My Toys - В света на играчките - 43!

  • 46 982
  • 748
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 476
J.R, честит имане ден на твоята принцеска   bouquet Hug
Да расте много здрава и усмихата, като майка си  Hug

И аз днес получих едно малко изпратено допълнително пакетче с DHL, явно днес е деня на раздаване с DHL. ИнаТ, дано наистина преминат само към тях постепенно, както са ти казали  Laughing

Момичета, това ми е излишно, ако някой проявява интререс да пише ЛС:
www.mytoys.de/Folia-Motivpräger-Teddy-Herz-Schmetterling/Mo … s.ca01.16/1728422

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 15:15 от jijibiji

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Някой от Пловдив ще пуска ли поръчка?

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 360
.

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 16:59 от mannuella

# 228
  • Мнения: 4 204
JМомичета, това ми е излишно, ако някой проявява интререс да пише ЛС:
www.mytoys.de/Folia-Motivpräger-Teddy-Herz-Schmetterling/Mo … s.ca01.16/1728422

Изчерпано е.
Какво е?

# 229
  • София
  • Мнения: 1 476
JМомичета, това ми е излишно, ако някой проявява интререс да пише ЛС:
www.mytoys.de/Folia-Motivpräger-Teddy-Herz-Schmetterling/Mo … s.ca01.16/1728422

Изчерпано е.
Какво е?

Очаквах да е перфораторчета и взех няколко за детската градина, но се оказа че просто оставя отпечатък, не реже хартията.

ето това е, нещо не съм пуснала правилно линка в предния си пост явно...:
http://www.mytoys.de/Folia-Motivpr%C3%A4ger-Schneeflocke-Stern-T … s.ca01.16/1728423

# 230
  • София
  • Мнения: 66
За първи път се записвам в темата, но ви следя от доста време.

Весито ако не е късно да споделя, че сутринта пуснах първата си поръчка с виртуална карта на Пощенска банка. Платих през PayPal. Първия път ми отхвърли плащането и си мислих, че не приема картата, но после се оказа, че не ми достига един лев. Преведох парите и плащането мина.
Надявам се до Коледа да пристигнат поръчаните неща.

Тук е момента да благодаря на момичетата пишещи в темата, които разясняват тънкостите при пазаруването в този сайт  bouquet

# 231
  • Мнения: 1 153
Момичета, има един ботушки Индиго излишни, номер 27, от този модел, но с черно с оранжево, не чисто черни: http://www.mytoys.de/INDIGO-INDIGO-Kinder-Stiefel-Tex/Baby-Junge … a02.17.03/2296604.
Стелката е 17 см, по мои измервания:), купих ги на същата цена, но са ни големи.

# 232
  • Мнения: 11
За първи път се записвам в темата, но ви следя от доста време.

Весито ако не е късно да споделя, че сутринта пуснах първата си поръчка с виртуална карта на Пощенска банка. Платих през PayPal. Първия път ми отхвърли плащането и си мислих, че не приема картата, но после се оказа, че не ми достига един лев. Преведох парите и плащането мина.
Надявам се до Коледа да пристигнат поръчаните неща.

Тук е момента да благодаря на момичетата пишещи в темата, които разясняват тънкостите при пазаруването в този сайт  bouquet
Благодаря за бързия отговор,но аз ще плащам чрез виртуалната карта,нямам регистрация в пейпъл.

# 233
  • Мнения: 11
Някой от Пловдив ще пуска ли поръчка?
и аз ще се включа към обща поръчка

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 871
Имам персонален код за -8 евро.Ако някой от Пловдив иска да го ползва и аз да се включа в поръчката, му го предоставям.На мен просто не ми се занимава сега.

# 235
  • Мнения: 11
хайде момичета,дайте да спретнем обща поръчка,че няма време,Коледа наближава

# 236
  • Мнения: 3 993
И на мен пратиха персонален код за - 10 евро, важи за пазаруване до 30.11.11
Ето го:

33D3LEA4FLEF

Който може да го ползва, аз вече съм поръчала чрез ivasl и няма да пускам лична поръчка.

# 237
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
И аз търся партньор, имам няколко дребни неща, които съм харесела, но съм затънала в работа, ако някой има нужда да си подели доставката, моля да ми пише, дано не звучи нахално, но се опитвам да разгадавам френски в последно време  Blush , а немският ми е напълно нова територия, така че ще ми е нужно повече от седмица  Tired

# 238
  • Мнения: 207
А по принцип големите намаления преди или след Коледа са? През останалото време има ли такива,да знам да продължавам с купуването за всички рожденници/именници през годината,че вече заформих една сметка...  Crazy

# 239
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Момичета, препоръчайте ми занимателна игра с топки за дете на 3год. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт