Лакове за нокти - тема 40

  • 41 156
  • 707
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 557

Откъде ,ако не е тайна ? Rolling Eyes Flutter

# 451
  • Мнения: 16
placholina, аз съм от Пловдив. Ако искаш мога на ЛС да ти обясня от кой магазин е?

# 452
# 453
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Малко есенно-зимни колекции:

YSL Midnight Graden


MAC Cindy Cherman Collection


Lancome Saint Honore Collection


Estee Lauder Modern Mercury

# 454
  • Мнения: 84
Днес докато се подготвях да се лакирам и гледайки как пилето реагира на приготовленията ми ми изникна един въпрос - вие разбивате ли лаковете преди да се лакирате?

# 455
  • Мнения: 557
Беки ,преди го правех , вече не ги разбивам  , казаха ми че затова се получават балони. Thinking Rolling Eyes / под ,,пилето ,, имаш  предвид папагалчето нали? Wink Mr. Green/

# 456
  • Мнения: 94
БекиБ, не. Отдавна спрях да го правя и след това прочетох, че една от причините за балончетата може да е именно това.  bouquet Hug

# 457
  • Мнения: 0
Разбивам ги понякога, ако преценя че има нужда. Балони много, много рядко ми се получават.

И да кажа, че в Лили в Сердика и Дъ Мол няма след от Катрис  Sad

# 458
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

Беки, аз си разклащам лаковете преди да се лакирам в кръгообразни движения. Не ги друсам.

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 13:16 от bubanka

# 459
  • Мнения: 94
CA 800
Реших, че докато слънцето не се е скрило съвсем, ще слагам предимно холограми.

# 460
  • Мнения: 556
Похвалих Габринитата за нанасяне и блясък, но ще се оплача от трайността им. На 2 дни лак и крайчетата на ноктите ми се бяха обелили като на лак, слаган преди седмица... Confused Хем съм с гел и много повече ми държи какъвто и да е лак. Не знам дали не се дължи отчасти и на това, че не сложих топ лак newsm78 Не сметнах за необходимо- лака си изглеждаше перфектно и без топ... Както и да е. Наложи ми се да сменям лака бързо- бързо и понеже преди време blackisback ме питаше как стои това люспестото копие на ОПИ- показвам снимка (върху черна основа е)-
http://www.album.bg/radid/images/28497352/

# 461
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile Аз току що се завърнах от Гърция , но за съжаление бях само по куротните градчета и лакове кой знае какви нямаше, та се сдобих само с едно единствено:

http://prikachi.com/images/864/3857864P.jpg - със светкавица
http://prikachi.com/images/865/3857865E.jpg -  без
http://prikachi.com/images/867/3857867X.jpg - пак

Много трудно се хваща реалния цвят на това лакче, нищо друго не си харесах.

Ехаааааа катрис в България......време беше да ги внесат. Не мога да повярвам, ще бягам към сити центъра Simple Smile

# 462
  • Мнения: 84
Плачи, да, папагалчетата реагират много смешно на разбиването на лака. Изглежда все едно танцуват при всяко пляскане на шишенцето в дланта ми.  Mr. Green Принципно знам, че не се разбива така лака, по-добре било, ако има нужда от разклащане да се сложи между двете длани и да се търкаля. Но при мен някои лакчета ако не се разбият се гъсти или утаени и няма начин.

Юленце, аз също взех такова решение!  Joy затова вчера се чудех между КА 800, КА 677 и холограмния на  Гош, но последния надделя, въпреки страшно трудното си нанасяне.  Peace

Ради, прекрасни са ти ноктите! И да, аз като бях с гел също имах доста добра трайност на лаковете, но с топ! Може би това е една от причините за обелените ръбчета. Поне по мои наблюдения, но не върху Габрини де.

Изключително съм щастлива, че Катрис идват в БГ!!! Толкова много съм си набелязала от тях.. newsm03

Абе, Ивчето нещо ми се губи? newsm78

# 463
  • Мнения: 36 198
Дами, моля, не забравяйте, че подфорум Календар на събитията е създаден специално, за да се отбелязват различните празници и потребителите да получват своите поздравления там. В тази тема подобни постове нямат място. Ако някой желае да получи благопожелания от съфорумки, може да пусне тема в съответния подфорум и да сложи линк в свой пост тук. Всеки следващ пост по повод защитаване на магистърска теза, новородено бебе, рожден ден и т. н. ще бъде изтриван независимо колко полезна и интересна е другата информация в него! Благодаря предварително за спазването на правилата на форума, с които сте се съгласили при регистрирането си!

# 464
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Изтървала съм няколко теми и не съм много в час.
Моля, кажете ми кой е този "захаросан топ"   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт