Януари 2007

  • 33 442
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 405
А, чергата, и нашите я правиха вчера. Забелязах,ч е всички черги бяха с чертички надолу, а само три черги (тази на Любо също) с чертички настрани Simple Smile

Може да се е ограничил, защото такива "черги" е виждал около себе си, или пък тези цветове му харесват. Поразпитай го, ако успееш без да го насочваш.
А аз ще погледна цветовете на чергите в градината, че не обърнах внимание колко деца са използвали повече цветове.

# 631
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Сту, предлагам да направи срещата без деца, някъде в центъра, около попа, за да е удобно на всички. Така ще може да се видим и с ДаВинчи, и с Викс (те потвърдиха, че са ОК), да присламчим благоверната Цветка, Лилитата каза, че ще дойде, Клемси няма оправдание  Twisted Evil, Ним също каза, че би дошла, ако са здрави. Няма да изброявам другите, защото с тях не е коментирана тази конкретна среща, но ще се радвам и те да се включат. Обичайните заподозрени не ги коментираме  Wink
  
А среща с деца може да си направим както обикновено в Добро. Аз съм "за" и за двете. Ако искате може и този понеделник, само кажете  Peace

# 632
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Ей, Светле, като така ги зареди тези емотикони, не съм русенка, но   Hug

Анджи, мерси!  Peace Верно, че дрехите му предимно са сини, жълти и оранжеви, но има и доста сиво (зимните дрехи)  Rolling Eyes.

вече изчезвам наистина, че ми уйде тренировката!
После ще се хваля с нова придобивка (гадайте сега  Twisted Evil)

# 633
  • Мнения: 7 424
    Манана,нещо не си в настроение днес .....Сатурнова дупка ?  Thinking Hug

    Анджи,същото казва и моята психоложка.....  Laughing Hug (Не за пиенето,де Mr. Green )
     Пита ме:
    -Какво си представяш под думата Стол?Какъв е той?
    описвам
    -Ето!А аз си го представям по съвсем друг начин!И това е най-нормалното нещо на света!

     Същото е и с януарки 2007!Едната ще си представи сплотена групичка от взаимоподкрепящи се веселячки.Другата си представя нещо по-различно.   Peace

    За различните мнения,съгласия и несъгласия.....Мисля,че тук сме достатъчно зряли,за да не се засягаме лично от нашата разноликост и разногласност.
   Манана,предлагам да не подминаваш поредна покана ,която при удобен случай отново ще отпратя към всички (както правя по принцип) и да отмием всякакви недоразумения с вино,бира или кой каквото там реши!  Hug

# 634
  • София
  • Мнения: 6 810
Нимскооо, от твоята група съм, взимаш ли ме?
Мен във Варна ме търсете другото лято. Приемам гости на терасата.  Mr. Green И на плажа.  Mr. Green Много алкохол пие терасата, ей... Party

# 635
  • София
  • Мнения: 3 249
Клемсооо, не ми се оправдавай с терасата, беше казала за набор треньори по плуване и аз чинно съм си отбелязала, че до пролетта трябва да забравя да плувам, че да имам основателна причина да се опресня знанията  Wink

 Whistling

 Blush

# 636
  • София
  • Мнения: 6 810
Нимскоооууу, тия треньори са на възрастта на свекъра, ма. Даже на мен и теб, като видни дъртолюбки ще ни дойдат некаматни.  Mr. Green
Иначе, ти забрави как се плува, сигурна съм, че ще се намери кой да те спаси! Mr. Green Даже и аз ще се давя с тебе, за да има масовка. Mr. Green

# 637
  • Мнения: 871
Ако за давене ще дават пиЕне и аз ще се поудавя малко  Flutter Flutter Flutter

# 638
  • Мнения: 3 405
Ще ви заведа на тренировка на отбора по водна топка - мъже. Като набор са около '85 Laughing

# 639
  • Мнения: 678
Селма благодаря. Обикновено не подминавам поканите. Напоследък обстоятелствата ми се стичат по по-различен начин -мъжът ми е почти всяка събота и/или неделя на работа, баща ми го оперираха миналият месец, свекърва ми сега в понеделник и някак не остава време за нищо лично.
Различния мироглед е много хубаво нещо - лошото е когато човек започне да го губи или да поддражава  Peace
Ноеми никъде не говоря за "лоша енергия".  Относно развитието на темата не съм си променила мнението от много, много отдана и като се върна назад във времето виждам как много стойностни хора спряха да пишат в нея.
Стуцка скачам и се докачам сигурно щото и аз имах нужда от емотикон с прегръдка и споделяне на опит, а не на триене на сол на главата, но здраве да е.

# 640
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Ейй, добре съм се ориентирала аз към Варненската група. Анджи, давай ги тези 85 набор, няма да им се назлъндисвам... много  Mr. Green (сега и Цвета ще се присъедини май   Whistling)

Клемсоооу, па дай да видим таз тераса. Дали ще успея да й устоя? Ще пробвам да се дърпам! Flutter

Манана, хората спират да пишат по различни причини - липса на време, не им е интересно, нямат нет (в работата  Twisted Evil). Не е задължително да са се почувствали пренебрегнати. Много хора са спирали да пишат и през периода, в който според теб не е имало групички. Всяка тема отмира с времето, ние сме по-скоро изключение.

п.п. Абе, Анджи, немА си работа и ти сега да ми пуснеш таз муха... не говоря за чергите, а за тренировката  Wink

# 641
  • Мнения: 871
Стуцка скачам и се докачам сигурно щото и аз имах нужда от емотикон с прегръдка и споделяне на опит, а не на триене на сол на главата, но здраве да е.

Ман, споделих си мнението - то или е полезно за теб или не е  Peace Не е триене на сол в никакъв случай. Според мен споделянето на друга гледна точка е много по-полезна от един емотикон  Simple Smile

# 642
  • Мнения: 871
Чакайте и аз да ви кажа за моята Биш  Heart Eyes Правили тест по БЕЛ и са им дали 3 изречения, с които да съставят история. Изреченията били следните:
Милко намерил клещи....намерил и приони...сковал щайга.
Едно приятелско дете написало - Милко намерил клещи и прирони, сковал щайга и я напълнил с плодове. Другото ни приятелски дете (от същия клас) написало: Милко намерил клещи и с пироните сковал щайга и така приключил проекта.
А моята щерка написала: Милко намерил клещи и извадил зъба на своя приятел  Laughing Laughing Laughing в зъболекарския кабинет, намерил и пирони и те заедно сглобили щайга в кабинета и след това си тръгнали заедно  Laughing Laughing Laughing
Цялата история е озаглавена - Зъболекар  Crazy Crazy Crazy

# 643
  • Мнения: 3 405
 Joy
Няма рамки за фантазията  Joy

# 644
  • Мнения: 7 424
..............
Различния мироглед е много хубаво нещо - лошото е когато човек започне да го губи или да поддражава  Peace
..............
   
   Манана.....Това,че разделям гледната точка на Сту за теб е .....разбрахме какво.  Simple Smile
   А това,че Ивонска разделя твоята гледна точка....?    Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт