Отговори
# 135
# 136
  • Мнения: 0
Киво след 5 минути е рожденик!Дали ще го поздравят в ефир?
 На фона на трагедията-едва ли ,не мисля,че би било удачно.

  
Беренчето непрекъснато се усмихва. К. много тежко го дава. И тука не е в настроение.
[/b]
  Това е от ролята  Wink,а вероятно и поради повода,заради който са събрани  Peace
   Ромина Hug-за снимките Берен наистина е много сладка и нежна.

# 137
  • Мнения: 2 282
Ако беше Азра сред публиката, биха я показали. От в къщи пуска СМС-и

# 138
  • Мнения: 18 620
Честит рожден ден на нашето момче! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 0
Ако беше Азра сред публиката, биха я показали. От в къщи пуска СМС-и
Ако питаш мен се е заредила с оптиката и ха поглед,не накъдето трябва,ха нещо ще бъде отнесено  Mr. Green/това в кръга на шегата  Peace/
  Да му е честит рождения ден на Къванч,да е жив и здрав,да се развива и расте като актьор и разбира се-много любов  Heart Eyes

# 140
  • Мнения: 2

  На фона на трагедията-едва ли ,не мисля,че би било удачно.

  

# 141
  • Мнения: 2
Искам  за последно да нахлуя  в темата!


Честит рожден ден на Къванч!!!
 newsm59 nbirthday bdbaloni

Пожелавам му възможно най-хубавите неща да му се случват постоянно,да бъде много щастлив,здрав и всичко най-хубаво!

# 142
  • Мнения: 2 282
ЧРД на Къванч! С пожелание да го обичат така, както Бихтер от долния клип:
http://www.youtube.com/watch?v=pnaSEZFPq0w

# 143
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да ни е живо и здраво момчето! Още много роли да изиграе, много сърца да покори и да си намери неговата половинка/ако не я е намерил/!  bouquet Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 1 012


Да му е честит рождения ден и всичко да му върви по вода newsm59 nbirthday  ura  bigdance2  Party Time newsm38  party023  Gift newsm67

# 145
  • Мнения: 1 413
Зад камерата ще го нацелува Беренчето!Да не види Азра,че ще й изпадат зъбите от злоба!

 Къванч,честит рожден ден!Да превърнеш в реалност всичките си скрити желания и мечти!
Бъди благословен!

 

# 146
  • Мнения: 18 620

Да е жив и здрав, всичко най- хубаво му пожелавам и да ни радва още дълго,дълго с нови прекрасни проекти!

# 147
  • Мнения: 2 282
Така като гледам разположението на студията, Къванч седеше на стола точно срещу екрана, който показваше Берен. Знаем защо.  Сега тя се обръща за да види този екран.

# 148
  • Мнения: 1 413
Тия хора ме шашнаха с тази огромна активност!И за секунда не спряха да приказват,да се обаждат,
да пожелават!Работят на огромни обороти!До сега не чух да са казали големите холдинги и бизнес мени и дами дали са дарили по-големи суми!Ами той Рахми Коч работи във всички сектори на икономиката и може сам да реши проблема!Тоя дядка блъсна Киво при наградите за ELLE декември м.г.
Берен  ще  разцелува Киво при възможност!Нейното поведение,блясъкът в очите и зачервените  бузки  издават нещо,нали?

# 149
  • Мнения: 3 407
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КЪВАНЧ ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ


Общи условия

Активация на акаунт