Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 222- След финала

  • 39 278
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Аз един път да се наканя да гледам Мемоли и да го няма! smile3516
За сметка на това в тази комедийна боза виждам малката Ямурка като още по-малка! newsm09

# 301
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета и момче! Hug
Бъдещия татко добре се представя във всяко едно отношение thumbsup- горд бъдещ родител, оригинален поет и приятен събеседник- поздравления!  bouquet
То не стига, че с "Мемоли"-то съм на Вие и току мърморя подире му, ами и не го дават тая вечер Rolling Eyesooooh!?! Дават някаква щуротия...  Crossing Arms
Има фрагман във Фейса на еп.7, ако този е поредния, де! Thinking Голям тупаник, голяма работа, момчето има проблеми с гнева, а Езо е с полицейска униформа и е на път да трепе братовчедите си- ония башибозуци, които се канеха да я убият... Whistling

http://www.facebook.com/photo.php?v=199069780167991

Надявам се да съм го постнала правилно. Peace



# 302
  • Мнения: 80
Аз един път да се наканя да гледам Мемоли и да го няма! smile3516
За сметка на това в тази комедийна боза виждам малката Ямурка като още по-малка! newsm09

Е,и аз веднаж да седна навреме да го гледам-тази вечер няма да го излъчват,така ли?
А не го ли даваха от 21ч.,или бъркам?

# 303
  • Мнения: 315
Здравейте, момичета и момче! Hug
Бъдещия татко добре се представя във всяко едно отношение thumbsup- горд бъдещ родител, оригинален поет и приятен събеседник- поздравления!  bouquet
То не стига, че с "Мемоли"-то съм на Вие и току мърморя подире му, ами и не го дават тая вечер Rolling Eyesooooh!?! Дават някаква щуротия...  Crossing Arms
Има фрагман във Фейса на еп.7, ако този е поредния, де! Thinking Голям тупаник, голяма работа, момчето има проблеми с гнева, а Езо е с полицейска униформа и е на път да трепе братовчедите си- ония башибозуци, които се канеха да я убият... Whistling

http://www.facebook.com/photo.php?v=199069780167991

Надявам се да съм го постнала правилно. Peace




Е и фрагман си имаме !Пак е нещо!
Езо едва ли е станала полицай, по скоро се е предрешила на такава за да се добере до преследвачите си!
А този Мемо вместо да се заглежда по Езо ,май се заглежда по русата кака! newsm78 newsm78 newsm78

# 304
  • Мнения: 315
Аз един път да се наканя да гледам Мемоли и да го няма! smile3516
За сметка на това в тази комедийна боза виждам малката Ямурка като още по-малка! newsm09

Е,и аз веднаж да седна навреме да го гледам-тази вечер няма да го излъчват,така ли?
А не го ли даваха от 21ч.,или бъркам?
Не,дават го от 20.00ч.
И аз чак сега го разбах ,че няма да го има днес, но доколкото си спомням и с "Незабравима" имаше нещо подобно - в седмицата на Байрама нямаше епизод.Съседите празнуват и гледат само комедии - бози,не че Мемолито не е подходящо и то ама....... smile3505

# 305
  • София
  • Мнения: 1 395
Ей, ама Йозлем добре изглежда в униформа. На човек да му се прище да го арестува някоя такава полицайка, па да му удари един разпит - цяла нощ. Аз май се разминах с мачовете тая вечер и се наканих да гледам "Мемоли", но излиза, че няма да го дават.

# 306
  • Мнения: 315
Аз един път да се наканя да гледам Мемоли и да го няма! smile3516
За сметка на това в тази комедийна боза виждам малката Ямурка като още по-малка! newsm09
Вени ти ме подсети,да питам знаете ли за ново участие на малката Ирмак?
Ние се интересуваме само от Серхан и Йозлем , за нея съвсем забравихме,а тя е не по -малко талантлива от тях!

# 307
  • София
  • Мнения: 1 395
Значи по критериите за Байрама, "Мемоли" е трагедия, в която обаче Йозлем не плаче или поне не чак толкова.

# 308
  • Мнения: 315
Значи по критериите за Байрама, "Мемоли" е трагедия, в която обаче Йозлем не плаче или поне не чак толкова.
Ами може би не искат да затрудняват зрителите си с обратното броене на Мемо,или пък със събирането на гилзи! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 309
# 310
  • Мнения: 80
Аз един път да се наканя да гледам Мемоли и да го няма! smile3516
За сметка на това в тази комедийна боза виждам малката Ямурка като още по-малка! newsm09

Е,и аз веднаж да седна навреме да го гледам-тази вечер няма да го излъчват,така ли?
А не го ли даваха от 21ч.,или бъркам?
Не,дават го от 20.00ч.
И аз чак сега го разбах ,че няма да го има днес, но доколкото си спомням и с "Незабравима" имаше нещо подобно - в седмицата на Байрама нямаше епизод.Съседите празнуват и гледат само комедии - бози,не че Мемолито не е подходящо и то ама....... smile3505

Да,права си,че и тогава имаше пауза във връзка с празника,сигурно и сега това е причината.
Но в момента като че ли дават някакви дебати по повод друг филм-съдя по картинките,може и да няма нищо общо.

# 311
  • Варна
  • Мнения: 329

Брех, мигли, бре... newsm03 newsm09
Аз тука си се зашеметявам с разни снимки... Heart Eyes smile3517 Two Hearts #Silly smile3537

# 312
# 313
  • Мнения: 186



Ама как е влязъл в кожата на Харун  Серхан Яваш..... Hug

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 23:03 от allisas73

# 314
  • Мнения: 11
Пъъъървииии  саааааааа.

Daha Önceden Oy Kullandınız.

 Özlem Yılmaz - Serhan Yavaş
 28.46%  (2,961 Oylar)
 
 
 Songül Öden - Kıvanç Tatlıtuğ
 26.29%  (2,735 Oylar)
 
 
 Cansu Dere - Kenan İmirzalıoğlu
 17.22%  (1,791 Oylar

Общи условия

Активация на акаунт