ОКТОМВРИйка есента посреща и готви се за най-чаканата среща!

  • 25 798
  • 677
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6
Честити бебетаааааааааа! Добре дошли! Да бъдат много здравички и кротички, и да радват мама, татко и всички близки!  bouquet
Искам да благодаря за линка на филма Le premier cri. Уникален филм...стана ясно, че раждането навсякъде по света боли  Joy. Всички мами изглеждат отчайващо непосредствено преди смисълът на живота им да се появи, но...веднага след като извадят бебето, още с непрерязана пъпна връв и го поставят върху майката...тя е най-щастлива на света и няма помен от гримаса от болка и отчаяние. Нямам търпение този момент да дойде и при мен и си пожелавам, както и на всички вас...бързо, безпроблемно и безболезнено раждане!  bouquet

# 616
  • Мнения: 181
Хариела днес е родила своята втора дъщеричка-Елиза с прекрасните размери от 3.200 кг. и 49 см.И двете са добре!

Хариелка,честито миличка!Да е жива и здрава малката Елиза и много радост да ви носи!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 15:19 от Sunny_Girl

# 617
  • Мнения: 144
Честити бебенца на Инка, Лили и Съншайн.Да бъдат здрави, умни и да радват много мама и тати.  bouquet  bouquet  bouquet

П.П.Честита Елиза на Хари.  bouquet  bouquet  bouquet

# 618
  • Варна
  • Мнения: 14
Harielka ЧЕСТИТО ти мамче малка дъщеричка, да ти е жива и здрава и много щастлива!!!Да носи само радост и топлота в сърцето ти!!! И какво красиво име само..супер!!! Hug

# 619
  • Мнения: 96
Честито на Хариелка, да е жива и здрава малката Елиза а, мама бързо да се възстановява!

# 620
  • Мнения: 0
Честита радост на Хариела!!!!

# 621
  • Варна
  • Мнения: 138
Sunshine_25, честито двойно щастие!


Хариелка, браво и честито! Толкова страхове преживя, но накрая резултата е повече от чудесен!


Ради, добре дошла!

# 622
  • Мнения: 19
Честита радост Хариела живи здрави и щастливи

# 623
  • Мнения: 35
Честита ни принцеса Елиза!!! Със страхотни мерки е  Heart Eyes Дано ги изпишат по-бързо, за да се радва мама на две принцеси в къщи! Да расте здраво и прекрасно дете!!!

Аз пък се хванах да правя бисквитки с орехи и шоколад:
http://vkuhniata.wordpress.com/2009/12/01/chocolate-nuts-cookies/

На всички им се получава, но аз нали съм анти-кулинар и съвсем не успях да офомя тестото като "молив". ММ има РД утре и исках аз сама да сътворя почерпка за работата му, но...Вчера все пак ни доставиха мебелте от Зоната - тази вечер ще ги сглобяваме!
Силви и Мартинито - знам, че се поема от касата, но той просто от началото ми каза, че няма направления за това...свършили му били! А вчера в МД ми казаха, че ЗАДЛЖИТЕЛНО трябва да нося кръвна грпа! Просто нямах сили днес да ходя от Бъкстон в Младост за направление и да се карам с доктори...прави сте, че не трябва "ако мине", но нямах сили днес...Иначе аз сама съм си определяла кръвата група около 5-6 пъти Peace само с капилярна кръв (днес ми взеха венозна  Shocked) и за 10-на секунди (а в Цибалаб е за 1 ден  Shocked)...Какичка - в този ред на мисли, вземи си пак урина!!! Ентерококи са бактерии от фекалии и е много вероятно урината да е замърсена! Може и да имаш цистит по съседство с ентерококи, но аз твърдо ти препоръчвам още един път да си вземеш секрет след много добра хигиенна баня (сутрешна урина в стерилна чашка).  ЗМЗ - Гиназол е срахотен, ще ти излекува гъбичките, не се безпокой! Гарантирам  Laughing Поставя се само еднократно, а действа от 3 до 5 дни, така че 3-5 дни НЕ трябва да поставяш нищо друго във влагалището (свещички, глобули, промивки или др. атрибути;-)) После микробиология си направи след 3-5 дни, за а е имал време да подейства Гиназол. Струва 18-20 лв, с апликатор, трябва да го поставиш дълбоко, но едновременно с това се пази все пак, защото сме си 9. месец и всяка манипулация, близо до шийката, може да предизвика контракции! Лягаш вечерта и го поставяш и не мърдаш до сутринта : )
Успех!

П.С. Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
П.С.2 И един въпрос - ако съм излязла в 45-дневен болничен на 29.08, кога според вас мога да очаквам пари от НОИ? Дали първите 10-на дни на октомври? Защото при първото раждане се бавеха няколко месеца...
П.С.3 аз пък от вчера си мисля, колко ми е хубаво да чувствам бебчо как рита в мен и как това може би ще ми е за последно в живота...колко неописуемо е чувството...и леко завидях на мамите с първо раждане  Hug е, то никога не се знае де  Wink

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 15:14 от el_bozhko

# 624
  • Мнения: 15
Приятни тръпки по тялото усещам, като видя, че имаме ново бебенце  Simple Smile

Честито Хариелка! Дано всичко е минало като по вода и възстановяването да е възможно най-бързо!

Чакаме снимки на малките душички.

Аз снощи сънувах как се грижа за бебчето и ми беше толкова мило, като се събудих. Нямам търпение да си гушна момченцето, ноооо има време Simple Smile

# 625
  • Мнения: 0
Честито на мама Hariela, да са живи и здрави с малката Елиза и бързо да се прибират в къщи  Hug

П.С.: Благодаря ви за бързите отговори, взела съм го, довечера ще го сложа и ще ви държа в течение  Hug  Heart Eyes

# 626
  • Мнения: 873
Честито на Хариела и от мен-геройски издържа цялата бременност с всичките и усложнения, че и за първото си детенце се грижеше! Пожелавам ти, миличка, да си все така силна и възнаградена с много щастливи моменти! Hug

# 627
  • Мнения: 7
Честито Hariela да е жива и здрава малката принцеса!!!

MadamX мерси за отговора - поне на този етап няма да взимам пудра пък по-натам ще видим  Simple Smile

zmz аз точно в началото бях хванала същите гъбички и ги излекувах с въпросния Гиназол. Сега сме на преглед на 27-ми дано с тая настинка не ми се появат отново ..

# 628
  • Мнения: 775
Браво, Хариела, честита втора малка калпазанка, живи и здрави да сте!   bouquet

Моето бебче е добре, било някъде към 3.200г. и тоновете са ок. Утре на изследвания и никакво раждане до вторник, за да ми ги нанесат в документите  Simple Smile

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Честита радост Хариелkа живи здрави и щастливи   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт