Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 73

  • 40 696
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
# 346
# 347
# 348
# 349
# 350
# 351
# 352
  • Мнения: 13 330
Светле , липсваш  в темата, дано си решила проблемите си.То при вас си е живот с жълт код [/[/bi]

               

# 353
  • Мнения: 2 131
Привет джанъмки Линки  wavey wavey wavey

Първо да му пийнем по едно специално кафенце





Виждам че днес сте се притеснили от моето отсъствие ,сакино джанъмки аркадашки при мен всичко е наред днес реших да се възползвам от хубавото време  да ида на гезме и малко алъш вериш направих с една джанъмка ,ама вий направо ме сбъркахте с толкова красота сте изпълнили темата че направо се отнесох за което съм ви благодарна на всички джанъмки ,няма да ви споменавам поименно че в бързината да не взема да изпусна някоя джанъмка ,всички сте ми много ,много скъпи !!! ЧОК ЧОК СЕВИОРУМ ДЖАНЪМ АРКАДАШКИ !!!
Бел   newsm03   newsm10    love001  
страшна си бе джанъм то бива ,бива красоти ама ти съвсем ме замая кой от кой по-красив колаж си сътворила     bouquet   bouquet   bouquet
Гони много съм ти благодарна че си успяла да се пребориш с какви ли не трудности и да ни запазиш темичката ,то аз много отдавна си ви четях и висях на балкона и затова знам почти за всичките ти напъни направени със толкова много дипломатичност и толерантност с една единствена цел да запазиш темичката ни та сега заедно да съприживяваме неволите и голямата любов на Саваш и Ясемин  Hug Hug



Привет и на завърналите се стари Савашки г-жа Нервакова и stoqnova  Hug Hug

# 354
  • Мнения: 9 495
Ели  Hugстрахотни снимки   bouquet
Ай,ай,ай бях възнаградена smile3521 .След като свърши ЛиН реших да погледам още малко ДФ та дано дадат Мурат на рекламите newsm17.Тамаааан да заспя от скучния филм "Под липите"и ох ох ох сладурчето се появи и каза -Здравейте аз съм Мурат и всяка вечер ще се виждаме в 10 часа.Ой сладък сладкиш ми е той Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 355
  • Мнения: 9 495
ООоо Светле Hug мерсаж за кафенцето джанъм   bouquetХубаво си се възползвала от топличкото време да се разходиш ,да понапазаруваш да подишаш чист въздух.

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 17:28 от Eny87

# 356
# 357
# 358
  • Мнения: 2 554

        ПРИВЕТ МИЛИ МОМИЧЕТА!       wavey   wavey    wavey

     Както винаги и днес сте изпълнили страничките с красота.     newsm10     smile3501
     
   След високата тръстика много ми е хубаво да съм при вас.  Heart Eyes   Heart Eyes

   ИЛКА, днес къз и теб те е хванала българската вълна. Hug    Достойно ме заместваш.  Joy Joy Joy

 
    http://www.youtube.com/watch?v=TumLadan7-8&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=jZB4JfNYKjc&feature=related

# 359

Общи условия

Активация на акаунт