Пълноценен член на семейството ли е домакинята?

  • 42 519
  • 950
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 4 916
Мисля, че Ментова се е ориентирала към епистоларния жанр. Изисква се труд и акъл за него, а тя ги има.
Познах ли  newsm78

И аз мисля, че Ментова се е орентирала към писането.
Някак си ми стана  много мило и близко.

# 886
  • Варна
  • Мнения: 957
Притеснихте ме, няма да споделям мечти, че ще стане много ангажиращо. Grinning

# 887
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Хайде сега...
Пиши тогава в темата за скромността  Mr. Green

# 888
  • Мнения: 4 965
... Ако имаше начин - богат мъж, наследство, рента и т.н., с удоволствие бих се наредила в тези редици. Без грам свян! ...

При мен са налични начините, ама без няколко мои си нули /и без любимата ми работа/ да съм си теглила ножа. Та пак си е до човек и до характер. Peace

# 889
  • Варна
  • Мнения: 957
Хайде сега...
Пиши тогава в темата за скромността  Mr. Green

Само като стане отчетна!  Mr. Green

# 890
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Мисля, че Ментова се е ориентирала към епистоларния жанр. Изисква се труд и акъл за него, а тя ги има.
Познах ли  newsm78

Ако е така, веднага се сдобива с литературен агент и ПР в мое лице. Сериозно. Аз бих платила да прочета какво има да каже Ментова, пък знам, че и други биха.

# 891
  • Варна
  • Мнения: 1 744
И аз, и аз.
Освен това, ако имаш нужда от издател, само свиркай.

# 892
  • Варна
  • Мнения: 957
Ауууу, моля ви, недейте така! Сега ще се окаже, че едната тема, посветена на Домакинята, е за блога на Краси, а другата - за проекта на Ментова!  Laughing Направо ново явление форумско си имаме - ССД!
Оспамихме!  Grinning



# 893
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ментоваааааа, издавай книгата, не се халосвай. Дори нов термин измисли. Виж, колко си добра.

# 894
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Случайно мернах темата и хоп,реших да скоча и аз в нея!
И то по повод на един коментар,които ми беше отправен съвсем скоро,от една стара позната!
Въпросната няма деца,работи в малко градче и свободното и време е изцяло заангажирано от шопинг и кафета!!
А,аз според нея -толкова ми е добре,не ходя на работа,гледам детето у дома понеже няма място в градините,чистя,готвя,пера и пр.по цял ден! Съм толкова богопомазана,че направо да ми завиди човек  Laughing
Разбира се,че жената е пълноценен член,дали ходи на работа или не,това е според много зависи-та ,дали разполага с лични финанси,това вече е..... отделен въпрос  Rolling Eyes Но тъй или иначе,всичко в къщи,нея чака,работеща или не!

# 895
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Но тъй или иначе,всичко в къщи,нея чака,работеща или не!
Интересно как стигна до този извод? Сама ли живее жената вкъщи, че всичко нея да чака?

# 896
  • София
  • Мнения: 2 486
Случайно мернах темата и хоп,реших да скоча и аз в нея!
И то по повод на един коментар,които ми беше отправен съвсем скоро,от една стара позната!
Въпросната няма деца,работи в малко градче и свободното и време е изцяло заангажирано от шопинг и кафета!!
А,аз според нея -толкова ми е добре,не ходя на работа,гледам детето у дома понеже няма място в градините,чистя,готвя,пера и пр.по цял ден! Съм толкова богопомазана,че направо да ми завиди човек  Laughing
Разбира се,че жената е пълноценен член,дали ходи на работа или не,това е според много зависи-та ,дали разполага с лични финанси,това вече е..... отделен въпрос  Rolling Eyes Но тъй или иначе,всичко в къщи,нея чака,работеща или не!

Не е вярно...почти за всяка къщна работа има съответните уреди, и да- има мъже, които се включват активно в домакинството  Peace.

# 897
  • София
  • Мнения: 23 130
... Но тъй или иначе,всичко в къщи,нея чака,работеща или не!
По твоята логика жива да съм умряла.  Mr. Green

# 898
  • Мнения: 4 916
Като прочета как някой по цял ден готви, чисти, пере и т.н., първото, което ми идва на ум е лоша организация. Второто - за някаква мания.

# 899
  • Мнения: 465
Като прочета как някой по цял ден готви, чисти, пере и т.н., първото, което ми идва на ум е лоша организация. Второто - за някаква мания.
+ 1

Какво чистите и готвите цял ден? Аз колкото и да се насилвам, повече от два часа не мога да ги докарам.
А най-любопитно ми е някой като каже, че пере. На реката ли ходите да перете?

Общи условия

Активация на акаунт