително, но и червено се приема  Grinning, аре може и без  Laughing Който е по-свенлив да се увива в коледни гирлянди - аз ли да ви уча  Whistling
Няколко снимки, може и във вид на история - какво е прави Кърмачката, когато не кърми. Излежава се... Sunglasses
Дадох нЕколко идеи...дерзайте Simple Smile
Бу да измисли после как ще натъкмим някъде в профила "Мисис Кърмачка I, II, III....(така до 20-ти номер да се вместя и аз!)Слагаме снимката, с която сме участвали в профила и като пишем в Клюкарника ще цъкат: брей, виж Кърмачка, ама тя много 'убава.... Grinning и аз като родя ще стана! Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 дек 2005, 10:57 от mama monik

# 21
  • Мнения: 6 243
Класацията трябва да приема и трицифрени числа - например Мадам кърмачка № 458! Инак ме губите като участник. Naughty

(някой да е виждал по-дебели гирлянди по магазините напоследък? То с тия тантелените не мога си скри красотите)

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
аааааааа Crossing ArmsАко ще ни гледат по другите форуми, се отказвам от снимката с черното бельо Naughty Аз само на приятели по гащи се показвам Mr. Green
А, мухахахахаха! Белинда пак изби рибата!
Аз засега не мисля да се снимам специално...ще участвам със снимката вляво и с една стара от 7-ми април...Утре ако ме щракнат на срещата в хубава поза, и нея ще ползвам, но иначе - тц, няма да се кипря специално.
Но наистина - по-добре без бебета и без голи снимки Simple Smile Пък тук бездруго си се знаем и лично, няма как да излъже някой Wink

# 23
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Пък тук бездруго си се знаем и лично, няма как да излъже някой Wink

Пфу, язък!  Crossing Arms ooooh! Тъкмо мислех, че като сложа камуфлажа на 'убавица, ще ви изментя, ама нъц!  Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 дек 2005, 12:52 от Зъхи

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Айде и аз кат' първа кипра щте взема да се наснимам и да учасТВУВам в кОнкурса Mr. Green

# 25
  • Мнения: 790
Подкрепям идеята за конкурса и ще гласувам, макар че не бих взела участие.

# 26
  • Мнения: 6 243
Подкрепям идеята за конкурса и ще гласувам, макар че не бих взела участие.
А, не Naughty
Ти трябва да участваш. Видяхме те, одобрихме те. Не сме съгласни.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Като начало, ето една чужда снимка да пример... Не знам дали е била кърмачка тая женщина, но обърнете внимание на коледната украса... 

# 28
  • София
  • Мнения: 505
Чудесна идея!

Според мен, за да е по-атрактивен и въздействащ на публиката конкурса, облеклото трябва да е по-предизвикателно - бански или бельо /но не кърмачески сутиени/.

# 29
  • Мнения: 2 274
Тук има страшни мацки - Бу, Белинда, Хедра, Дениси, Мама Моник (и много други, които пропускам, да ме извинят!).
То затова се казва:"Няма да изброявам, за да не обидя някого!"  Crossing Arms
Иначе, чудесна идея!  Hug
Тъкмо ме нащракаха едно хубаво на Коледното парти!  4470

Общи условия

Активация на акаунт