Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 885
  • 715
  •   1
Отговори
# 645
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Много готини дрешки! И аз нямам търпение да идва вече Коледа! То като се развали времето и каво друго остава  Mr. Green Да я облека като джудже  Laughing
Вчера ходих на срещата на класа. Нахраних малката и тръгнах. Прибрах се и тъкмо се оправих и влизам в стаята и тя ококори еееееееееейййййййй такива очи  Shocked Като по часовник. Всичко хубаво, но не ги затвори цяла вечер. От 00:30 до 2:30 я изтърпях. То не беше говоре, гукане, обръщане (вече от 3 дни се обръщаме от гръб по корем и само това правим  Laughing ) Най-накрая не изтърпях и като лоша майка заспах, а нея я оставих да прави каквото си иска  hahaha И понеже я бях взела на спалнята при мен и бяхме само двете, познайте какъв сън имах. Това чудовищенце само се събуждаше, риташе ме, не иска да спи, не иска да яде, само да й говоря. Така през 1 час. В 3:30, в 4:30, в 5:30, в 6:30 и най-накрая заспа... до 8:00ч.  Crazy Сега съм като ранен самолет из вкъщи. Да не е някое пълнолуние пак  ooooh! Сега майка е при нея, аз малко да си почина.

Да се почерпите, днес Елито стана на 4 месеца  Heart Eyes Как минава времето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ДАВИД, МАРИСА, МАРИО И ДЕА!!!

# 646
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ЕЛИ ,ДАВИД, МАРИСА, МАРИО И ДЕА !!!
Бубе много яки дрехи  и тоя скункс много готин:)
Аз опухах 100 лв в АСДА онзи ден,сега чакам да пристигнат-там толкова много неща купих за тия пари,а вчера във Висвиталис за 50 лв си излязах с 5-6 бодита(едното вече има дупка на единия шев) и един малък пеещ заек Sad
Мариела и днес след яденето в 7ч дремна едвам 30 мин, а я приспивах цял час.Яко я сърбят венците,защото дъвче бибероните и дори новите им напука и разшири дупките отпред и сега като яде се дави...аз ще се разоря само от купуване на биберони  newsm78 Money

# 647
  • Мнения: 22
Добър ден!
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ЕЛИ ,ДАВИД, МАРИСА, МАРИО И ДЕА !!!

Наистина дрешките са страхотни......... То верно шопинг-ът си е болестно състояние. Но за бебешки дрешки си е направо......... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да ви разкажа и аз на две на три как е при нас. В общи линии тези почивни дни се размазах. Още от първия та май до последния все нещо се прави..... Вчера от сутринта се започна якото чистене и подреждане, тъй като изместихме Максим в другата спалня да спи сам. Съответно да не ви казвам от 10ч, когато го връчих на майка ми за разходка, до 13ч, когато се върнаха да яде, за какво чудо ставаше на въпрос. Съответната спалня я ползвахме за склад, всичко което не знаехме къде да сложим, беше там. Та подреждането и мъкненето беше отвратително.
Та по същество...първата нощ на Максим в самостоятелната стая мина повече от добре. Един път промрънка към 00.30ч, но само дадох биберона и си легнах. И после към 5ч за хранене.

И тъкмо по въпроса за бебефоните..... това с отделянето на детето не го виждам аз как може да стане без бебефон. Това беше първата ми покупка за бебето и наистина смятам, че сие удобство. Ползваме го от първия ден. Като заспи, включвам  го и си гледам работата, не слухтя дали реве, или пък да пазя тишина и т.н.

По този повод, снощи като си лягахме ми беше някак странно, че можем да си говорим нормално (а не да пазим тишина), да си светна лампата.. И да ви кажа аз спах доста по-спокойно така.Събуждах се точно 2 пъти и това е. Иначе като се разсъня после го слушам как се вади биберона, как си тръшка краката...... А това сега си го слуша само той  Joy Joy Joy

Сори, че малко дълго стана, но реших да си излея душичката.....Много съм доволна аз от изминалата нощ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 648
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Мушенце, браво за преместването на Максим. Аз нямам такава смелост още, а и детската ни е само на проектно ниво и в момента е склад  hahaha
ПП: Забравих да се опллача - и мен ме настигна сагата с неакането. Вече 3-ти ден! Дано Елито днес за месечинката да ми направи подарък  Praynig

# 649
  • Мнения: 10
Честити месечинки и от нас!   ura
Нелка, страхотна торта, а сигурно е и много вкусна!  eat
Мушенце, браво! Аз незнам кога ще се престраша.
Еее, ама сте много гадни с тея дрешкиии... но немога да си изкривя душата, страшни са. Особено шапката и чорапките  Heart Eyes
Даная, Хоуп, разбирам ви много добре. И ние сме така от доста време! А на всичкото отгоре тази сутрин Селинка се събуди болна, кихаща и със супол, висящ до брадичката. Чистя и постоянно носленцето, ама си хърка и диша трудно. Според вас да взимам ли някакви мерки, че педи не си вдига телефона?

# 650
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Михаела, а пръскаш ли й нещо в нослето?
Да се похваля - направи си подаръка детето. Напълни здравата памперса самичка Simple Smile

# 651
  • Мнения: 299
Добър ден!
Бубе много сладки дрешки!
И аз много обичам да му купувам,обаче той има тоооолкова дрехи "наследство",че е напълно безсмислено да купувам.Направо нез анм къде да му ги рпибера и дали въобще ще успее всички да носи Flutter

Сагата с пълненето на памперса и нас ни застигна и тази нощ приключи след 7 дена CrazyОбаче му беше едно доста по-гъсто(както го описаха някои-като тесто) Thinking Дали е нормално?

А вчера ми изкочи едно участие и успях само 80 мл. да изцедя,та купих АМ,ако видят зор.Много се притеснявах дали ще го иска,и дали няма да ме чака умрял от глад,обаче момчето си хапнало кърмата,после АМ без въобще да се замисли.Даже заспал на шишето,а отдавна не беше заспивал докато се храни.Въобще много послушен е бил Simple Smile

Честита месечинка на всички бебоци!  bouquet

И само да кажа,че и на мен бебефона ми е много удобен.Живеем в малко жилище и ако зареве ще го чуя,но с бебефона го чувам още като се размрънка и така не се стига до рев и разсънване Peace

# 652
  • Мнения: 23
Привет и от мен,  Hug

Муши, браво на Максито за успешната първа нощ без мама и тати! Той е герой!  Peace Heart Eyes Дано нямате проблеми и занапред!!!  Heart Eyes

Ние днес си омахахме половин бурканче моркови и търсехме още...  Mr. Green feeding, даже се сърди като се заплесна или не пъхна веднага лъжицата, почва да ми я дърпа от ръцете, ама аз да не съм автомат  Heart Eyes След това от направено 150 мл АМ изпи само 100 мл... с 10 мл по - малко от вчера.. Тааа въпросът ми е мога ли вече да му дам цяло бурканче 125 мл пюре?  newsm78
Нито повръща след това, нито нищо...
Странното е, че уж моркова запича, а при нас ГОЛЯМАТА работа си продължава както винаги, по един или два пъти на ден, с разликата че сега е по - оранжево и мама започва да пеее: ОООО ооооравжево небето, оранжево детето, оранжевото дупе с оранжево аки..."  Crazy hahaha Blush

Честити месечинки на ЕЛИ,  newsm51ДАВИД, smile3525 МАРИСА,  newsm51МАРИО smile3525 И ДЕА newsm51
 baloni baloni baloni baloni baloni baloni

# 653
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Теди, браво на малкия за послушанието Simple Smile Абе и ние преди 10-тина дни заспивахме вечер на цицата. Това за последното хранене става въпрос. Сега не е така  newsm78 Яде и после да я приспивам.  ooooh!
За обръщането - вашите деца и на двете страни ли се обръщат? В смисъл - и на ляво, и на дясно. Елито сема наляво може. Сигурно по-нататък ще се научи и на другата де, ама дали няма да е левичарка (а, дано!)  Flutter

# 654
  • Мнения: 5 622

 Дааа, дрешките са страхотни и те това е лошото  Laughing
 Да не говорим, че от сайта (понеже не всичко го имаше в магазина) си харесах неща за още 150$ (но като ми приспаднат 50, ще останат за плащане 100 )
Като го наснимам с новите дрехоляци, ще покажа. Трябва и да кача снимки от професионалната фотосесия, обачеее..ме мързи неимоверно  Tired А наврмнето качвах всяка "стъпка" от ежедневието на Габ..Сега пак снимаме много, но вече не съм такъв ентусиаст откъм качване където и да било  Thinking

И Рафаелката има много дрехи и наистина част от тях едва ли ще успее да износи качествено, за обувките да не говорим  ooooh!

За Габ за съжаление няма вече така сладки дрешки както има за бебета и трудно му намирам красиви неща. Основно му купувам от Н§М (някъде четох, че щяли да отваят магазин в БГ, дали е вярно?  Grinning ), Чилдрънс плейс и детския Бенетон. От време на време купувам и от други магазини, както вчера от Джимборето, когато харесам нещо инцидентно.

В тази връзка да ви питам :

КОГА купувате дрехи- когато харесате нещо или когато имате нужда от нещо конкретно?

Аз лично действам по първия начин. И за себе си, и за децата си. Че и за мъжа ми. Защото ако чакам да имам нужда от нещо, то точно тогава няма да харесам нищо или със сигурност няма да намеря това, което искам.


П.С. Аз писах това сутринта (мое време), но съм забравила да го постна, та се отчитам с има-няма 2-3 часа закъснение...  ooooh!   Mr. Green

# 655
  • Мнения: 331
Бубе, като гледам какви са цените в Бг, ако живеех там щях да купувам САМО, когато нещо ми трябва. В Сащ всичко за деца е евтино и мога да си го позволя. Но в БГ, 45 лева за бебешко панталонче, което ще се облече 5 пъти макс при заплата 300 лева...  Shocked Stop

# 656
  • Мнения: 5 622
 Между другото, това лято обиколих детските магазини в БГ (Варна). В интерес на истината имаше много красиви неща  Heart Eyes Не мисля, че стоките там отстъпват по нещо на тукашните  Sunglasses
Но наистина цените са...Едно якенце бебешко харесах и то също беше от порядъка на 40 лв  Rolling Eyes


Момичета, имам нужда от една рецепта за Мекици.

Искам да се науча да правяя мекици като тези по заведения и хотели. Стават много пухкави и хрупкави!
Моите просто не се получават и изобщо ни най-малко дори не се доближават до това, което говоря  Rolling Eyes

Първо слагах кисело мляко в тестото, но стават меки, не пухкави и хрупкави. После от едно заведение ми казаха тяхната рецепта- само вода, брашно и мая, но и това не сработи при мен! Тази сутрин ги пробвах, но..безуспешно.
МОля, помогнете ми ако сте ми разбрали обясненията и сте опитвали точно този вид мекици  Heart Eyes

# 657
  • Мнения: 331
В България дрехите са по-хубави от тукашните (особено за възрастни), но цените са потресаващи.  Rolling Eyes
Аз току-що "захраних" с оризова каша.  В общи линии не се впечатли особено, плю предимно и не знам дали ще му дам скоро пак...
За мекиците - не знам рецепта. Peace

# 658
  • Мнения: 5 622

 Хах, същата работа и при нас, с кашата  Laughing

Поне си взе петте пари, дет се вика  Joy

Но не знам дали ако чакаме ще стане по-добре  Thinking И от самосебе си ли ще почне да гълта или така, или иначе ще има период на адаптация към новия вид храна и със сигуност ще плюе повече в началото, отколкото да гълта  Crazy

Абе защо само ние двете си пишем тук?  Mr. Green


За мекиците- май рецептата е същата като моята, но трябва да е по-рядко тестото  Crazy

# 659
  • Мнения: 331
Другите гледат "Седем часа разлика", и аз отивам Peace

Общи условия

Активация на акаунт