След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 194

  • 43 124
  • 742
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 617


           Момичета, ако се чудите каква кола искате  -   ето верният отговор! Laughing ( спомням си, че Халит участваше с гласа си и в друга реклама на коли, отново ли беше Рено?)



                  http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=2592843539381

# 691
  • Мнения: 11 116
Тази реклама я пускаха и снощи в паузите по време на филма. Hug

# 692
  • Мнения: 617
Тази реклама я пускаха и снощи в паузите по време на филма. Hug


  Аз не успях да се класирам за филма и сега я видях. Но защо ми се струва, че той участваше в рекламата на Форд? newsm78 Може би греша? newsm78

# 693
# 694
# 695
  • Мнения: 11 116
Наде, колажи-картини! Hug Hug Hug
Майстор си, но и естет! Нищо претрупано, винаги с някаква идея, наистина това, което споделяш е наслада за очите!   bouquet
Помислих, че имаш проблеми с лаптопа и затова не пишеш, но доколкото разбирам си пътешествала, за което много се радвам!  Hug Hug

# 696
  • Мнения: 11 116
Пускам новата темичка по-раничко, защото утре няма да имам възможност до следобед да го направя. Щом изпишем страничките, 195-та http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620664.new#newни очаква.  Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 21:34 от Mydream

# 697
  • Мнения: 23 411

Пуснали са кратък вариант на рекламата с Берг


# 698
  • Мнения: 23 411
/              04 Kasım 2011, Cuma
İki eli aşkla dolu


Ünlü oyuncu Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel ve minik oğlu Ali ile Kanyon'daydı. Ailesiyle birlikte olmanın mutluluğu her halinden belli olan Ergenç, bir eliyle oğlunu kucakladı diğer eliyle de Bergüzar Korel'in elinin tuttu.


Habere Gitmek İçin Tıkla





Двете му ръце са пълни с любов

Известният актьор Халит Ергенч беше в Каньон със съпругата си Бергюзар Корел и малкия им син Али. По всичко личеше колко е щастлив  да бъде със семейството си Халит Ергенч. В едната си ръка бе гушнал сина си, а с другата държеше ръката на Бергюзар Корел.

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 06:33 от varna72

# 699
  • Мнения: 7
Добро утро!!! Hug

Момичета Hug
Варна Heart Eyes
Харесвам такива,позитивни репортажи,другото е търсене на сензация.
Спокоен ден! Hug

">#![/video]

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 08:42 от Janapld

# 700
  • Мнения: 4

Харесвам такива,позитивни репортажи,другото е търсене на сензация.

Добро утро!
Нека в деня ви има много усмивки и добро настроение! Hug Hug Hug
Варна,благодаря ти за чудесното начало на този петък! Hug Hug Hug
Жане   Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 2 411
Закъснях да ви кажа добро утро,но ще ви кажа добър ден,
много добър ден!
Както виждам и кафенце сте пропуснали да пиете.
Всеки журналист,който пише нещо лошо и заядливо срещу нашата звездна двойка
според мен го прави от завист.
Къде са виждали толкова любов???
Майдрим,бях на почивка в южна Испания.Но интернета много прекъсваше
и успявах само да ви чета по-малко,пък и нямаше много време.
Слушах с интерес, когато разказваха за Изабела и Фернандо.Това което пише в уйкипедията
и това,което ни разказваше местната екскурзоводка имаше известна разлика,но не е толкова важно.

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 12:41 от nadejda2639

# 702
  • София
  • Мнения: 1 017
Ето къде живее милото ни семейство Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 703
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 490
 Hug HugЗдравейте на всички!  Първо с Истанбулски тортички- калинки, после други тортички,, чайче също баклавички тоже,,кафенце,
  ,куклите ,които трета година снимам на Истиклял, продавача вече ме познава Mr. Green      котаранчетата,къде без тях, ей с тези фотосчета ви черпя за днешния си рожден ден!  Обичам ви всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 704
  • София
  • Мнения: 1 017
РЕДЕМИ, ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН      love001  love001  love001

Бъди  жива и здрава,винаги с този бодър дух ,заразяваща  винаги с добро настроение Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт