Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 15

  • 29 307
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 36 796



beyaz gelincik

# 647
# 648
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Дами желая ви прекрасна съботна вечер и спокойна слънчева неделя!Обичам ви!



# 649
  • Мнения: 36 796
Дами желая ви прекрасна съботна вечер и спокойна слънчева неделя!Обичам ви!





Благодаря    bouquet  bouquet  bouquet Хубава вечер и много приятни занимания в почивния ден  Hug Hug Hug Hug
Нищо ново не казваш за Айча. Дори и папараците не я преследват. Защо така се скри това момиче. Тревожа се вече за нея....

# 650
  • Мнения: 0
Здравейте wavey wavey wavey Хей, момичета, отсъствах ..кратко , а вие с такава космическа скорост напредвате, че на мен не ми остава нищо друго, освен да се качвам на космическа ракета и да ...попътувам през темата newsm78

Ракетката ми е доста ...шарена newsm78 Сани, дръж далече Гошко от компа, да не си я хареса  Joy Joy

# 651
# 652
  • Мнения: 36 796
Здравейте wavey wavey wavey Хей, момичета, отсъствах ..кратко , а вие с такава космическа скорост напредвате, че на мен не ми остава нищо друго, освен да се качвам на космическа ракета и да ...попътувам през темата newsm78

Ракетката ми е доста ...шарена newsm78 Сани, дръж далече Гошко от компа, да не си я хареса  Joy Joy

Къде се изгуби скъпа  Hug Hug Hug Hug Hug Липсваш много. Няма стихове, няма кой да ни развеселява. Галип и Сабиха все още са сърдити....Капитан Али хвърля пари през прозореца....Изпускаш много сюблимни моменти....Хайде чети и пиши, че да има и аз какво да чета  Peace

# 653
  • Мнения: 36 796


CAROLINE'DEN TÜRKİYE SEVGİSİ!

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Caroline’i Willma Elles Tempo’nun Ekim sayısı için objektif karşısına geçti. Dergiye çarpıcı pozlar veren Elles açıklamalarıyla da dikkat çekti. İşte anlattıkları
01.10.2011 16:15:00

# 654
  • Мнения: 0
Нямате милост  Weary Тоооооооолкова много неща сте публикували .... не мога да отразя всичко, но много бих искала newsm12  При мен ...доста луди дни...т.е. няма време за нищо..но утре ще кацна в БГ  bg  Какво чета  newsm78 ЕП на 9октомври .... в Бейкоз .... newsm78 newsm78 newsm78 Боже, отново обърках дестинациите  rotfImao rotfImao smile3511  Какво да се прави, съдбааааааааааааааа   smile3506  Аз , обаче ....не губя надежда ..че слънцето ще изгрее и за мен newsm03  ... някой ден Joy  И, моля ви  Naughty Ако някой реши да отрази написаното от мен ...не ми припомняйте онази поговорка ..."гладна кокошка , просо сънува"  Joy Joy Joy  Много ми липсвахте ...тези дни  love001 Обаче добре сте се забавлявали - хабери, музика, поезия.... Чудесни сте, поздрави за всички  newsm51

# 655
  • Мнения: 0
О, Анне, привет wavey Спешно непланирано пътуване ....на Вълтава, за съжаление не до Босфора  ooooh!  Чакай, че не успявам да ви изчета ooooh! Али и мете . прегърнати newsm78 Това ми дава надежда за малко светлинка в ... тъмния тунел, в който се намира Али. И парите, които изхвърля..... правилно, показва, че му е останало достойнство...макар и толкова нещастен в момента. Но не ме радва факта, че отново допуска онази .... в къщата си. Отново ....безхарактерност , или безисходица.... ще видим.  А Галип и Сабиха мноооооооооого ми липсват Party Но ти си постнала толкова любими моменти, че аз им се радвам и така ...от разстояние Two Hearts

# 656
  • Мнения: 4 381
Имам проблем с компа си ooooh! ooooh! ooooh!...ако се чудите, дека съм.....надявам се да го  разрешат newsm78....до после! Hug

# 657
  • Мнения: 4 381
Привет, Теменужена   bouquet.....ти кацна в темата ли, дарлинг newsm78...най~после! hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 658
  • Мнения: 36 796


ÖPÜŞEN ÖPÜŞENE..

Bu hafta diziler öpüşme sahnelerinden geçilmiyor..01 Ekim 2011 18:36

# 659
  • Мнения: 4 381
Дами желая ви прекрасна съботна вечер и спокойна слънчева неделя!Обичам ви!




...И на теб, благодарим mimola  bouquet  bouquet  bouquet, ние тоже...скъпа те оБиЧАМЕ!
.....хубава вечер, неделята ти....незабравима да е!
Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт