Обичате ли си ЛС-тата?

  • 2 371
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 401
Покрай почистването си попрегледах ЛС-тата и се позабавлявах искрено.  За стогодишния ми стаж тук съм получила само неколцина (и за моя изненада:-) )неприятни посланийца, които съм забърсала и забравила.  Сърце не ми дава да забърша другите..
Споделете, ако искате и за вашите ЛС-та.  Не е задължително да се лигавим в темата.  Wink

# 1
  • Мнения: 15 619
Да, затова кутията ми все пълна стои.  Повечето ме разнежват и усмихват.

# 2
  • Мнения: 7 837
Наскоро пак забелязах, че са вдигнали лимита, иначе и моята кутия беше почти пълна. Някои са още от 2004  Simple Smile
Пазя дори и някои негативни и аз не знам защо. Те с в пъти по-малко, естествено. Сега отворих напосоки и изникнаха доста положителни спомени.
Имам и двама човека, включени в бан опцията. Не знам, дали те могат да ми пращат, но поне аз не ги получавам.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 370
Неприятни май почти не съм имала, но получавам мнооого, и трия много.
Май нямам сантименти чак към ЛС-тата. newsm78

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 574
ЛС, май това най-много ме радва във форума. Нищо не трия, освен ако не се налага от лимита.
Когато се отказах от титлата модератор, помолих да ми се запази лимита на личните съобщения. Е, не се случи, предполагам чисто технически, но все тая.

Да, обичам.

# 5
  • Мнения: X
Чак да ги обичам и да си ги препрочитам със сълзи на умиление, не. Всички, които са ми писали и смятам, че ще ми е приятно да си ги припомня, мога да ги открия и по телефона или да им напиша е-мейл.

# 6
  • Мнения: 654
Много ги обичам.
Но съм запазила само две които се отнасят за Виктор/брат на Мартина/.
Имаше нахлуване в темата от човек които не ми хареса.
Искаше да каже нещо,пък го премълчаваше.
Разменихме няколко ЛС и реших да пазя неговите.

Винаги изтръпвам от вълнение когато се появи прозорче.
Но ги трия след време,защото не поддържаме връзка с подателите и не искам един ден да се изкуша и да им пиша.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами не. Трия през определени периоди от време, защото после се задръствам и нищо не мога да открия. Благодарение на триенето, разбира се, пак нищо не мога да открия Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 15 485
  Като станат 100 , започвам да разчиствам, но винаги чета всички, за да не изтрия нещо, което ми трябва. Общо взето трия по-новите, пазя си по-старите.Пазя няколко много стари.

# 9
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Много си обичам ЛС.Изтръпвам ,когато видя ,че имам ново! Blush

# 10
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Разправят, че най-ценното нещо, предлагано от купувача, при продажбата на някой продукт - стелки против мазоли, хотелска нощувка или телевизор - е личното отношение към потребителя.
Правилното лично отношение е това, което дава стойност на какъвто и да е продукт, което прави разликата с подобните му.

Та в тия кутийки за ЛС си имаме малки или по-големи порции от това - порцийки лично отношение.
Обичам моята си.

Замисляли ли сте се, че във форума сме наречени неслучайно потребители?
Потребителите искат винаги да има  лично отношение. Често пъти - каквото и да е.

# 11
  • Мнения: 22 473
Брех....чак да си обичам ЛСта. ))) Струва ми се вече пълно безумие. )

Получавам доста, периодично се налага да трия. Изобщо не ги и поглеждам. Което е било важно, като някакви координати, телефони и др. такива съм го записала отдавна.
Отдавна спрях да съм сантиментална и не пазя нищо.

# 12
# 13
  • Мнения: 6 998
И аз трия рядко. На някои много се радвам. Пазя си такива за рожден ден и Коледа от преди 100 години, щото съм нарцис и ме кефи да виждам как някои мои любими потребители са се сетили за мен  Blush Mr. Green

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз си пазя всички лични. Запазвам си ги на компютъра с Файл-сейв.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 345
Ми,аз нямам такива,кво да обичам?

# 16
  • Мнения: 2 401
Ей сега ш' ти пратя едно.  

Я!  Shocked  Сега виждам, че лимита ми изведнъж се удвои. Това като бонус за арната темичка ли да го считам?

Последна редакция: пн, 29 авг 2011, 23:28 от минзухар

# 17
  • Мнения: 984
Имам няколко от "дълбоко замразени" дето за нищо на света не бих ги изтрила. Те са не просто ценни, те са бисери на форумската мисъл.
Имам и такива, които са ми ценни заради добрия дух или новини, които съдържат - тях също не бих изтрила.
Понякога разчиствам другите.

# 18
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
...Отдавна спрях да съм сантиментална ...
Не бива, не бива. Толкова млада и красива, пък без сантимент...

ЛС са малки знаци внимание, рецензия за форумски пърформанс. Окуражават, помагат, насочват, независимо от текста си.

# 19
  • Мнения: 10 547
Не, но ме мързи да ги трия.

# 20
  • Мнения: 4 892
Ей, накарахте ме да си погледна ЛС-тата. Не съм от форумните обитатели, които са плодовити от към ЛС /и в двете посоки и да пишат, и да получават/, но си имам и все са мили и много на място писани. Всичките ме радват. Аз затуй се чудя на страховити ЛС, за които само съм чувала, слава Богу не съм виждала.
Оказа се, че си обичам ЛС-тата.  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 448
Ами и да искам няма как да запазя всички, все в един момент кутията се пълни и се налага да избирам кое да махна. 
Имам любими естествено.  Simple Smile

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма проблем да се запазят всички на компютъра. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 585
Чак да си ги обичам не бих казала...
Неприятни не съм получавала, слава Богу, или ако съм имала такива очевидно съм забравила   Thinking Приятните също не са много - само 1-2 пъти ми се е случвало да ми пише някой просто така, защото съм му много симпатична  Mr. Green Обикновено ЛС-тата ми са по повод някоя дискусия за да не се оспамва темата, но обикновено са абсолютно прозаични с цел взаимопомощ, а не сладки приказки. Въпреки това обаче в периода когато бях по-активна във форума ми се е налагало почти всеки ден да си чистя кутията поради запълнен лимит. Идея си нямам с кого и какво толкова съм си писала...

# 24
  • София
  • Мнения: 35 200
Е, Дъждец, писали сме, писали сме.... Laughing
Пазя си някои, повечето не Peace

# 25
  • Мнения: 17 546
Ти па, минз, чак да ги обичам! Laughing
Имам си 56 ЛС-та дето почти не мърдат като брой от пощата. Някои от тях са с важно инфо и си ми трябват, т.е. ползвам си ЛС като тефтерче. Други са ми ... сантиментални, да речем, щото като ги получих ми биде казано, "пази ми ги", въпреки, че сигурно подателя вече не помни заръката. Трети са ми легендарни, така да се каже, щото са ми от замразени, вечно баннати и други подобни форумски елементи, които отдавна са в небитието  Mr. Green Абе сигурно трябва да направя ревизия скоро, чак па 56... егати! И на мен ми се виждат множко Thinking А, има и някой и друг адрес между тях, ще трябва да го препиша в адресната книга и да го съкратя от ЛС. Ще ги намаля, да.

# 26
  • Мнения: 81
Пазя няколко ценни съвета от разни каки. Както и няколко пожелания да вървя на ... на много далече си. Последните ми напомнят, че този форум, макар и розов, има зъби.   

# 27
  • Мнения: 11 958
Пазя рецепти, снимки, практически съвети за определени места за почивка и други полезни неща.

# 28
  • Мнения: 170
Имам известен сантимент към ЛС-тата си. Получавала съм много мили такива, дори от потребители с които сме спорили в разни теми, на лични обаче всичко добива съвсем друг израз и разбираш, че спора е бил напълно излишен.  Дала съм и съм получила помощ пак на ЛС по теми свързани с форума и извън него. Единствените обидни ЛС-та, които съм получавала бяха от Марадона по времето, когато се драчехме с него. Спря, защото обявих на всеослушание, че ми е писал, не, че му пукаше, но повече не писа. Peace Не му останах длъжна, но беше максимално тъпо. ooooh! Пазя си ЛС-тата, но лимита ми не е голям (според броя на постовете) и изтрих доста, пазя си най хубавите според мен. Wink

ПП Хърмаяни Hug Wink, даааа Peace....уф, радвам се, че няма да има нужда да разчиствам отново...не обичам да си трия ЛС-тата.

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 09:54 от Tumba_lumba

# 29
  • Мнения: 2 931
От късно снощи, лимитът ти е двоен, Тумбе.  Grinning
И аз пазя почти всички ЛС в пощенската си кутия, тук стоят тези които са ми най-мили.

# 30
  • Мнения: 227
За обич е трудно да се говори.
От две години си ми  стоят на 23 WinkАз съм по-скоро от четящите потребители...
Важни са ми. Писаха ми хора, с които споделяхме обща тревога покрай заболяванията на децата ни. И едно ми е много ценно. От една потребителка(от старата гвардия тук Grinning),която първа ми писа и която аз много обичам да чета.

п.п. не съм стокър Mr. Green

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Пазя ги, като тетрадки от училище.

# 32
  • София
  • Мнения: 15 485
  Oхх, имах едно, много цветущо, в което ме хранеха яко, само защото попитах момичето на колко годинки е.А я попитах, защото пишеше с  грешки, всяка дума поне с три грешки и си мислех,че е някое малко детенце, което едва се е научило да пише. После се оказа 36 годишна жена. И понеже не и отговорих на ЛС-то, ми беше писала и в една от темите в които пишех, че малко съм била ъъъ "такова.. тази нощ", но си пишеше другата думичка, с е.

# 33
  • Мнения: 2 161
Аз нямам много съобщения. Няколко много приятни и три гадни. двете от ягодка и едното от някакви сидеровибг.

# 34
  • Мнения: 3 818
Имах две, които ги пазих дълги години, от една потребителка, която отдавна не пише, първото беше много мило, второто ме разсмиваше винаги, когато го погледнех, изтрих ги без да искам наскоро, много ме е яд.
Иначе трия редовно, защото ми се препълва кутията, но винаги изпитвам вълнение, когато изскочи прозорецът с уведомлението Grinning

# 35
  • Мнения: 322
Когато съобщенията от БГ-мама достигнаха над 3000 в пощенската ми кутия си изключих функцията за мейл при получено ЛС  Blush В някакъв момент имах много повече получени (и изпратени) ЛС, отколкото постинги във форума  Crazy, но причината е, че с една съфорумка на практика чатим на ЛС, вместо в скайп  Flutter

Много обичам да получавам ЛС и си пазя доста от съобщенията, тази сутрин останах приятно изненадана от удвоения лимит  Peace

В кутията си имам запазен и музикален поздрав от авторката   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 15 485
  Съобщенията съм изтрила, но намерих последното и мнение, писано за мен  Joy:

на първто ли4но съобштение се осъмних 4е си злобна лелка ама сега ве4е се убедих   bouquet ТАИНА и каква е твоета таина 4е си злбна и застарявашта лелка без работа която се 4уди с кои да се заяжда    като 4ета твоите постове все ме навява мисълта 4е си някоя кисела селянка аз поне имам оправдание от навършени 30 години 20 съм живяа в 4ужбина а твоето оправдание какво е междодругото да под4ертая първите 10 не последните

  А аз само я попитах на колко годинки е, и като ме попита защо питам и казах,че с грешките ,които прави  съм я помислила за дете. На 30 била, не на 36...

# 37
  • София
  • Мнения: 23 107
Обичам да получавам ЛС, но винаги изтръпвам, ако са от непознат или пък от старо куче във форума. Най-мило ми стана от ЛС за 8-ми март от мацки, които ми симпатизират, а аз така и не съм знаела.

Иначе само веднъж съм получавала съобщение с обидни квалификации, въпреки че не ги приех много вътрешно  Mr. Green Ми тъй де, не смятам, че наистина съм проста, та да се засегна.

Пазя си и едно ЛС, в което съфорумка предварително ми съобщава и честити, че детето ми е прието в градина, преди да са излезли официалните списъци  Grinning То ми е любимо!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мили са ми. Heart Eyes
Неприятни такива не съм имала Thinking

Общи условия

Активация на акаунт