Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 872
  • 715
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 130
Запис!
Аз имам проблем с едната гърда от снощи, половината е твърда и боли като я пипам. Правя топли компреси, масажи, цедя често, но няма ефект. Много ме е страх да не стане зле положението и да не мога да кърмя. Сега съм сложила шише с топла вода и пак ще пробвам да цедя, но тя не пуска нищо.

Лека вечер!
Опитай с листа от прясно зеле,мен това ме спаси- вечерта увиваш цялата гърда без зърното с листа от зеле,слагаш сутиен и си лягаш,на сутринта листата са омекнали и гърдата е отпушена. Simple Smile

Днес по обяд се оправи, но мерси за съвета, ще го имам в предвид за напред.
Цяла нощ слагах бутилка с топля водя и цедях, сутринта в 7,30 ч. Павел сука от "болната гърда" и все още беше твърда, но след това когато станахме към 9,30 ч. вече беше ОК
Павел все още не се обръща, седи на една страна от време на време и после пак по гръб, но пък иначе е много контактен, смее се много и с глас. Миналият ден го заведохме на ортопед най-накрая - всичко е ОК. Сестрите в болницата се спираха, за да му се радват, а той само им се хилеше  Heart Eyes
Преди месец си взех направление за гинеколог и още не съм отишла, а то вече изчете, много съм несериозна.

# 61
  • Мнения: 14
Йо.

Мда, трябваше вече да пътуваме към морето, ама... друг път. Нещо се объркаха резервациите и днес цял ден не може да си харесаме друг хотел... или по скоро харесваме, ама те - пълни. Това е то - криза, беднотия до шия, цените  #Crazy #Crazy, а хотелите фул...

Както и да е - ще пробваме утре да тръгнем... а дано, че мъж ми вече така и е набрал на таз почивка, че аз ще го отнеса Sad

Марте, римите отново са на ниво. Не знам как, но тези за Луси най ти се получават - явно тя ти е музата.

Луси, пита за ника ми... ми аз не съм разказвала, защото няма нищо за разказване Simple Smile На времето сестра ми ми викаше Люфис (от Люба) и така остана (а при изписването предпочетох "ju" пред "yu" и така). И сега с този ник съм лесно откриваема в Интернет - ползвам го навсякъде. Но най-готиното е, че сега всичките ми приятели ми викат я Люфи, я Люфис... та се познава кръгът от "trusted ppl"...

БТВ замисляли ли сте се как чичо GOOGLE се меси в личния ни живот... където и каквото да напишеш в Интернет, то оставя някаква следа и в един момен изскача като скрита лимонка...

БТВ2 Дани е добре кат го нося на ръце. Вече стегнал е багажа и приготвил се за плажа. Grinning Grinning Grinning 

Лека

# 62
  • София
  • Мнения: 2 817
Днес може би щеше да има шанс да подремна малко повечко, тъй като Съни не се събуди в 7, ама в 7 и 15 усетих мокро петно под себе си, скочих, махнах чаршафа (по-точно го дръпнах настрани, та да стигна до тапицерията, че ММ си лежеше и като казах: "Ма*ка му!" и той стана и гледа към бебето и "Какво става! Какво става?" - Е, естествено докато му обясня, че "Ма*ка му" по никакъв начин не е и не може да е свързано със Съни, тя също се събуди!  Crossing Arms
След това почнах да търкам дивана (ние спим на разгъваем диван - от тези, които се спи директно върху дивана, тапицерията). И реших да потърся в нета как да го почистя и намерих някаква стара тема в BG Mamma, където препоръчваха Vanish, Megglio, Spot, сода, домашен сапун, кислородна вода и не знам какво още. По принцип в миналото с Vanish не съм имала особен успех в петната и реших да пробвам първо с Meglio - стана!  Grinning Оставих го точно за 2 минути с препарата и се изчисти от раз! Обаче диванът не е пран от около година някъде, та май ще остане петно, ама сега няма да го пера целия - след 2 седмици, преди да заминем за Трявна - тогава ще го изпера!

jenajena, а нее, не е вярно! Всичките тези сериали сме ги гледали с ММ или аз сама плюс още сигурно поне 10-15 - и това в рамките на 5 години!!! (просто сме по-редовни в гледането на сериали, отколкото в  luvbed  Embarassed) Ама, ако ми беше наблизо Елфичка с удоволствие бих се пльоснала на дивана до нея да ги гледаме на нейния ГОЛЯМ екран!  Joy

ljufis, къде искате да ходите на почивка? Може да успея да помогна (по принцип винаги съм успявала да се справя с така на пръв поглед невъзможната ситуация: липса на места - просто съм прекалено упорита и още толкова инат Blush hahaha). А и като ми кажеш примерно и какви изисквания имаш към условия в хотела, отдалеченост от плаж, център примерно, цени... Все пак ако търсим и двете вероятността да намерим е по-голяма, нали?

# 63
  • Мнения: 9
ДУ и от нас! Момичета тази нощ моя хубостник ме разби събуждаше се на всеки час и съм  smile3507 smile3507 smile3507 smile3507 как ще изкараме днес просто незнам и татето ни е на смяна.
Сега е в шезлонга на пода до мен, люлея го с крак докато пиша Grinning, заспа точно за 15 мин и се събуди да ака, а сега се кокори все едно е спал цял ден, вика , кара ми се че не му обръщам внимание!
Момичета много съм крива напоследък не давам на друг освен на мъжа ми да държи детето, а пък свекито направо ми бърка в .......да ви казвам къде като дойде да му се радва и да му говори, мноогоооо ме дразни! Чак съм изненадана от себе си, такава ревност, такова нещо не ми се е случвало никога Embarassed Embarassed и ММ смай ми е малко сърдит заради отношението към майка му, въпреки че гласно не съм го изразила, ама то понякога ми личи.
После пак, че стана непоносим smile3514

# 64
  • София
  • Мнения: 2 817
sladur, нормално е - аз съм същата - не мога да понасям лигавенето на свеки около малката, но за сметка на това аз си я лигавя, а и майка ми също не ми пречи чак толкова като се лигави около малката...  Rolling Eyes Чуждото си е чуждо....

# 65
  • Мнения: 9
menyanthe, права си чуждото си е чуждо, явно преди да се роди не съм и обръщала внимание толкова, но сега издивявам, а тъпото е, че занапред ще става и по-зле с порастването на малкия и ,,съветите" й как се гледат деца.

# 66
  • София
  • Мнения: 153
А ДД и от нас! Laughing Laughing
Като ви чета -започвам да се притеснявам сериозно: нали аз ще бъда (живот и здраве) свекърва на квадрат, та с този дълъг език големи ядове ще бера! Mr. Green
Иначе, аз страдам от обратния проблем- свекърва ми е починала (а много бих искала да я познавам), а с майка ми хич не се разбирам и децата почти не и поверявам Sad
menyanthe Абе, те сериалите край нямат, ами я се захващайте за  luvbed, че да направите едно другарче на малката сладурка! Peace
ljufis Определено Луси ми е първоначалната муза- не знам защо, но тя ме провокира да започна newsm78 .Колкото до морето-казвай къде искаш да помагаме! Peace

# 67
  • Мнения: 660
menyanthe, права си чуждото си е чуждо, явно преди да се роди не съм и обръщала внимание толкова, но сега издивявам, а тъпото е, че занапред ще става и по-зле с порастването на малкия и ,,съветите" й как се гледат деца.

Много си права! По-зле става. Twisted Evil И аз много се дразня на свеки, защото е ужасно обсебваща с Рая /Нико още не го е виждала на живо/. Детето се дърпа тя налита да го целува и мачка и последния път се скарах, че не е нужно да я тормози с прегръдки и директно ѝ казах да я пусне. Изгледа ме, ама я пусна и от тогава само гледа да я мачка като не съм в стаята, но аз пък не изпускам Рая от поглед като е баба ѝ там. Майка ми не си позволява да натрапва милувките си на детето, ако иска Рая я гушка, ако не - не. Та и аз съм в чуденка как ще я изтрая 3 седмици в София. ooooh! Добре, че едната седмица от тези 3 ще сме в Пловдив при нашите. Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 2 817
jenajena , а не - аз повече няма да раждам! Аз още не мога съвсем напълно да се възстановя, а и за нищо на света не бих минала отново през това!  Naughty Следващото/ите ще си го/ги осиновявам! Не е за мен това!!! Аз първите 2 седмици не можех да се движа от болки, 2 месеца не можех да седя, още не съм се престрашила да използвам тампон, защото ми е неприятно и все още ме боли от подобни неща... Не, не! Раждайте си вие колкото си искате, ама без мен!  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 23
jenajena , а не - аз повече няма да раждам! Аз още не мога съвсем напълно да се възстановя, а и за нищо на света не бих минала отново през това!  Naughty Следващото/ите ще си го/ги осиновявам! Не е за мен това!!! Аз първите 2 седмици не можех да се движа от болки, 2 месеца не можех да седя, още не съм се престрашила да използвам тампон, защото ми е неприятно и все още ме боли от подобни неща... Не, не! Раждайте си вие колкото си искате, ама без мен!  Crossing Arms

ай, ай, ай  newsm12

# 70
  • Мнения: 1 130
sladur, нормално е - аз съм същата - не мога да понасям лигавенето на свеки около малката, но за сметка на това аз си я лигавя, а и майка ми също не ми пречи чак толкова като се лигави около малката...  Rolling Eyes Чуждото си е чуждо....
Това все едно аз съм го писала Simple Smile

# 71
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
jenajena , а не - аз повече няма да раждам! Аз още не мога съвсем напълно да се възстановя, а и за нищо на света не бих минала отново през това!  Naughty Следващото/ите ще си го/ги осиновявам! Не е за мен това!!! Аз първите 2 седмици не можех да се движа от болки, 2 месеца не можех да седя, още не съм се престрашила да използвам тампон, защото ми е неприятно и все още ме боли от подобни неща... Не, не! Раждайте си вие колкото си искате, ама без мен!  Crossing Arms

ай, ай, ай  newsm12

След две-три години пак ще си говорим.Може и повече, желанието да гушкаш бебе не изчезва .

# 72
  • Мнения: 32


бърза усмивка от нас Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 669
Привет от Румъния:) Ние сме вече в Синая и чакаме малката да се събуди, за да излезем навън:)
Хоупсън - не се тормози с такива мисли изобщо, никой не може да замени майката за едно детИ.
Луси -  Hug
Къщичке - малката е страхотна! Heart Eyes
Хайде, нямам време, усмихната вечер!!!

# 74
  • София
  • Мнения: 75
Марта, супер си! Продължавай с римите!

Трябва да събирам и аз багаж, ама така ме мързи днес, че не мога да гледам. Пак ще събирам по нощите.
Подариха ни ваучер за фотосесия и вчера ходихме да потормозим детето, ама много задушно беше в това студио и не се задържахме много. Снимки след като се върнем, евентуално.
Дали около Разлог е по-студено отколкото в София??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт