Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 5
Много искам да гледам филма "Лора от сутрин до вечер". Може ли някой да ми помогне?  Peace Мисля, че по кината във Варна не са го давали. newsm78 Гледах трейлъра на филма и ме заинтригува. И да си призная, харесвам българските филми (повечето де).  И много се радвам, че в последно време излизат доста български филми и то качествени.   Благодаря!  Peace

# 107
  • Мнения: 30 965
Продава се по реповете за вестници на диск заедно с новия филм Острова. Диска струва 4 лв.

# 108
  • Мнения: 1 517
Момичета има ли сайт от който може да се свали Тилт?

# 109
  • Мнения: 17 934
Момичета има ли сайт от който може да се свали Тилт?

Онзи ден го даваха по Канал 1, може би вече е качен някъде  newsm78 За мен не си струва, много потискащо ми подейства дори. 

Гледах Love.net в нета, със  смс- супер, много ми хареса филма и се радвам на идеята да го разпространяват така. Ако ги имаше и останалите бг филми бих си платила по 2,40, а не да ги тегля пиратски  Peace

# 110
  • Мнения: 105
Ау много ти благодаря! Heart Eyes Това е любимия ми български филм и исках да го гледам отново и да си го имам. Невероятен е!
И аз искам да го гледам от много време, но го няма?! Rolling Eyes newsm78
Искам да го гледам този филм зареди Асенчо  Simple Smile

# 111
  • Мнения: 105
Гледах вече стърки в пясъка .
Препоръчвам на всички !

# 112
  • Мнения: 53
Поздравления за темата! Не знам как съм я пропуснала досега...

Имам и едно питане - някой дали може да ми каже дали е засичал тракет, от където мога да изтегля "Сбогом, мамо" на МИшел Бонев?

# 113
  • Мнения: 5
Ау много ти благодаря! Heart Eyes Това е любимия ми български филм и исках да го гледам отново и да си го имам. Невероятен е!
И аз искам да го гледам от много време, но го няма?! Rolling Eyes newsm78
Искам да го гледам този филм зареди Асенчо  Simple Smile
Момичета, заповядайте ето тук.

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Чудесна тема, поздравления за идеята.  bouquet По-голямата част от новите български филми изгледах на кино и въпреки, че имаше такива, които ми харесаха много и такива, които не бяха по моя вкус, не съжалявам, че отидох да ги видя на кино. Няма как да не ме радва, това че се правят повече български филми и че те се следят с интерес (например за "Кецове" доста трудно намерих билети, да не говорим за "Tilt" и "Love.net").
Сега очаквам с нетърпение премиерата на "Цахес", изглежда ми доста интересно, съдейки от трейлъра. 

# 115
  • София
  • Мнения: 627
Някой питаше за това филмче : Лора от сутрин до вечер (2011)
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=294284&commen … s=1#startcomments
Който иска да тегли , докато все още може , че не се знае може да го махнат  Sunglasses

# 116
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Сега очаквам с нетърпение премиерата на "Цахес", изглежда ми доста интересно, съдейки от трейлъра.

Сега на 20 януари също има премиера на "Номер 1000"

# 117
  • София
  • Мнения: 627


                                                    Премиера  : 02.03.2012

Независимо от спешния случай тримата агенти от Корпуса За Бързо Реагиране – Васко, Гецата и Борето са насреща. От сваляне на котката ви от дърво до промишлен шпионаж – за тях всеки случай е еднакво важен. Разполагащи с миниван, с ум, смелост и бързина - нищо не може да им се опре.Тримата са наети от една дама, която подозира мъжа си в изневяра. Асовете откриват болезнената истина, че съпругът наистина има връзка с една госпожица. Откриват също, че той е в основата на престъпна организация и подготвя технология за производство на фалшиви евро-банкноти. Васко решава да разкрият престъпниците и да си направят реклама. Залавят се за работата, която могат да вършат най-добре – следене, подслушване, дегизиране и.....бързо бягане

Участват : Диана Любенова, Башар Рахал, Мариан Вълев, Васко Мавриков, Евгени Будинов, Стойко Пеев, Ивелин Найденов, Латинка Петрова, Карла Рахал

Режисьор:    
Станислав Дончев
Сценаристи   
Васко Мавриков, Станислав Дончев
Продуценти   
ПРО ФИЛМС, Динамик Артс
Уеб сайт   
http://www.profilms.bg/

Трейлър : http://www.youtube.com/watch?v=qMVoZihpX_0&feature=related

# 118
  • Мнения: 5
koricimu, благодаря ти за "Лора от сутрин до вечер".  bouquet Вчера гледах "Стъпки в пясъка"-хареса ми много. Препоръчвам за гледане.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Сега очаквам с нетърпение премиерата на "Цахес", изглежда ми доста интересно, съдейки от трейлъра.

Сега на 20 януари също има премиера на "Номер 1000"
Благодаря за информацията.   bouquet Надявам се да успея да видя и него, изглежда с интересен замисъл, да видим какво се е получило.

Общи условия

Активация на акаунт