TFK Buggster в България - 2

  • 8 599
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428



Клипче за TFK Buggster S Air. Не можах да намеря на английски, на немски е.

Клипче за TFK Buggster S. Не е най-доброто качестно на картината, но представя количката доста подробно.

Клипче, в което обясняват как се използва рамата с различните кошове

Клипче, в което обясняват как се използва само коша за новородено.


Старата тема  Grinning

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 23:10 от veselina_s_p

# 1
  • Мнения: 13 512
Все още в някои магазини я има промоцията за кош за новородено в цикламено -подарък.

# 2
  • София
  • Мнения: 592
Да попитам мамите купили си допълнителен сенник, какъв е точно и как се захваща за количката?
В началото на лятото си взех чадърче, но тогава бях все още с коша за новородено и имаше как да се хване за рамата. Обаче като минахме на другата седалка заради циповете няма как да го монтирам, освен на борда, но там е много неудобно. Някакви идеи? newsm78

# 3
  • Мнения: 4 428
Ами аз си бях взела чадърче за елипсовидни рами  Peace Закачах го без проблем, защото не ми трябва да обхваща рамата от всякъде.

# 4
  • Мнения: 221
Все още в някои магазини я има промоцията за кош за новородено в цикламено -подарък.

Би ли била по-конкретна?  Grinning

# 5
  • Мнения: 13 512
В предната тема някои мами бяха споделили ,че са си купили количката с подарък кош зановородено в определени миналогодишни лимитирани цветове. Та проверете в магазините, в които се продават Бъгстер дали нямат от промоционалните кошове-подарък. В  София в магазините на вносителя Неделчев и Неделчев например трябва да има.

# 6
  • Мнения: 467
Да попитам мамите купили си допълнителен сенник, какъв е точно и как се захваща за количката?
В началото на лятото си взех чадърче, но тогава бях все още с коша за новородено и имаше как да се хване за рамата. Обаче като минахме на другата седалка заради циповете няма как да го монтирам, освен на борда, но там е много неудобно. Някакви идеи? newsm78

Аз имам допълнителен сенник. Закача се с лепки за рамата. Стига почти до борда. Ето го на коша за новородено: http://krasikyneva.snimka.bg/baby/pokupki-za-bebo.539847.24746835

# 7
  • София
  • Мнения: 592
Ами аз си бях взела чадърче за елипсовидни рами  Peace Закачах го без проблем, защото не ми трябва да обхваща рамата от всякъде.
то  и моето е за елепсовидна, но нещо не става, когато е лятната седалка, не може да се стегне.


Аз имам допълнителен сенник. Закача се с лепки за рамата. Стига почти до борда. Ето го на коша за новородено: http://krasikyneva.snimka.bg/baby/pokupki-za-bebo.539847.24746835
Мда, тези лепки могат да се прекарат там където остава дупка между двата ципа
Мерси краси  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 321
Здравейте момичета, мисля да си купувам Buggster S втора употреба, можете ли да ме ориентирате как стои въпросът със сервиза, ако нещо й се счупи, къде има сервиз за отремонтиране? Мерси много Simple Smile!

# 9
  • Мнения: 221
Преди сервизът им беше само в София - м-н Пигис хаус. Наложи ми се веднъж да ги ползвам - по куриер пратих количката, нямах забележки.

# 10
  • Мнения: 13 512
Те вече не са вносители. Новите вносители са Тринед-София

# 11
  • София
  • Мнения: 6
Относно сервиза на количките марка TFK може да пишете на info@dimelned.com за повече информация къде да изпратите количката и други.

Поздрави !

# 12
  • Варна
  • Мнения: 321
Много благодаря Simple Smile   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте

Забравих да Ви кажа, че относно наличности и промоции на количките и аксесоарите марка TFK може да пишете на info@babylux.bg както и да проверявате сайта www.babylux.bg това е онлайн магазина на официалните вносители на марката.

Успех Wink

# 14
  • Мнения: 4 428
www.babylux.bg това е онлайн магазина на официалните вносители на марката.

Нещо новите вносители много качили цената или от производителите идва разликата  newsm78 Първия Бъгстър С, който си купих беше 350-400лв /2008г. някъде/. След година и половина ми се наложи пак да си купувам нов и тогава бяха скочили с към 50лв. А сега ги гледам, че са над 550лв. Типично, като за криза  Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 6
От производителите е разликата но както и да е.
В момента има на промоция Бъгстър С с кош за новородено за 576 лева.

Дори ако разгледате в интернет страниците от чужбина с пътя даже по скъпо се връзват количките

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Има ли някой с Бъгстър с повредена спирачка? Искам да продам Бъгстър S който вече не се ползва и не знам дали е възможна поправката, каква цена да поискам...

# 17
  • Мнения: 59
здравейте!
Търся употребявано чувалче за Бъгстър.

# 18
  • София
  • Мнения: 592
И аз да питам освен оригиналното чувалче, кое друго пасва на бъгстъра?

# 19
  • Мнения: 4 428
С всякакво чувалче може да се ползва количката  Peace Стига чувалчето да е предвидено за количка и да има отвори за всичките колани.

# 20
  • Мнения: 0
Има ли някой с Бъгстър с повредена спирачка? Искам да продам Бъгстър S който вече не се ползва и не знам дали е възможна поправката, каква цена да поискам...

Всякакви поправки са възможни Simple Smile

# 21
  • Мнения: 0



Клипче за TFK Buggster S Air. Не можах да намеря на английски, на немски е.

Клипче за TFK Buggster S. Не е най-доброто качестно на картината, но представя количката доста подробно.

Клипче, в което обясняват как се използва рамата с различните кошове

Клипче, в което обясняват как се използва само коша за новородено.


Старата тема  Grinning


Само ще допълня няколко клипчета

http://www.youtube.com/watch?v=56KZM25gu_Q
http://www.youtube.com/watch?v=vhGkI1tKM3A
http://www.youtube.com/watch?v=qcH8r6PbpLg
http://www.youtube.com/watch?v=-kT2Yk8o7CM
http://www.youtube.com/watch?v=qfR6cbOjmmk

Дано са полезни. Като цяло няма съществена разлика м/у Buggster S / Buggster AIR, само в надуваемите колела.

# 22
  • Мнения: 0
www.babylux.bg това е онлайн магазина на официалните вносители на марката.

Нещо новите вносители много качили цената или от производителите идва разликата  newsm78 Първия Бъгстър С, който си купих беше 350-400лв /2008г. някъде/. След година и половина ми се наложи пак да си купувам нов и тогава бяха скочили с към 50лв. А сега ги гледам, че са над 550лв. Типично, като за криза  Mr. Green

Поправка, цената е 489лв. Нормално е за 3 години да има увеличение било то и такова

# 23
  • Мнения: 847
Искам и аз да се присъединя към темата. още не съм изчела старата,така че все още нищо няма да питам,само ще ви следя  Blush
Много ми харесва новия модел с помпащите се гуми, дано сега на Бебеманията да се сетят да направят някоя добра промоция. Преди 3 години така от Бебеманияти си взехме Куини Спийди и бяхме супер доволни. Новият Buggster S Air мисля,че ще ни върши чудесна работа. Sunglasses

Всъщност исках да попитам нещо-седналото положение достатъчно седнало ли е? Защото например при Спийдито не беше и синът ми се изнервяше,че трябва да е полу-полегнал. И още нещо-струва ми се,че когато е с кош за новородено е една идея,по ниска от другите-така ли е или си въобразявам?

Последна редакция: вт, 15 ное 2011, 17:47 от Io_io

# 24
  • Мнения: 4 428
Седналото положение не е напълно 90 градуса. Но облегалката не е строго фиксирана и бебето спокойно може да се изправи още ако иска, дори да е вързано с коланите  Peace
Не съм сравнявала с други колички, но с коша за новородено не ми беше ниска.

# 25
  • Мнения: 847
а дръжките регулират ли се на височина? Че аз съм 172  Blush

# 26
  • Мнения: 0
а дръжките регулират ли се на височина? Че аз съм 172  Blush

При Buggster няма тази възможност.

# 27
  • Мнения: 847
а дръжките регулират ли се на височина? Че аз съм 172  Blush

При Buggster няма тази възможност.

Имате ли представа дали ще го има изложен на Бебеманията? Ще преценя на място височината.

# 28
  • Мнения: 0
а дръжките регулират ли се на височина? Че аз съм 172  Blush

При Buggster няма тази възможност.

Имате ли представа дали ще го има изложен на Бебеманията? Ще преценя на място височината.

Няма да участваме на това изложение, но може да я видите в София на бул Ал. Пушкин 34

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Аз съм 1,80 и не съм имала проблеми с височината на дръжките.

# 30
  • Мнения: 847
а дръжките регулират ли се на височина? Че аз съм 172  Blush

При Buggster няма тази възможност.

Имате ли представа дали ще го има изложен на Бебеманията? Ще преценя на място височината.

Няма да участваме на това изложение, но може да я видите в София на бул Ал. Пушкин 34

Това магазина на Бейби Нова ли е? От там си купихме Куинито.

# 31
  • Мнения: 0
а дръжките регулират ли се на височина? Че аз съм 172  Blush

При Buggster няма тази възможност.

Имате ли представа дали ще го има изложен на Бебеманията? Ще преценя на място височината.

Няма да участваме на това изложение, но може да я видите в София на бул Ал. Пушкин 34

Това магазина на Бейби Нова ли е? От там си купихме Куинито.

Да магазина е същия.

# 32
  • София
  • Мнения: 95
Здравейте, имам бъгстър с и се интересувам мога ли да купя по-големи гуми, като тези на джокстър например и да ги сменя, за да минава по лесно количката през дупките?

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте, имам бъгстър с и се интересувам мога ли да купя по-големи гуми, като тези на джокстър например и да ги сменя, за да минава по лесно количката през дупките?

За съжаление няма да можем да помогнем по този казус. За да сложите по-големи гуми ще трябват и други джанти а при евентуална смяна на джанти предното колело би опирало в рамката. Самата количка може и да не го позволи.

# 34
  • Мнения: 82
Здравейте момичета(и момчета).Търся си дъждобран за buggster.Някой да продава?Също се интересувам и от допълнителните сенници,както и от поставка за чаша.Пишете ми на лични.

# 35
  • София
  • Мнения: 796
И аз за същото да ви питам - има ли изобщо поставки за чаши за Бъгстър? Чадъри за слънце сигурно има, нали? Кой магазин бихте препоръчали в София? Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 0
И аз за същото да ви питам - има ли изобщо поставки за чаши за Бъгстър? Чадъри за слънце сигурно има, нали? Кой магазин бихте препоръчали в София? Rolling Eyes

тук се продават такива поставки за чаши.

http://babylux.bg/products/%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80% … D0%B0%D1%88%D0%B0

# 37
  • София
  • Мнения: 796
buggy.bg, безкрайно благодаря!! И от мен и мъжа ми! Wink  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 0
Изключително недоволна съм от обслужването и отношението към клиентите си в магазин "Бейби Нова" в кв. "Павлово", на ул. "Ал. Пушкин" 34.                 

Те направо се подиграха с нас.

4 месеца чаках количка TFK Joggster Twist (при първоначалната уговорка, че количката ще пристигне за 3-4 седмици). По някое време количката започна да пристига на части, буквално на части - връчиха ни рамката и коша за новоредоно, без летния вариант на количката (при положение, че на всяка количка летният вариант е основен, а коша за новородено е допълнение) и така между другото вметнаха, че са сложили гумите на стария модел, тъй като тези на новия още не са пристигнали !!! Щели да пристигнат до 2-3 седмици и тъй като имах време до термина, съгласихме се. Не само, че не пристигнаха в уговорения срок, но след като бебето се роди, и започнахме да ползваме количката, се установи, че тя скърца изключително силно и непрестанно. Като им казахме за проблема най-безцеремонно зачвиха, че знаят - било така, защото са ни сложили гуми от друг модел и опирали някъде !!!
Най-накрая пристигнаха и останалите части на количката, и след всичко което ни накараха да изтърпим, след толкова много времето чакане на стока, предварително заплатена в пълен размер, след търпението, което проявихме към техния непрофесионализъм - последното нещо, което очаквахме от тях беше най-нагло да ни връчат гумите и да ни кажат, че ние трябва да си ги монтираме, защото те не могат.       

# 39
  • Мнения: 0
Изключително недоволна съм от обслужването и отношението към клиентите си в магазин "Бейби Нова" в кв. "Павлово", на ул. "Ал. Пушкин" 34.                 

Те направо се подиграха с нас.

4 месеца чаках количка TFK Joggster Twist (при първоначалната уговорка, че количката ще пристигне за 3-4 седмици). По някое време количката започна да пристига на части, буквално на части - връчиха ни рамката и коша за новоредоно, без летния вариант на количката (при положение, че на всяка количка летният вариант е основен, а коша за новородено е допълнение) и така между другото вметнаха, че са сложили гумите на стария модел, тъй като тези на новия още не са пристигнали !!! Щели да пристигнат до 2-3 седмици и тъй като имах време до термина, съгласихме се. Не само, че не пристигнаха в уговорения срок, но след като бебето се роди, и започнахме да ползваме количката, се установи, че тя скърца изключително силно и непрестанно. Като им казахме за проблема най-безцеремонно зачвиха, че знаят - било така, защото са ни сложили гуми от друг модел и опирали някъде !!!
Най-накрая пристигнаха и останалите части на количката, и след всичко което ни накараха да изтърпим, след толкова много времето чакане на стока, предварително заплатена в пълен размер, след търпението, което проявихме към техния непрофесионализъм - последното нещо, което очаквахме от тях беше най-нагло да ни връчат гумите и да ни кажат, че ние трябва да си ги монтираме, защото те не могат.       

Доста странно явление са хората, които не оценяват това което други правят за тях. Мисля, че тази покупка започна с уговорката, че количката трябва да се поръча специално за Вас и че ще трябва да изчакате. Стана така, че за да имате количка ние Ви дадохме количка с лежащ кош и стария модел колела докато чакате Вашата количка с новият модел колела. В момента ние няма какво да ги правим тези колела само за да Угодим на ВАС клиента и да имате количка. Наистина имаше едно забавяне, което със сигурност не беше 3-4 месеца както Вие твърдите и то със сигурност не е било по наша вина, но няма нужда толкова да Ви задълбавам в нещата.
И още едно странно явление което забелязвам при Вас, че като Ви даваме количка която не е мостра, то е нормално колелата да не са сглобени. Може би ако бяха сглобени щяхте да се оплачете, че Ви даваме количка мостра или се бъркам?

За това Ви пожелавам приятна вечер и се надявам никой колега от бранша да не попада на толкова невъзпитани клиенти, които по този начин да се държат в магазина пред други хора.

# 40
  • Мнения: 0
Изключително недоволна съм от обслужването и отношението към клиентите си в магазин "Бейби Нова" в кв. "Павлово", на ул. "Ал. Пушкин" 34.                 

Те направо се подиграха с нас.

4 месеца чаках количка TFK Joggster Twist (при първоначалната уговорка, че количката ще пристигне за 3-4 седмици). По някое време количката започна да пристига на части, буквално на части - връчиха ни рамката и коша за новоредоно, без летния вариант на количката (при положение, че на всяка количка летният вариант е основен, а коша за новородено е допълнение) и така между другото вметнаха, че са сложили гумите на стария модел, тъй като тези на новия още не са пристигнали !!! Щели да пристигнат до 2-3 седмици и тъй като имах време до термина, съгласихме се. Не само, че не пристигнаха в уговорения срок, но след като бебето се роди, и започнахме да ползваме количката, се установи, че тя скърца изключително силно и непрестанно. Като им казахме за проблема най-безцеремонно зачвиха, че знаят - било така, защото са ни сложили гуми от друг модел и опирали някъде !!!
Най-накрая пристигнаха и останалите части на количката, и след всичко което ни накараха да изтърпим, след толкова много времето чакане на стока, предварително заплатена в пълен размер, след търпението, което проявихме към техния непрофесионализъм - последното нещо, което очаквахме от тях беше най-нагло да ни връчат гумите и да ни кажат, че ние трябва да си ги монтираме, защото те не могат.       

Доста странно явление са хората, които не оценяват това което други правят за тях. Мисля, че тази покупка започна с уговорката, че количката трябва да се поръча специално за Вас и че ще трябва да изчакате. Стана така, че за да имате количка ние Ви дадохме количка с лежащ кош и стария модел колела докато чакате Вашата количка с новият модел колела. В момента ние няма какво да ги правим тези колела само за да Угодим на ВАС клиента и да имате количка. Наистина имаше едно забавяне, което със сигурност не беше 3-4 месеца както Вие твърдите и то със сигурност не е било по наша вина, но няма нужда толкова да Ви задълбавам в нещата.
И още едно странно явление което забелязвам при Вас, че като Ви даваме количка която не е мостра, то е нормално колелата да не са сглобени. Може би ако бяха сглобени щяхте да се оплачете, че Ви даваме количка мостра или се бъркам?

За това Ви пожелавам приятна вечер и се надявам никой колега от бранша да не попада на толкова невъзпитани клиенти, които по този начин да се държат в магазина пред други хора.


Виждам, че се опитвате да подобрите имиджа на магазина си, което е напълно разбираемо и в реда на нещата. Според мен най-ефективният начин за това е като, вместо да давате обяснения по форумите, отидете при следващите си клиенти и ги обслужите добре, така, най-вероятно, ще останат доволни; като спазвате предварителните уговорки и срокове с клиентите си,  и, в случай че обстоятелствата не позволяват нещата да се случат навреме, ги уведомите за реалните срокове, в който очаквате това да стане, пък било то и месеци (нека всеки си прецени с колко време разполага и дали е съгласен да чака толкова много, вместо да ги мотаете от седмица за седмица, за да осъществите продажба); като не изхождате от позицията, че правите лична услуга на клиентите си, продавайки стоката си, и те трябва да оценят високо възможността, която им давате да пазаруват точно от вас, а не от друг (вие сериозно ли го мислите???); след като имате проблем с продабажбата на даден артикул, то възниква логичният въпрос дали трябва да правите опити да го продавате; като не очаквате от клиентите си, че са запознати и имат опита да се справят с монтажа на спирачната система, която имат количките от този клас, защото това не е тяхна работа – ваша е! (все едно да си купя колело и да ми го дадат на части, за да не взема да си помисля, че е мостра – това е несериозно, а и смешно оправдание); като не наричате клиентите си „невъзпитани“ само защото са си позволили да изразят недоволството си, в случая – очевидно е – има защо (така само потвърждавате мнението ми за отношението, което имате към клиентите си); като имате достойнството да се извините, след като не сте си свършили работата и сте създали куп неудобства.

Колкото до колегите ви в бранша, пък и не само, най-вероятно една голяма част от тях ще ви кажат, че клиентът има право, включително и правото да бъде недоволен – от стоката, услугата, обслужването и т.н. Между другото, много съм доволна от количката и бих я препоръчала на всяка майка, която се колебае между изобилието от марки и модели, което има на пазара, но също така бих я посъветвала да си я набави от голям, сериозен сайт за електронна търговия, тъй като така е много малко вероятно да стигне до подобна неприятна полемика. Освен това едно от предимствата на тази марка е двугодишният гаранционен срок, който се предлага, а като основни вносители на марката, в случай на гаранционен проблем, то ще се наложи рекламацията да мине през вас, което ни връща на времето чакане, комбинациите от части на различни колички и лична ангажираност в монтажа им. И да не забравяме – Благодаря за което, оценяваме го!
Моето мнение е, че като голям търговец, представител за България на висок клас детски стоки, включително и извършващ електронна търговия на луксозни такива (както подсказва името на сайта ви – babylux.bg), да обиждате публично клиент е недопустимо и по никакъв начин не оказва благоприятно влияние на имаджа на магазина, фирмата и на вас самите, като професионалисти.

Все пак ви желая успех в бизнес-начинанията ви!

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте!
Казвам се Николай Неделчев и съм управител на фирма ТРИНЕД ООД, която е представител на
TFK GmbH за България.
Предварително искам да се извиня ако прехвърля границите на добрия тон.
КЛИЕНТЪТ ВИНАГИ ИМА ПРАВО.
Да! Съгласен съм.
В нашата дългогодишна работа винаги съм се придържал задължително към това твърдение.
Но, когато клиент си позволи да използва лъжи и некоректни твърдения, започвам да се съмнявам
в истинността на това клише. Точно такъв е случаят  представен от yori_m. Отговорно заявявам,
че всичко написано е една голяма лъжа. Единственото вярно нещо е това, че използвате детска
количка на TFK.
Ще си позволя да представя събитията такива, каквито бяха в действителност.
Правейки избор за покупка на бебешка количка семейството на yori_m се спира на модела
JOGGSTER TWIST в детски магазин в ж.к. Дружба (не в магазин Бейби Нова на ул. Ал. Пушкин 34)
Разглеждайки предоставените им каталози те се спират на модел от каталога за 2012 година,
цвят CSL, който по това време все още не беше доставен в България.
Клиентите бяха уведомени, че този цвят не е в наличност и информирани, че не може да бъде
доставен преди 10.06.2012 година. Тази информация им беше предоставена на базата на
справка получена от фирмата производител TFK GmbH. Тя съдържа точната календарна седмица,
в която всеки цвят излиза от производственият процес и може да бъде предлаган в търговската
мрежа. Никой от нашият екип не би си позволил да обещава доставка до 3 - 4 седмици, когато
такава доставка ще бъде възможна едва след няколко месеца.
Тъй като клиентите държаха изключително много да ползват този модел, бяхме помолени от
управителката на магазина в ж.к. Дружба да им предложим  вариант, който да ги устроива.
Ние предложихме вариант, който устройваше клиентите и те приеха.
За тези, които не са запознати марката TFK искам да направя едно пояснение. Разликата между
JOGGSTER TWIST - 2011 и JOGGSTER TWIST - 2012 година е единствено в дизайна на колелата.беше
Какъв беше варианта?
На клиентите им беше предложено да получат количка с лежащ кош цвят CSL. Ние се ангажирахме да си приберем колелата от стария модел и да ги заменим за наша сметка с колелата
на новия модел, след като получим количката от производителя. Тогава се уточнихме да получат
и седящата текстилна част в цвят CSL за летния вариант. След като се съгласиха с предложеният вариант, клиентите си закупха количката от магазина в ж.к. Дружба. След като са платили количката, колегите от магазина са им предоставили веднага: лежащ кош CSL и рамката на
количката с колела модел 2011 година. Претенциите на yori_m, че не си е получила текстилната
част за летния вариант са смешни. Ние нямахме исканият от нея цвят и затова клиентите се
съгласиха да ползват количката във варианта, който им предоставихме. Количката е била сглобена пред тях и предоставена за ползване и никога на е пристигала на части, нито пък е
била правена замяна на колела.
Когато са предявили рекламация, че колелата на количката скърцат, заявили, че  държат проблема да се острани веднага. Колегите от магазина в ж.к. Дружба ги посъветвали да
доставят количката в магазин Бейби Нова на ул. Ал. Пушкин 34, който е представителен за
марката TFK. Колелата бяха сменени от техническото лице на фирмата за около един час без
никакви проблеми. Твърдението на yori_m, че сме им сложили гуми от друг модел са си чиста
проба лъжа.
И както казва yori_m, най-накрая пристигнаха и останалите части на количката. Това бяха
колелата за JOGGSTER TWIST - 2012 година и седящата текстилна част за летният вариант.
На 18.06.2012 година клиентите бяха уведомени да доставят в магазин Бейби Нова на ул. Ал. Пушкин 34 ходовата част на количката, за да се извърши подмяна на колелата и да си получат
седящата текстилна част цвят CSL. На 19.06.2012 година в магазина пристигнал един господин,
който донесъл ходовата част. Служителката му обяснила, че смяната на колелата трябва да се извърши от техническото лице на фирма ТРИНЕД ООД, което в момента не е в София и да дойде
на следващият ден в 10,30 часа, за да си получи готовата количка. Все пак става дума за смяна
на колела на детска количка с дискови спирачки, за което са необходими инструменти. И става
въпрос за извършване на ремонт в рамките на 24 часа. Магазинът на ул. Ал. Пушкин е търговски
обект, а не сервиз за ремонтна дейност. Още повече, че клиентите не са счели за необходимо
да ни информират кога ще пристигнат с количката, за да подсигурим техническото лице.
И тогава последвало наглото и невъзпитано държание на човека на yori_m, за което не искам
да коментирам. Ще спестя всичките наговорени от него не лицеприятни изрази.
Факта, че yori_m си позволява да дава отрицателни оценки на търговски обект и електронен сайт
за търговия без да е прибягвала до техните услуги, на мен ми говори, че всичките написани от
нея лъжи са тенденциозни и целят да навредят на имиджа ни.
Бих искал да благодаря на yori_m за пожеланията й за успех в бизнес начинанието ни.
Но държа да вметна, че това за мен е бизнес ежедневие, защото съм в бизнеса с бебешки и детски
стоки от 1993 година, и никога не съм си позволявал да работя срещу клиентите си.
Повече няма да взимам отношение по тази тема, защото не считам за нужно да отделям повече
внимание на некоректни драсканици.
Ако има въпроси касаещи качествата на моделите JOGGSTER TWIST, TWINNER TWIST DUO, DOT,
BUGGSTER S и BUGGSTER AIR на TFK ние от екипа на buggy.bg сме винаги на разположение.

С уважение.

Николай Неделчев
управител на ТРИНЕД ООД





 


# 42
  • София
  • Мнения: 44 246
Може ли да кажете има ли възможност за закрепяне върху дот на някакъв кош за новородено?

# 43
  • Мнения: 0
Може ли да кажете има ли възможност за закрепяне върху дот на някакъв кош за новородено?

Може да се монтира само кошница от група 0+

# 44
  • Варна
  • Мнения: 617
Здравейте  Simple Smile
Имам нужда от мнения на ползващи TFK Buggster. Вчера правих проучване за лека и маневрена лятна количка (тъй като комбинирана имаме от каката) за бъдещото бебе, макар, че имам много време още. Харесах си TFK DOT, но ме притеснява здравината на циповете, с които се променя позицията на облегалката. Момичето в магазина каза, че може да се оставят и закопчани до средата ако искам, но мисля, че ще се повредят лесно. Видях, че и на  Buggster-а има същите ципове и въпроса мие, създавали ли са ви проблеми при честото ползване?

# 45
  • Мнения: 4 428
Ползвала съм два Бъгстъра в продължение на поне година всеки - никога не съм имала проблеми с циповете. Всъщност никога не ми е хрумвало, че може да се появи подобен проблем точно с тях  newsm78 Защо мислиш, че ще им стане нещо?

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile
Имам нужда от мнения на ползващи TFK Buggster. Вчера правих проучване за лека и маневрена лятна количка (тъй като комбинирана имаме от каката) за бъдещото бебе, макар, че имам много време още. Харесах си TFK DOT, но ме притеснява здравината на циповете, с които се променя позицията на облегалката. Момичето в магазина каза, че може да се оставят и закопчани до средата ако искам, но мисля, че ще се повредят лесно. Видях, че и на  Buggster-а има същите ципове и въпроса мие, създавали ли са ви проблеми при честото ползване?

Всички ципове при количките на ТФК са на марката YKK и са качествени и здрави, но за всеки случай имат и 1 година гаранция. Simple Smile

# 47
  • Варна
  • Мнения: 617
Не знам защо реших, че с циповете ще имам проблем  newsm78. Може би защото количките, които съм ползвала са били на друг принцип. Замислих се, какво ще се случи, ако се развали...на кофти място е и трудно ще се смени. Явно, защото покрива другите ми изисквания и не мога да се примиря, че не откривам недостатъци  Laughing. Останах очарована колко е "пъргава" (а бях тръгнала да гледам други две колички, които така и не видях на живо, защото ги нямаше, въпреки, че в сайта на "Сладури" бяха налични). В крайна сметка се оказах почти влюбена в Дот-а  Grinning.
 Благодаря за мненията  Hug, ще следя все пак и за отрицателни отзиви де  Simple Smile.

# 48
  • София
  • Мнения: 95
Здравейте, интересувам се може ли на бъгстър ес да се постави кош за новородено, различен от оригиналния на те еф ка?

# 49
  • Мнения: 4 428
Здравейте, интересувам се може ли на бъгстър ес да се постави кош за новородено, различен от оригиналния на те еф ка?

Аз ползвах кош за новородено на Куини Дрийми. С адаптерите за Макси Кози  Peace Но това беше преди 2год някъде. Но предполагам, че и сега е така.

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте, интересувам се може ли на бъгстър ес да се постави кош за новородено, различен от оригиналния на те еф ка?

Здравейте,
Няма такава възможност. Количката може да се ползва с кошници от група 0+, но не и с кошове за новородено различни от тези на ТФК.

# 51
  • София
  • Мнения: 95
Здравейте, интересувам се може ли на бъгстър ес да се постави кош за новородено, различен от оригиналния на те еф ка?

Здравейте,
Няма такава възможност. Количката може да се ползва с кошници от група 0+, но не и с кошове за новородено различни от тези на ТФК.
Благодаря Ви за отзивчивостта! Бихте ли ми казали има ли съществена разлика в големината на коша за новородено, който е и столче за кола и стандартния кош.

# 52
  • Мнения: 11
Здравейте момичета аз имам TFK buggster S и съм адски доволна много е лека маневрена и на дъщеря ми е много удобмо та така да си доида на мисълта искам да си купя двоини колела за бъгстара че искам да разнообразявам та ако има някоя мама от вас и не ги ползва и смята да ги продава да ми пише на личните много ще съм благодарна   bouquet

# 53
  • Мнения: 4 428
Да ти кажа, не е добра идея да си купуваш двойните колела  Wink Аз ги имах. Вярно беше преди време, сега не знам как са. Но с двойните колела, количката ставаше неузнаваема - много "спъната", неманеврена и вървеше някак "тежко"  Rolling Eyes На мен ми свършиха работа единствено, като ползвах кош за новородено. Тогава тежестта в предната част на количката от дължината на коша, се усещаше неприятно. С тези двойни колела, количката стана доста по-стабилна. Но това беше единственият плюс. И като се има предвид, че коша го ползвах малко повече от месец, особена полза нямаше и от колелата  Crazy

# 54
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Някой продава ли си чувалчето за крака?Благодаря.Някакъв алтернативен вариант има ли?

# 55
  • Мнения: 4 428
Някой продава ли си чувалчето за крака?Благодаря.Някакъв алтернативен вариант има ли?

Всякакво чувалче става. Но това на ТФК е хубаво, защото има капси, с които се закрепя към количката и не се смъква.
Друг супер вариант е чувалчето на Джейн/Хане  Peace Страхотни са техните чувалчета, най-добрите просто! Имах тяхно по едно време, но ми го откраднаха  Sad Супер топло и може да покрие дори и вече попораснало бебе над годинка до носа зимата  Crazy Широко и удобно. Него също го закрепях към корпуса на количката, защото има връзки. Малко по-скъпо е, но си заслужава всеки лев  Peace

# 56
  • Мнения: 1 668
Трябва да купя Бъгстър за подарък. Телефона на сайта на бейби лукс дава свободно... Гледам, че хората, които са писали в темата не са активни от 3 месеца...
Та ако някой знае откъде мога да я взема количката веднага ще съм благодарна, че да не се разходя до Павлово и да разбера, че магазина е затворен  Mr. Green.
И ако някоя промоцийка някой е мяркал няма да се разсърдя да метне линк

# 57
  • Мнения: 13 512
ne, ne е затворен магазина в Павлово. Фирмата беше и на изложението Бебемания преди няколко дни, така че явно само са си сменили номера  може би.
Новината е,че догодина Дот ще имат кош за новородено  и тогава ще е страхотен избор при ллеките колички!

# 58
  • Мнения: 0
Трябва да купя Бъгстър за подарък. Телефона на сайта на бейби лукс дава свободно... Гледам, че хората, които са писали в темата не са активни от 3 месеца...
Та ако някой знае откъде мога да я взема количката веднага ще съм благодарна, че да не се разходя до Павлово и да разбера, че магазина е затворен  Mr. Green.
И ако някоя промоцийка някой е мяркал няма да се разсърдя да метне линк

Здравейте,
Магазина работи и телефона е актуален.

# 59
  • Мнения: 1 668
Добрах се до последния малинов бъгстър. Много съм доволна. Благодаря на отзовалите се

# 60
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Малко не по темата ама продавам оранжев кош за новородено на Бъгстър с адаптери.Цена 80лв.Ползван е само 2 месеца.

# 61
  • Мнения: 221
Някой има ли покривалото за крака? Ето това: http://www.bebelandia.bg/product/18596/tfk-pokrivalo-za-kraka-za … ggster-s-air.html Много се чудя дали да го взема, а няма къде да го видя ... дали ще върши работа  newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 592
Някой има ли покривалото за крака? Ето това: http://www.bebelandia.bg/product/18596/tfk-pokrivalo-za-kraka-za … ggster-s-air.html Много се чудя дали да го взема, а няма къде да го видя ... дали ще върши работа  newsm78
Ако мислиш да го ползваш вместо чувал, няма да ти върши работа. Остава много голямо разстояние между него и детето. Става да пази от вятър и донякъде от дъжд. Иначе чувал и покривало е най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт