Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 55

  • 40 727
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 190

Заповядайте филма с участието на Берен /сниман 2009 г./ и много още любими наши актьори, превод bonobo и colorblind.
Утре ще бъде качен и в торент. Ще подадем и линк за там, вероятно вече в новата тема.

# 691
  • Мнения: 18
той май в момента на шамара разбра каква простотия направи

# 692
  • Мнения: 9 780
123 eli, ally, atena67, BENI66, colorblind, danitoo12, Dariai, dettodorowa, dobrudjanka, eti80, ihinacea, Josefina_L, kanina1964, mamaboba, margi79, nadia 63, naslili, nedlen, pipi09, pipi1467, rivva, sboncheva, te4o, valkova*, vemite, vesela Simple Smile, vili56, _♥AyCet ♥_, _Magi (+ 14 Скрит/и) и 55 Гости преглежда(т) тази тема.

 newsm10 smile3501 newsm51

# 693
  • Мнения: 2 229
Едно не можах да разбера-защо го прави това Мустафа-иска да си я върне обратно ли,или нарочно.Той е в ръцете на Асу и стъпва по много тънък лед.....не осъзнава ли,че така може да ядоса сериозно Асу #Cussing out Фатма дори не му е дала повод да си мисли нещо.....той изобщо наясно ли е какво иска newsm78

# 694
  • Мнения: 18
Едно не можах да разбера-защо го прави това Мустафа-иска да си я върне обратно ли,или нарочно.Той е в ръцете на Асу и стъпва по много тънък лед.....не осъзнава ли,че така може да ядоса сериозно Асу #Cussing out Фатма дори не му е дала повод да си мисли нещо.....той изобщо наясно ли е какво иска newsm78
Когато загубиш едно нещо си даваш сметка какво си притежавл  .... така е с всички глупаци

# 695
  • Мнения: 2 229
Момичета,благодарности и целувки за коментарите и преводите.Казах ви аз,че си е друга работа да си го гледам с вас  Hug

# 696
  • Мнения: 1
Безкрайни благодарности на Рива и Фен за преводите и разясненията.  newsm51 smile3525   Hug Hug

Хубаво щеше утре пак да е четвъртък, нали, за да видим какво са ни подготвили сценаристите. Но утре е едва петък, цяла седмица ще гадаем какво ще се случи по-нататък, след шамара.  newsm78 Дали Фатмагюл ще му прости, отчитайки, че е бил просто пиян, или ще се отдаде на емоциите и ще свърже това поведение на Керим с ужасната нощ на изнасилването? Или Керим ще избяга, от срам или обида, че не уважиха желанието му за близост? Ще чакаме и ще видим.

# 697
  • София
  • Мнения: 11
Сценарий момичета - Керим си изигра прекрасно ролята - чак му повярвах, че наистина е пиян....Но, чакаме хубавите дни, след изтрезняването. ....Сега Керим ще напусне къщата сигурно...от срам....
И на мен сцената ми хареса много и двамата бяха великолепни. Този шамар ще го върне към действителността според мен. Той се огъна от всички негативи които му се стовариха в много кратко време ..... човека нямаше време да се осъзнае че е свободен даже ...... пое в една грешна посока и всичко около него му се виждаше по-черно и по-безнадеждно от колкото е всъщност и тази сцена бе съвсем естествен завършек на събитията.
Но реакцията на Фатмагюл ми хареса много, тази реакция говори много относно израстването и увереността на това момиче след всичко което преживя. Това е реакция на възмутена жена, а не уплашена.
Продължението ще бъде много интересно и подозирам, че ще бъде в друга посока. Обикновено когато има намесени чувства и нещата  тръгнат зле, завършват хубаво.......

# 698
  • Мнения: 0
Фен Hug Рива Hug
Бащата каза ли защо  не се е върнал за Керим newsm78
Аз доколкото разбрах е правил опити да се свърже, но разни роднини не са
позволявали връзка с Керим. / Не съм сигурна на 100% обаче./
Когато Фатмагюл попита Керим какво са говорили с баща си, Керим каза -
Нищо, извинява се, съжалявал. После й каза, че е женен и има момиче на име Денис
/ май така беше името /.
Ф. го пита на колко е години сестра му, а К. отговори - Откъде да знам,
след което дадоха как си спомня точно този момент от разговора и как казва на баща си -
Това си е твоето семейство.
------------------------------------------------------------
БЛАГОДАРЯ  НА МОМИЧЕТАТА ЗА ФИЛМА КРИЛЕТЕ НА НОЩТА! newsm51
Страхотна изненада!
Много е хубав, гледах го без превод, а сега и с превод е ура, ура, ура newsm44

В него освен Берен играе и Еркан Петеккайя -
Галип от Любов назаем.
Peace

# 699
  • Мнения: 2 229
Едно не можах да разбера-защо го прави това Мустафа-иска да си я върне обратно ли,или нарочно.Той е в ръцете на Асу и стъпва по много тънък лед.....не осъзнава ли,че така може да ядоса сериозно Асу #Cussing out Фатма дори не му е дала повод да си мисли нещо.....той изобщо наясно ли е какво иска newsm78
Когато загубиш едно нещо си даваш сметка какво си притежавл  .... така е с всички глупаци

Но той трябва да е пълен идиот да смята,че тя може да е отново с него-той току-що се ожени и е буквално в ръцете на Асу.На всичкото отгоре и техните го отсвириха. Mr. Green

# 700
  • Мнения: 2 229
Фенче,тешеккюрлер,джанъм Hug

# 701
  • Мнения: 9 780
Имаме си изненада от нашия страхотен екип Peace

bonobo       bouquet colorblind       bouquet Марияна     bouquet  неуморни пчелички сте БЛАГОДАРЯ ВИ Peace

# 702
  • Мнения: 18
Сценарий момичета - Керим си изигра прекрасно ролята - чак му повярвах, че наистина е пиян....Но, чакаме хубавите дни, след изтрезняването. ....Сега Керим ще напусне къщата сигурно...от срам....
И на мен сцената ми хареса много и двамата бяха великолепни. Този шамар ще го върне към действителността според мен. Той се огъна от всички негативи които му се стовариха в много кратко време ..... човека нямаше време да се осъзнае че е свободен даже ...... пое в една грешна посока и всичко около него му се виждаше по-черно и по-безнадеждно от колкото е всъщност и тази сцена бе съвсем естествен завършек на събитията.
Но реакцията на Фатмагюл ми хареса много, тази реакция говори много относно израстването и увереността на това момиче след всичко което преживя. Това е реакция на възмутена жена, а не уплашена.
Продължението ще бъде много интересно и подозирам, че ще бъде в друга посока. Обикновено когато има намесени чувства и нещата  тръгнат зле, завършват хубаво.......
Точно възмутена,не уплашена много готино го каза.Радвам и се как се взе в ръце,а на него му се ядосвам,че се самосъжелявя.Не му утива...

# 703
  • Мнения: 1
Едно не можах да разбера-защо го прави това Мустафа-иска да си я върне обратно ли,или нарочно.Той е в ръцете на Асу и стъпва по много тънък лед.....не осъзнава ли,че така може да ядоса сериозно Асу #Cussing out Фатма дори не му е дала повод да си мисли нещо.....той изобщо наясно ли е какво иска newsm78

Мустафа е един циничен и гаден мъж. Използва брутално всички - и Яшаранови, и Мелтем, и Асу. И се мъчи да оплете сега Фатмагюл, като си въобразява сигурно, че тя все още е малкото, наивно и невинно  момиченце, което познава единствено него и е била отредена само за него до съдбовната нощ. Не си дава сметка, че като я захвърли толкова грубо и жестоко, й направи най-голямата услуга. М/у впрочем Фатмагюл май му каза нещо подобно. Така той й помогна да си стъпи на краката и да осъзнае силата си, да види, че извън селото и освен Мустафа, има и друг свят, по-жесток, но и предоставящ повече възможности.

# 704

Общи условия

Активация на акаунт