Лакове за нокти - тема 40

  • 41 154
  • 707
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 544
Ехаа,направо нямам търпение да се добера до тези Катриси и аз! Crazy В кои точно магазини ги има?
Иначе аз днес се сдобих с това-
 Heart Eyes
Този ефект само с лака на Ревлон ли се постига или с тъмна основа отдолу? Ще го издървам Embarassed

...И аз вчера ходих до Лили на Сливница ...
Къде има Лили на Сливница?

Аз докато снимам трите ми нови Catrice-a от Рим от миналия месец, те взеха че дойдоха до тук Joy

# 571
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Снощи сложих Blue Addicted - наистина страхотен цвят, но както винаги с лаковете на Есенс нанасянето им е ужасно, а консистенцията - твърде гъста. Сега ще видя каква трайност ще има  Laughing

# 572
  • Мнения: 556
Майка Зайка   Лили-то на Сливница е на спирка "Оряхово" (така мисля, че се води), точно над Хиполенд-а. Доста е голям магазина и има огромен надпис на стъклото- няма как да не го видиш Peace

# 573
  • София
  • Мнения: 1 544
Radi D.   bouquet
Аууууууу.. ми че то тука близо до офиса Flutter Незнам дали обаче това е спирка "Оряхово" , но има голям Хиполенд и Лидл отреща. Преди Западния парк нали?

# 574
  • Мнения: 556
Radi D.   bouquet
Аууууууу.. ми че то тука близо до офиса Flutter Незнам дали обаче това е спирка "Оряхово" , но има голям Хиполенд и Лидл отреща. Преди Западния парк нали?

Точно там! Simple Smile Днес, ако са заредили вече Катрисите и отидеш може и да намажеш някое лакче Laughing Ще помоля, който пръв види, че вече ги има там да пише,че на мен не ми е близичко да проверявам всеки ден Hug

# 575
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Един хубав глитър от Urban Decay:

# 576
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Мацки искам да ви попитам, някоя от вас беше показала дървен стилаж, който приятелят й беше направил..ако може снимка, че прирових 10теми назад и с търсачката пробвах, но нищо не намерих

Аз показвах дървен стилаж подарък от мъжа ми, не знам дали за него питаш, но ето го:
http://elikain.snimka.bg/tuning/nails3.618044.24859794
http://elikain.snimka.bg/tuning/nails3.618044.24859793
Майко мила, ето това се казва любящ съпруг!!! Не само не протестира срещу манията ти, ами и ти помага! Евала! Heart Eyes



Момичета, моля ви, препоръчайте ми по-достъпен заместител на Blue Denim-a на Dior!  bouquet

Бунтуваше се до един момент, после сам реши, че няма смисъл, защото вижда какъв кеф ми носи това хоби, но понеже му беше писнало навсякъде да намира лакове, прецени, че усилията му си струват да спретне един шкаф.
Да не съм по-назад и аз, вчера отнесох романса и синичкия на есенс, както и hipnotic poison, а също и една промоцийка на Римелите - hot shot i your majesty. Снимки довечера ще показвам

# 577
  • Мнения: 212
Хвърлила съм око на Opi My private Jet, в ибей има някакъв вариант Opi My Private Jet Black и My Private jet, понеже говорехте за нова реформулирана версия, някой да помогне кое кое е  Embarassed

# 578
  • София
  • Мнения: 10 356
Хвърлила съм око на Opi My private Jet, в ибей има някакъв вариант Opi My Private Jet Black и My Private jet, понеже говорехте за нова реформулирана версия, някой да помогне кое кое е  Embarassed

Старият вариант е черен и с по-силно изразен холограмне ефект, новия е по-скоро кафяв. Взимай Opi My Private Jet Black  Laughing

# 579
  • София
  • Мнения: 74
Ей сега минах през Лили, изкупили сте I Wear My Sunglasses At Night...!

Взех си три Есенса - Time For Romance, Shiny Godness, Make It Golden.

Make It Golden го имам, сега си взех втори - да се запася... Blush

Момичета, вие запасявате ли се с някои много любими лакове...? Аз не много, за сега само с няколко цвята... Crazy Blush

# 580
# 581
  • София
  • Мнения: 6 219
Не се запасявам. Вече навсякъде се продава почти всичко.

Пампита, страшно хубаво ти се е получило  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 582
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз не се запасявам.

Само с някоя лимитка на MAC бих се запасила, защото после нямат намиране.

# 583
  • Мнения: 5 114
Аз се запасих с един scale на Imala. Едното шишенце ми е едва на 1/5 празно, но.. да си имам, че вече трудно се намират, а и беше 2лв.  Laughing Много се чудя дали да не се запася с Blue addicted. В този ред на мисли не мога да не се похваля, че истерията( силно казано, разбира се) покрай Make it Golden не ме хвана. Много се чудих и на един есенс дали да не си купя още един, ама май ми мина мерака по него.

# 584
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Blue Boy е при мен, в красива хартиена торбичка с панделка и цветето на Шанел  Heart Eyes  Crazy
Довечера ще снимам и ще покажа. Голям кеф!  Party

Общи условия

Активация на акаунт