Лакове за нокти - тема 39

  • 47 878
  • 713
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 74
Ноарче, вчера бях, но ми казаха, че в понеделник или вторник ще получат козметиката на Шанел.
Дени, направо разоряване ще си е като ви чета, смятах да взема само Перидот, а то ...  Sad

Значи, то това е малко off-topic, ама... Новите неща са доста силни: тези кремообразните сенки Illusion D'Ombre са страхотни, новите матови червила също, 6 нови лака и един матов топ, хубава четворка сенки, глосове... Просто е ужасно...
От червилата има едно, което се допълва идеално с Rose Exuberante, едно което е точно за Pirate... Абе... Ти трябва да влезеш там с осмирителна риза, подсилени белезници и карта, занитена за портмонето, иначе не знам направо какви ще ги свършиш... А заредят ли и Диор направо по-добре недей да ходиш... Hug  bouquet

# 511
  • София
  • Мнения: 90
За "пепелта от рози" този който се вижда между лилавичкия и синия е точно такъв цвят и е страхотен..незнам дали ще "бабее" , но е евтин вариант на Чайната например  Simple Smile
За номер - не го помня, но ако има интересуващи се утре мога да погледна  Wink

оо да ако може Praynig Hug

# 512
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Ноарче, вчера бях, но ми казаха, че в понеделник или вторник ще получат козметиката на Шанел.
Дени, направо разоряване ще си е като ви чета, смятах да взема само Перидот, а то ...  Sad

Значи, то това е малко off-topic, ама... Новите неща са доста силни: тези кремообразните сенки  ....
Говори ми, говори....  ooooh! ooooh! ooooh!

# 513
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А като се има предвид коледната колекция, мисля че трябва да събираме пари от сега  Mr. Green

# 514
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Oooo Шелби, много си лоша. Този тъмния ме грабна и то много.  Heart Eyes
А по светлосиния, този който показа днес в едно ревю ли е, че ми изглежда по различен цвета ? Хареса ми също каки-калния между двата тъмносини.  Heart Eyes

# 515
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 960
И мене ми харесаха тия флормари .

# 516
  • Мнения: 5 114
Лу, аз само в един мол си ходя и не знаех, че само там го има, набил ми се е в главата и съм решила, че и на други места го има  Laughing

Моля ви момичета, препоръчайте ми някой лак цвят тютюн, каки, маслини( всякакви)... нещо такова ми се носи  Mr. Green

# 517
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

# 518
  • Мнения: 4
Oooo Шелби, много си лоша. Този тъмния ме грабна и то много.  Heart Eyes
А по светлосиния, този който показа днес в едно ревю ли е, че ми изглежда по различен цвета ? Хареса ми също каки-калния между двата тъмносини.  Heart Eyes
Този който е сниман самичък е този който на мен ми харесва - 431 / http://i1098.photobucket.com/albums/g367/gunesin_kizi/flormar_43 … _lacivert_oje.jpg /. А този най в дясно е 433 / не му намирам никакви ревюта/ и е металическо тъмно синьо. А пък този синия  който е до лилавия за мен е 1:1 със синьото на Лотрек... Какитата и на мен най - много ми допадат и мисля да и взема и двете  Simple Smile

# 519
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Oooo Шелби, много си лоша. Този тъмния ме грабна и то много.  Heart Eyes
А по светлосиния, този който показа днес в едно ревю ли е, че ми изглежда по различен цвета ? Хареса ми също каки-калния между двата тъмносини.  Heart Eyes
Този който е сниман самичък е този който на мен ми харесва - 431 или 432 беше. А този най в дясно е 433 / не му намирам никакви ревюта/ и е металическо тъмно синьо. А пък този синия  който е до лилавия за мен е 1:1 със синьото на Лотрек... Какитата и на мен най - много ми допадат и мисля да и взема и двете  Simple Smile

Ясно, благодаря много за разяснението. Можеш ли да попиташ за http://3.bp.blogspot.com/-WnCB1ng6bKA/Tht0EBENF8I/AAAAAAAAAh8/4r … q3_s0/s1600/4.JPG Флормара (М126) приятелката си, понеже като го търсих, го нямаше на палитрата.  newsm78 Embarassed

# 520
  • Мнения: 4
Oooo Шелби, много си лоша. Този тъмния ме грабна и то много.  Heart Eyes
А по светлосиния, този който показа днес в едно ревю ли е, че ми изглежда по различен цвета ? Хареса ми също каки-калния между двата тъмносини.  Heart Eyes
Този който е сниман самичък е този който на мен ми харесва - 431 или 432 беше. А този най в дясно е 433 / не му намирам никакви ревюта/ и е металическо тъмно синьо. А пък този синия  който е до лилавия за мен е 1:1 със синьото на Лотрек... Какитата и на мен най - много ми допадат и мисля да и взема и двете  Simple Smile

Ясно, благодаря много за разяснението. Можеш ли да попиташ за http://3.bp.blogspot.com/-WnCB1ng6bKA/Tht0EBENF8I/AAAAAAAAAh8/4r … q3_s0/s1600/4.JPG Флормара (М126) приятелката си, понеже като го търсих, го нямаше на палитрата.  newsm78 Embarassed
Дам .Утре ще я питам.Ето още едно линкче : http://i1098.photobucket.com/albums/g367/gunesin_kizi/flormar_433_431_430_429.jpg

# 521
  • Мнения: 31 420
А като се има предвид коледната колекция, мисля че трябва да събираме пари от сега  Mr. Green
О тя ако е само тази коледна.... А Диор, а Герлен, а Мас? Crazy

# 522
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732

Благодаря отново. Значи 429 и 431 са моите цветове.  Mr. Green

# 523
  • София
  • Мнения: 74
А като се има предвид коледната колекция, мисля че трябва да събираме пари от сега  Mr. Green
О тя ако е само тази коледна.... А Диор, а Герлен, а Мас? Crazy

Ааа, не.. Naughty Не мога повече, обявявам бойкот....!  #Cussing out

А МАК пускат нова другата седмица.... ooooh! Tired

# 524
  • Мнения: 26
Франкенполиш:

Общи условия

Активация на акаунт