САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛА РЕДУТ 69

  • 45 989
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
Не, не...дава БД, обаче с определени налични артикули.
Примерно този : http://www.laredoute.fr/vente-descente-de-lit.aspx?productid=324 … mp;prodsize=99999
и този: http://www.laredoute.fr/vente-stop-froid.aspx?productid=32402477 … mp;prodsize=99999.. или една бебешка пижама, която пак беше скъпа.
Но не мога да разбера каква им е логиката, та да го метнем с нещо по-евтино. Май точно някаква цена гони...сега ще видя дали не е 29евро... или просто иска да е арикул със знака на старата колекция.

Мммда, няма да го метнем с евтинко, понеже иска точно 29евро, за да ти даде БД. Т.е. анцузите + още артикули за около 10ина евро.

Последна редакция: чт, 18 авг 2011, 01:42 от Mona Siniora

# 31
  • Мнения: 3 596
уж четох, и тук, и в старата тема, но не намерих условията да хване 15/25.
слагам различни неща от сайта, намалени, ненамалени (все детски), кодовете хващат, но не намаляват, дават само БД  Sad

# 32
  • Мнения: 387
мерси за труда Еве.... Hug Hug Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 1 023
уж четох, и тук, и в старата тема, но не намерих условията да хване 15/25.
слагам различни неща от сайта, намалени, ненамалени (все детски), кодовете хващат, но не намаляват, дават само БД  Sad
   Пробвай с референтните им номера от каталога.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 020
А кой код ползва? Или от тези буквените, които могат само по 1 път? Пка казвам повече от година не съм пазарувала от ларедут и за това са ми толкова глупави въпросите!  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 35
  • Мнения: 87
Знам, че мястото не е тук, но все пак повече потребители четат и могат да помогнат.Имам следния проблем, вече около месец и половина чакам пратки от Ларедут чрез Франсето, те обаче с тая смяна на адрес направиха голяма бъркотия и то по тия намаления. А и вместо да носят отговорност все пак за това, което се доставя на техен адрес те не дават и никаква информация къде са ми пратките, за които са изтеглени не малко пари:( Днес получих и това:

Colis nº 20112105384966 non livré, réceptionné par nos service retours le 17/08/2011 à l'adresse de livraison choisie

Значи ли, че колетите са върнати в Ларедут и как мога да си получа или тях или парите обратно.

Мерси на всеки помогнал;)

Наистина не му е мястото на въпроса ти тук. Mr. Green
На старият адрес на Франсето ли го прати? Имаше информация, че френските пощи събирали пратките изпратени на стария адрес и щели да ги пращат до новия.
Най-добре се свържи с превозвача.
Ако пратките все пак са върнати, пиши на Ларедут от контактната форма да ти върнат парите.

На стария им адрес е пратен, понеже поръчката е от много отдавна и те бог знае защо се мотят толкова, все едно къща ми строят за изпращане, има ли шанс да им кажа да я пуснат на новия адрес или само ще ми върнат парите, платила съм с pay pal?

# 36
  • Мнения: 1
извинявайте, ама запис за для не ви изпусна

# 37
  • Варна
  • Мнения: 18 038
[....................................
На стария им адрес е пратен, понеже поръчката е от много отдавна и те бог знае защо се мотят толкова, все едно къща ми строят за изпращане, има ли шанс да им кажа да я пуснат на новия адрес или само ще ми върнат парите, платила съм с pay pal?

Нямат практика да изпращат повторно върнати поръчки. Пиши им да ти върнат парите.

# 38
  • Мнения: 3 596
уж четох, и тук, и в старата тема, но не намерих условията да хване 15/25.
слагам различни неща от сайта, намалени, ненамалени (все детски), кодовете хващат, но не намаляват, дават само БД  Sad
   Пробвай с референтните им номера от каталога.  Peace

нали 15/25 не бяха за каталога  newsm78 ще пробвам

# 39
  • София
  • Мнения: 1 209
уж четох, и тук, и в старата тема, но не намерих условията да хване 15/25.
слагам различни неща от сайта, намалени, ненамалени (все детски), кодовете хващат, но не намаляват, дават само БД  Sad
   Пробвай с референтните им номера от каталога.  Peace

Кодове 15/25Е не намаляват от каталога,а само от сайта. Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 9 517
Момичета, според Вас това яке може ли да се намали изгодно и с какъв код, че отдавна му се чудя  newsm78 http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-a-capuche-bebe-fille.aspx … =1&pos=30_n_n

можеш да го намалиш до 19,90 ако го вкараш по референтен номер от каталога и ползваш буквен код за 20 евро отстъпка и БД, но аз лично ще го чакам на по-изгодна цена  Peace

# 41
  • Мнения: 547
Милена до френски адрес можеш да поръчаш неналични артикули.Дава и БД с неналични артикули
А мога ли да поръчам наличен и неналичен артикул в една поръчка?
Вчера доста си играх с кодовете, защото и аз искам да пусна от момчешките неналични анцунзи и панталони. Стигнах до извода, че ако в една поръчка комбинирам наличен и неналичен артикул, ми дава БД до френски адрес. Разбира се, сумата трябва да удовлетворява кода. Едва ли откривам топлата вода, но да споделя Peace

# 42
  • Мнения: 0
FRGSS– 20 rose fee
SSFRG SGFRS SSSFR - 20 toy story

# 43
  • Варна
  • Мнения: 242
Ползвах код и крайната сума ми остна 10.80евро, но имам и допълнителен ваучер от 10 евро, ако използвам и него, (всъщност незнам как, може би на някоя от следващите стъпки), само 0.80 евро ли ще платя, и дали изобщо ще ми пратят поръчката?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 287
Здравейте, моля за реф. номер на това яке http://www.laredoute.fr/vente-blouson-esprit---teddy--aspect-pea … =1&prodsize=0, аз не можах да го открия в каталога. Дали ще може да се намали с кодове 30/55 е  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт