Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201

Айдеее и Каан звездата, ръгна на някъде. Joy

# 16
# 17
  • Мнения: 54
Опаа, много сте се развихрили Whistling
Мамче Innocent както си го погнала Емирчо hahahaостави нещичко и за щерка си де Mr. Green

# 18
  • Мнения: 180
Опаа, много сте се развихрили Whistling
Мамче Innocent както си го погнала Емирчо hahahaостави нещичко и за щерка си де Mr. Green

Остави,днес на мамчето ти е лирическо,ама де да видим къде ша приключи това настроение.А за щерките винаги ще има.

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 18:41 от nmnnczc

# 19
  • Мнения: 2 449
  tiptoe  tiptoe  tiptoe  tiptoe  tiptoe
  цоп и аз в темата
  Благодарности на Тинчето  love001  love001  love001

# 20
  • Мнения: 2 449






от снимките в университета



# 21
  • Мнения: 54
Остави,днес на мамчето ти е лирическо,ама де да видим къде ша приключи това настроение.А за щерките виги ще има.
Мамче, щЪ трябва да намериш,че щерка ти много и дойде днеска, не за всички важат кметски заповеди. ooooh! hahaha
Страхотен подпис  bouquet  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 21 201
Тази последната не съм я виждала.

# 23
  • Мнения: 0
Мери, кой е този с дългата коса на 1 снимка? newsm78

# 24
  • Мнения: 2 449
Мери, кой е този с дългата коса на 1 снимка? newsm78
  за мен някой шматкаджия newsm78 newsm78,ни съ познавам с него  Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 2 449
  Като гледам Чаги изглежда доста доволен,че след малко ще трябва да се дрънка и кара с Фери Mr. Green Mr. Green Mr. Green
  как влизат в роля тези хора не зная при тази лудница около тях

# 26
  • Мнения: 180
Остави,днес на мамчето ти е лирическо,ама де да видим къде ша приключи това настроение.А за щерките виги ще има.
Мамче, щЪ трябва да намериш,че щерка ти много и дойде днеска, не за всички важат кметски заповеди. ooooh! hahaha
Страхотен подпис  bouquet  Heart Eyes

Ти да не би да ходи рожбо на университета? Shocked

# 27
  • Мнения: 180
  Като гледам Чаги изглежда доста доволен,че след малко ще трябва да се дрънка и кара с Фери Mr. Green Mr. Green Mr. Green
  как влизат в роля тези хора не зная при тази лудница около тях
Не нам newsm78Ама и Чаатай мн вика бе,тюю Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Мери, кой е този с дългата коса на 1 снимка? newsm78
  за мен някой шматкаджия newsm78 newsm78,ни съ познавам с него  Embarassed Embarassed Embarassed
Според мен, е или някой от екипа, или някой фен. Не съм го виждала да играе в сериите.

# 29
  • Мнения: 2 449
Меги Hug като гледам погледа на Емир от новите ти дрешки ooooh! ooooh!
 май никак не му се чака цял месец Embarassed Embarassed Embarassed Embarassedда търсят пари на Фери семейството

Общи условия

Активация на акаунт