Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа # 31

  • 23 224
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 046
Момичета, как виждате бъдещето на двойките?

Селма-Кенан, Каролин-Али, Джемиле-Али, Берин-Хакан, Берин-Ахмет, Айлин-Сонер, Айлин-Мурат, Мете-кикимората и Мете-сърничката, Осман и първокласничката?! Laughing Laughing Laughing

Много кръстоска, много нещо! Joy Joy Joy

Работата чок каръшик hahaha hahaha hahaha За сега нищо не виждам Joy Joy Joy

Май само Осман е с едно момиче, друга не го преследва ! Joy Joy Joy

А и там има триъгълник hahaha hahaha hahaha И неговата любов ще е от трудните hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 4 725
Бел, благодаря, ти ли си им майсторка и си трайкаш, а ?  love001  love001  love001

Не съм аз Арфи, от дизито ги копнах Joy Joy Joy

Точно на момента, това е по - важно !

# 707
  • Мнения: 10 827
Мацки с глас се смях на Месуде и Нериман и на тоя "мъжът" в семейството им hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

А мен, Мете с тази антена ме върна в най - смешните моменти от семейните ни приключения, то си беше цяло чудо да се улучи мястото, а колко пъти татко си висеше на покрива или на тавана и изпускаше половината мач докато я настрои Joy Joy Joy Joy Joy

Да, това е едно от нещата, които придават неповторим чар на филма. Акцентира се по много семпъл начин на неща, които предизвикват едновременно и приятни спомени, и носталгия, и съпричастност. Аз пък си спомних, че към телевизорите имаше стабилизатор и в началото имаше толкома малко предавания. А в една новогодишна вечер/ама това малко по-късничко/ даваха филма "Козият рог"  и трябваше ние, децата, да не гледаме, докато мине сцената с изнасилването.  NaughtyА сега като си помисля, че програмите вървят денонощно и какво дават във време, когато родителите не са у дома.  За компютъра и Интернет няма да споменавам.

Да и на мен не ми позволиха тогава баба ми и дядо ми, гледах го чак като студентка и бях потресена !
 Вечният спор беше дали да се гаси телевизора направо от стабилизатора или първо от неговото копче ! Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Ние пък доскоро пазехме стабилизатора.... Joy Joy Joy а и махме един Топаз ,който често лекувахме с юмруци....като запецне ...като канал Д....шок,шок,шок.... Shocked Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 1 046
Бел, благодаря, ти ли си им майсторка и си трайкаш, а ?  love001  love001  love001

Не съм аз Арфи, от дизито ги копнах Joy Joy Joy

Точно на момента, това е по - важно !

 newsm10

# 709
  • Мнения: 4 725
Само се моля сценаристите да не се увлекат и да направят римейк на някоя от сапунките, дето зрителите забравят кой с кого, кога и кое дете от кой баща е ! Praynig

# 710
  • Мнения: 10 827
Момичета, как виждате бъдещето на двойките?

Селма-Кенан, Каролин-Али, Джемиле-Али, Берин-Хакан, Берин-Ахмет, Айлин-Сонер, Айлин-Мурат, Мете-кикимората и Мете-сърничката, Осман и първокласничката?! Laughing Laughing Laughing

Много кръстоска, много нещо! Joy Joy Joy

Работата чок каръшик hahaha hahaha hahaha За сега нищо не виждам Joy Joy Joy

Май само Осман е с едно момиче, друга не го преследва ! Joy Joy Joy

А и там има триъгълник hahaha hahaha hahaha И неговата любов ще е от трудните hahaha hahaha hahaha

Но...най чиста...детска....може би няма да остави такива следи и рани в бъдещето... bowuu

# 711
  • Мнения: 1 046
Мацки с глас се смях на Месуде и Нериман и на тоя "мъжът" в семейството им hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

А мен, Мете с тази антена ме върна в най - смешните моменти от семейните ни приключения, то си беше цяло чудо да се улучи мястото, а колко пъти татко си висеше на покрива или на тавана и изпускаше половината мач докато я настрои Joy Joy Joy Joy Joy

Да, това е едно от нещата, които придават неповторим чар на филма. Акцентира се по много семпъл начин на неща, които предизвикват едновременно и приятни спомени, и носталгия, и съпричастност. Аз пък си спомних, че към телевизорите имаше стабилизатор и в началото имаше толкома малко предавания. А в една новогодишна вечер/ама това малко по-късничко/ даваха филма "Козият рог"  и трябваше ние, децата, да не гледаме, докато мине сцената с изнасилването.  NaughtyА сега като си помисля, че програмите вървят денонощно и какво дават във време, когато родителите не са у дома.  За компютъра и Интернет няма да споменавам.

Да и на мен не ми позволиха тогава баба ми и дядо ми, гледах го чак като студентка и бях потресена !
 Вечният спор беше дали да се гаси телевизора направо от стабилизатора или първо от неговото копче ! Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Ние пък доскоро пазехме стабилизатора.... Joy Joy Joy а и махме един Топаз ,който често лекувахме с юмруци....като запецне ...като канал Д....шок,шок,шок.... Shocked Joy Joy Joy

Много сте ми сладки txtloves txtloves txtloves txtloves

# 712
  • Мнения: 10 827
Не сме обсъдили оная Желка...брее ooooh!....тя пропя ...и съвсем не лошо.... Naughty

# 713
  • Мнения: 1 046
Не сме обсъдили оная Желка...брее ooooh!....тя пропя ...и съвсем не лошо.... Naughty

Желка - "КИКИМОРАТА" Joy Joy Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 10 827
Според мен Айлин ще се прибере в къщи.... newsm78

# 715
  • Мнения: 1 046
Не знам защо, но Жале много ми прилича на Каролин, не визуално, но и нея не я трая Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 1 046
Според мен Айлин ще се прибере в къщи.... newsm78

Време и е вече, много изтърпя милата, Cry Cry Cry

# 717
  • Мнения: 10 827
Не сме обсъдили оная Желка...брее ooooh!....тя пропя ...и съвсем не лошо.... Naughty

Желка - "КИКИМОРАТА" Joy Joy Joy Joy Joy

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 718
  • Мнения: 4 725
Мете обаче не дава никакви признаци, че вижда сърничката, само се възхищава на Жалка и не знаеше, че импресариото и' е баща ! И тук ще е голяма врътка ! А защо така се развълнува като запя Жалчето, гласът и' не беше като на учителката, не може да не го е усетил, явно само външната прилика гледа още !

# 719
  • Мнения: 10 827
Не знам защо, но Жале много ми прилича на Каролин, не визуално, но и нея не я трая Joy Joy Joy
И аз bowuu....какво ли има в миналото и newsm78 ...и много интересно баща и "каптан Летиф"...като ,че ли хареса Мете ... newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт