Индийски филми - тема 2

  • 219 953
  • 562
  •   2
Отговори
# 465
  • у дома
  • Мнения: 1 160
здравейте,нахлувам в темата,за да попитам къде мога да гледам"цветовете на любовта"

# 466
  • Мнения: 82
Ето тук: https://www.youtube.com/results?search_query=sapna%20babul%20ka% … ode%201&sm=12 в дясно под рекламата е следващия епизод.
 Не са преведени, но се хваща смисъла. Успех в гледането на 700+ серии Simple Smile

# 467
  • Мнения: 115
Здравейте, мацки. Има ли нещо ново тея дни от Шахрух? Гледами се хубав нов индийски филм, та приемам предложения.

# 468
  • Мнения: 4
Здравейте, мацки. Има ли нещо ново тея дни от Шахрух? Гледами се хубав нов индийски филм, та приемам предложения.

Този е сегашен - комедия :  " Chennai Express " ( Ченай експрес ) в превод : Ченай ексрес  , а Ченай е град в Тамил Наду на Бенгалския залив , бивш Мадрас

 
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/SPD3H1AZqhE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Другите три се очакват , единият в края на декември  24 октомври 2014 г - ще се казва : " Happy New Year " ( Честита нова година )


Вторият е  на : 23 януари 2015 г - ще се казва  : " Fan " ( Фен )
Третият е на :  17 юли 2015 г - ще се казва : " Raees " ( Раис ) в превод : Раис е мъжко име на урду език - арабски , но може да се използва като аноним в превод " богат , богаташ или новобогаташ " .

# 469
  • Мнения: 115
Мерси, за инфото. А да питам нещо чува ли се за Дон 3. Бях решила, че ще има такъв филм.

# 470
  • Мнения: 4
Мерси, за инфото. А да питам нещо чува ли се за Дон 3. Бях решила, че ще има такъв филм.




Ще излезе декември месец тази година . Wink

# 471
  • Мнения: 1
nqkoi znae li kade moga da gledam 298 epizod na cvetovete na lubovta,no na bg?

# 472
  • София
  • Мнения: 9 348
Момичета търся един индийски филм в който се разказваше за момиче Индийка която работи в Индия в Кол център на банка и едно момче индиец който живее в Америка.

# 473
  • Мнения: 17
записче Peace

# 474
  • Мнения: 427
Някой гледа ли "Малката булка"? този сериал май около1500 техните серии, или около 300 наших
Какво ви е мнение за този филм? Ужасно ме дразни, таз малка булка, като бавноразвиваща се... Все пак на 12 години, а се едно на 6, нищо не разбира... и това е при положение, че при тях децата ги женят още на 6-8 години. 12 години - това е 5 клас, където децата и особенно момичета са доста развити и физически и психически.

# 475
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен! Изчетох цялата първа тема (отне ми 1 седмица заради малката калпазанка, която не ме оставя)  Grinning и открих много хубави филми. Благодаря на всички, които споделяте! Искам и аз да ви попитам за един филм. Гледала съм го като малка на видеокасета. Мисля, че го бяха превели Забранена любов. Става дума за богато момиче и бедно момче, който се обичат, но понеже в миналото бащите им нещо са се скарали (май някой беше убил брата на другия, не помня точно) и са 2 враждуващи семейства. Съответно им е забранено да са заедно. Те обаче избягват от тях и отиват някъде в някаква пустощ ли беше... на някакви скали и живеят там. Обаче бащата на момичето поръчва на хората си да ги намерят и да убият момчето и всеки който е с него. И те намират първо момичето и го убиват, а пък той се самоубива след това. Ако някой се сеща ще съм много благодарна да ми каже къде да го намеря и дали така му е името?  Simple Smile

# 476
  • Мнения: 13

"Qayamat Se Qayamat Tak"

Момичета търся един индийски филм в който се разказваше за момиче Индийка която работи в Индия в Кол център на банка и едно момче индиец който живее в Америка.

"The Other End of the Line"?

# 477
  • Мнения: 8
Hoppy    Много ти благодаря!

# 478
  • Мнения: 8
А някой знае ли къде мога да открия и с какво име да го търся филма Тайгър? Така беше превен на видеокасетата

# 479
  • Мнения: 592
Привет да се запиша и аз при фенките на иниските филми много са ми хубави и симпатични...

Аз съм пълен новак тотален гледам сега цветовете на любовта и малката булка по нова но туко що пуснах да тегля Hum Tum и съм отворена за нови преложеня!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт